Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Xiaomi Mi A3 – 5 najlepszych ofert komórkowych

avatar
Xiaomi Mi A3 na abonament

Xiaomi Mi A3 to bardzo interesujący telefon z potrójnym aparatem fotograficznym. W zależności od wersji kosztuje około 800-1000 zł i jest jednym z wyróżniających się modeli w tej klasie cenowej. Czy jego zakup w abonamencie ma sens? Przedstawiamy 5 najlepszych propozycji udostępniających Xiaomi Mi A3.

Xiaomi Mi A3 na abonament

Choć Xiaomi Mi A3 nie jest flagowcem, to jednak trudno przejść obok niego obojętnie. Na jego korzyść przemawia system Android One, 8-rdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 665 oraz 4 GB pamięci RAM, które zapewniają mu płynną, swobodną i energooszczędną obsługę. Ponadto smartfon wyposażony jest w potrójny aparat o rozdzielczości 48 Mpix, 8 Mpix oraz 2 Mpix umożliwiający robienie również zdjęć szerokokątnych.


>>> Wszystkie oferty z Xiaomi Mi A3 <<<


Posiada on także czytnik linii papilarnych zapewniający bezpieczeństwo oraz baterię o pojemności 4030 mAh z możliwością szybkiego ładowania. Cena Xiaomi Mi A3 sięga około 800 złotych (wariant 4/64 GB – topowa odmiana 4/128 GB kosztuje około 1000 zł), lecz poniżej prezentujemy oferty udostępniające model w korzystniejszych warunkach.

Ceny i oferty aktualne na 13.11.2019.

Naszą listę otwiera oferta Plus.50 składająca się z nielimitowanych połączeń do wszystkich sieci i na telefony stacjonarne, darmowych wiadomości SMS i MMS oraz 4 GB transferu (z czego 3,3 GB do skorzystania za granicą). Miesięczne opłaty – z ratami za telefon – wynoszą 71 złotych, zaś jednorazowy koszt zakupu modelu to symboliczna złotówka.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 2065 złotych.

Naszym zdaniem: pod wieloma względami Plus.60 to obecnie najkorzystniejsza oferta udostępniająca Xiaomi Mi A3. Wskazuje na to minimalna cena modelu, stosunkowo niewysoki abonament, a nawet niewygórowany łączny koszt zakupu.

Drugie miejsce zajmuje elastyczny abonament Plus.60/70. Wybierając go klient otrzyma nielimitowany zakres darmowych wiadomości SMS, MMS i połączeń głosowych do wszystkich sieci, a także 12 GB do wykorzystania w Polsce i 4,2 GB w roamingu UE. Miesięczne opłaty zaczynają się od 73 złotych (im więcej wybranych rat, tym taniej), zaś jednorazowy koszt zakupu modelu równy jest złotówce.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 2305 złotych. Uwaga – Plus daje możliwość przedłużenia umowy w ofercie elastycznej o 12 dodatkowych miesięcy!

Naszym zdaniem: oferta jest niemal równie korzystna co poprzednia, jednak Plus.60/70 trafia na drugie miejsce, ze względu na nieco wyższy abonament i cały kontrakt. Jego zaletą jest jednak wyraźnie większy transfer danych.

Trzecie miejsce i ponowie sieć Plus, choć tym razem z ofertą Plus.60 zapewniającą to samo, co poprzednik. Tym razem jednak abonament trwa obligatoryjne 24 miesiące, choć raty mogą być spłacane dłużej. Miesięczny abonament to minimum 81 złotych, zaś model dostępny jest za złotówkę.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 2305 złotych.

Naszym zdaniem: oferta zamyka nasze top3 usług oferujących model w najkorzystniejszych warunkach. Pakiet Plus.60 trafia na trzecie ze względu na nieco wyższe opłaty, lecz wciąż warto mieć go na uwadze.

Kolejne miejsce należy do sieci T-Mobile za ofertę T-Mobile – M (99). Usługa składa się z darmowych połączeń do wszystkich sieci, SMS i MMS, a także 30 GB do wykorzystania w Polsce i jednego za granicą. Jednorazowy koszt zakupu modeli wynosi 99 złotych, a więc tyle samo, co abonament.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 2495 złotych.

Naszym zdaniem: T-Mobile zaoferował obszerną i kompleksową ofertę udostępniającą model Xiaomi Mi A3 po korzystnej cenie. W skali całej umowy jest to jednak najdroższa propozycja z naszej piątki.

Naszą listę zamyka Plush z ofertą ABO 15 GB, gdzie oferuje transfer w wielkości 15 GB do wykorzystania w Polsce i 2,5 GB w roamingu UE. Całość uzupełniają nielimitowane połączenia głosowe i tekstowe SMS/MMS. Wszystko to w miesięcznym abonamencie wynoszącym 42 złote i z modelem Xiaomi dostępnym w cenie 499 złotych.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 1699 złotych.

Naszym zdaniem: powyższa oferta posiada obszerny zestaw usług, niewysoki abonament oraz najniższy łączny koszt zakupu modelu. Swoje piąte miejsce „zawdzięcza” najwyższej opłacie za telefon, ale niskie rachunki miesięczne wynagradzają drogi start – i to z nawiązką!

star ocena
5/5 - (3 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.