Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone

TOP 5 telefonów do 100 zł na 2018 rok

Czy za 100 zł można kupić nowy telefon komórkowy? Jeżeli tak, to jakie funkcje dostaniemy w tej cenie? Jak się okazuje, wielu producentów oferuje sprzęt niższej klasy za mniej niż 100 zł. Wybraliśmy 5 najlepszych modeli do tej kwoty.

Znajdź najlepszą ofertę z telefonem

Nokia 105 (2017)

Klasyczny model od odradzającej się legendy z branży telekomunikacyjnej. Nokia 105 z 2017 roku nawiązuje do legendarnych projektów marki, ale została zaprojektowana od podstaw. Mamy tutaj do czynienia z klasyczną, ergonomiczną bryłę telefonu, która dobrze leży w dłoni. Dostajemy wyświetlacz kolorowy o przekątnej 1,8 cala, który całkiem nieźle odwzorowuje barwy. Wygodna jest również fizyczna klawiatura, dobrze sprawdzająca się w przypadku pisania SMS-ów. Model występuje również w wersji Dual SIM.

Philips Xenium E168

Ciekawy model od holenderskiego producenta, który również produkuje urządzenia mobilne, w tym smartfony i klasyczne telefony komórkowe. Właśnie do tej drugiej kategorii należy model Xenium E168 z IV kwartału 2017. Posiada on klasyczną, zwartą bryłę z zaokrągleniami na rogach. Mamy tutaj do dyspozycji całkiem spory – jak na tą kategorię telefonów – ekran TFT. Posiada on przekątną 2,4 cala i wyświetla 256 tysięcy kolorów. Model ten posiada baterię o pojemności 1600 mAh, co przy tej funkcjonalności zapewnia bardzo długą pracę na jednym ładowaniu, co u współczesnych smartfonów jest rzadko spotykane. Kolejny plus za slot na karty pamięci (do 16 GB).

MaxCom MM462BB

Model adresowany jest przede wszystkim dla seniorów. Cechą charakterystyczną tego MaxComa jest to, iż w komplecie sprzedażowym mamy wygodną podstawkę, która jest jednocześnie stacją ładującą. MM462BB pod pewnymi względami bardziej przypomina współczesne telefony stacjonarne aniżeli komórkę. Mamy tutaj do dyspozycji duże, wręcz kanciaste, ale wyraźne klawisze funkcyjne. Ekran liczy 1,8 cala przekątnej, a sama słuchawka jest lekka – waży jedyne 91 gramów i dość dobrze leży w dłoni. Najstarsza propozycja na naszej liście, gdyż telefon miał swój debiut w 2015 roku.

myPhone Twist

Jest pewna grupa użytkowników, która z sentymentem wspomina czasy, gdy wybór telefonów z klapką był całkiem szeroki. Obecnie dużo trudniej znaleźć taki sprzęt. Nie jest to jednak niemożliwe. Przykładem jest myPhone Twist – podstawowy telefon komórkowy z klapką. Urządzenie charakteryzuje się opływowymi kształtami oraz niewielką wagą wynoszącą jedyne 75 gramów. Ekran TFT posiada przekątną wynoszącą 1,77 cala. Co ważne, fizyczna klawiatura jest czytelna i dość dobrze wyczuwalna. Do dyspozycji mamy także aparat VGA (0,3 Mpix).

Manta TEL1711

A co jeżeli chcemy możliwie najtańszy telefon na rynku? Wtedy powinniśmy zwrócić uwagę na Mantę TEL1711. Jest to klasyczny telefon, który cechuje się niewielkimi rozmiarami oraz wagą wynoszącą 60 gramów. Posiada ekran o przekątnej 1,77 obsługujący 256 tysięcy kolorów. Co ciekawe, ma możliwość obsługi zewnętrznej karty pamięci. Klawisze do obsługi, mimo iż są stosunkowo niewielkie, całkiem nieźle spisują się w codziennym użytkowaniu. Kolejną wielką zaletą urządzenia jest śmieszna cena, która zaczyna się od 29 zł (to nie jest pomyłka). Jeżeli zależy wam na jak najtańszym i działającym telefonie, to własnie go znaleźliście.

Komorkomat wyroznienie

TOP 5 telefonów do 100 zł na 2018 rok
5 (100%) 4 głosów

{{selectedInfo}}
+48
  • {{ error }}
Proszę zaznaczyć powyższe zgody
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.