Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Nokia 8.2 tylko w jednym wariancie?

avatar
Nokia 8.2

Pojawiają się nowe informacje dotyczące planowanej na przyszły rok Nokii 8.2. Co ciekawe, wbrew poprzednim przypuszczeniom ma się ona pojawić tylko w jednym wariancie 5G. Dodatkowo nieco zagadkowa pozostaje kwestia zastosowanego procesora.

Nokia 8.2 ze Snapem 735?

Wszystko wskazuje na to, że Nokia 8.2 zadebiutuje na targach MWC 2020 w Barcelonie, które odbędą się w lutym. Będzie tam pokazany jeden wariant z modemem 5G. Smartfon będzie oczywiście także obsługiwał sieci 4G i pozostałe dostępne prędkości. Jeśli chodzi o specyfikację techniczną, mówi się, że Nokia 8.2 będzie pracować pod kontrolą Snapdragona 735. Jest to o tyle zastanawiające, że nie jest to topowy procesor. Oznaczałoby to, że możemy oczekiwać jeszcze jednego (prawdziwego?) flagowego modelu od Nokii. Na ten moment nie wiadomo jak będzie wyglądała konfiguracja pamięci RAM. Wiadomo natomiast, że będzie kilka opcji. To samo dotyczy pamięci wewnętrznej. Wydaje się, że rozsądne minimum to 6/64 GB.

Przykładowa oferta z Nokią 7.1:

Oprócz tego wiadomo, że smartfon będzie wyposażony w główny aparat o matrycy 64 Mpix oraz wysuwaną kamerkę do selfie o matrycy 32 Mpix. Oznacza to, że będziemy mieli do czynienia z pełnym ekranem bez żadnych wcięć ani otworów. Nie wiadomo jaką baterię zastosuje Nokia. Oczekuje się natomiast, że będzie to ogniowo wystarczające do swobodnej pracy z sieciami 5G. Nie powinno również zabraknąć szybkiego ładowania. Smartfon będzie wykonany ze szkła i metalu oraz będzie pracował na Androidzie 10. Będzie także częścią programu Android One.

Wiele wskazuje na to, że Nokia 8.2 zostanie wyceniona na około 500 dolarów w dniu debiutu. Na ten moment jest za wcześnie na informację o dostępności, jednak nie powinniśmy na nią czekać przesadnie długo po prezentacji na targach MWC 2020.

Źródło: 91mobiles.com.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (3 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: