Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

T-Mobile – abonament z telefonem

logo T-Mobile

T-Mobile jest jednym z najpotężniejszych światowych operatorów telefonii komórkowej. W Polsce działa od czerwca 2011 roku, kiedy to wykupił większość akcji należących do sieci Era. W wyniku rebrandingu T-Mobile stał się jednocześnie jednym z największych sieci operujących na krajowym podwórku. Należąc do tzw. „wielkiej czwórki” oferuje – podobnie jak jego wielcy rywale – rozbudowane oferty na abonament, mix, kartę, warianty dla firm oraz oferty rodzinne. Do swoich taryf na abonament dołącza nowoczesne telefony i smartfony. Olbrzymi wybór ich modeli jest dużą zaletą tego operatora.

Oferty T-Mobile na abonament z telefonem

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
2.7/5 - (9 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Zwykle złodziejstwo, płacąc wysokie rachunki i to na kilka abonamentów klient jest traktowany jak śmieć, bez przerwy zrywa połączenie internetowe, dzwoniąc na infolinię klientowi doradza się korzystanie z wifi, ostatnia umowa chociaż juz bardzo długo bo jeszcze xa czasów ery ale cóż, jak sie traktuje klienta to ręce opadają, nigdy więcej!!!

Witam interesuje mnie abonament dla trzech osób z przeniesieniem numeru z innej sieci i trzy telefony mogą być takie same.

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: