Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Nielimitowany Facebook w telefonie – najlepsze oferty

3

Jesteś w podróży. Jedziesz tramwajem. Korzystasz z ubikacji. Nudzisz się na wykładzie. Co może łączyć te pozornie niezwiązane ze sobą czynności? Przeglądanie Facebooka na swoim smartfonie. Jeżeli tak robisz, to najprawdopodobniej jesteś uzależniony od Facebooka. A skoro tak, to przydałby się spory pakiet internetowy w swoim telefonie. A najlepiej taki, który nie pobiera transferu za korzystanie z tego portalu społecznościowego. Sprawdźmy, które oferty zapewnią nam taką usługę.

Zobacz również: najlepsze oferty z nielimitowanymi aplikacjami – ranking.


Ostatnia aktualizacja: 08.10.2018.

Spis treści:


Oferty na abonament z darmowym Facebookiem

Porównaj oferty na abonament

Heyah

Heyah oferuje kilka planów taryfowych abonamentu. Kiedyś darmowy Facebook oferowany był w 2 najdroższych wariantach, obecnie można go wykupić (Smart Społeczność – usługa zapewniająca FB i Whats App) za dodatkowe 4,99 zł.

Uwaga – nowy abonament operatora dostępny jest dla osób migrujących z oferty na kartę.

Plush

Końcem marca Plush zrobił wszystkim niespodziankę, uruchamiając nową ofertę abonamentu. Wszystkie 4 taryfy zapewniają dostęp do nielimitowanego Facebooka:

W obu pakietach za 25 zł dostaniemy nie tylko darmowego Facebooka, ale również Messengera, WhatsAppa oraz Instagrama, czyniąc z nich bardzo atrakcyjne oferty!

T-Mobile

Wszystkie plany taryfowe T2 i T3 operatora T-Mobile oferują darmowe korzystanie z Facebooka i wielu innych aplikacji. Poniżej prezentujemy 2 przykładowe pakiety.

Abonament T-Mobile – Supernet T2 posiada transfer o wielkości 5 GB wspierany jest o szereg nielimitowanych aplikacji, w tym m.in. Facebook, Messenger, Whats App i wiele innych.

Bardziej rozbudowany abonament – dwukrotnie większy pakiet internetowy, kwota wyższa o 10 zł. W zamian dostaniemy telefony w niższych cenach.

Oferty mix z darmowym Facebookiem

Porównaj oferty mix

Plus

Plus jako jedyny operator oferuje tego typu usługę w pakietach mix. Należy ją aktywować kodem *136*11*05#. Poniżej prezentujemy najtańszą i najdroższą taryfę Plus Mix.

Za 30 zł dostaniemy ofertę mix na 24 doładowania, nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci, pakiet 200 minut i 1 GB. Całość uzupełnia nielimitowany dostęp do serwisu Facebook.

Cena dwukrotnie wyższa niż poprzednio. Pakiet bardzo dobry dla zdecydowanie bardziej wymagających.

Oferty na kartę z darmowym Facebookiem

Porównaj oferty na kartę

A2mobile

Bezpłatne aplikacje internetowe – m.in. Facebook i Messenger – dostępne są w najnowszych Niewyczerpalnych pakietach operatora a2mobile, które są dostępne na rynku od 27 marca 2017. Oto niektóre z nich:

Plus

Darmowy dostęp do Facebooka w ofertach na kartę Plusa jest możliwy w pakiecie z 10 GB. Prezentuje się następująco:

Cena pakietu to tylko 25 zł na miesiąc.

Plush

Wszystkie oferty Plush na kartę zapewniają darmowe (nie pobierające transferu) przeglądanie Facebooka. Oto niektóre z nich:

Zaletą Plusha są spore pakiety internetowe, które wynoszą (w zależności od taryfy) 1, 3, 5 lub 10 GB. Musimy tylko pamiętać o aktywowaniu darmowego FB tym samym kodem, co w Plusie – *136*11*01#.

Virgin Mobile

#PełenLuz to najtańsza oferta na kartę Virgin Mobile, w której dostęp do Facebooka jest nielimitowany, jak i do innych aplikacji. W przeciwieństwie do abonamentu tego operatora, nie musimy ich dodatkowo wykupywać – są one w cenie standardowego pakietu.

Kwietniowa nowość operatora VM. Za 25 zł dostaniemy w pakiecie #GigaDaje nie tylko 15 GB Internetu, ale – jak poprzednio – darmowego Facebooka, Messengera, Twittera, Gadu-Gadu i ask.fm.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

3
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Jajajaj HhshsTomek Olczakt w Recent comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
Jajajaj Hhshs
Gość
Jajajaj Hhshs

A2 mobile jest zaje.iste. Net ciągle Lte. Darmowe aplikacje, nie pobierają danych. 19 zł No limit. Nie zrywa połączeń i nie blokują rozmów, jak w virgin. Aby brać,

Tomek Olczak
Gość
Tomek Olczak

XD

t w
Gość
t w

Z tym facebookiem w plusie za darmo to pic na wodę. W plusie nie ma nic za darmo. Zapamiętajcie to raz na zawsze.

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów