Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Wybierając abonament zazwyczaj kierujemy się ceną telefonu i miesięcznego zobowiązania. To właśnie te aspekty mają największy wpływ na wysokość (zazwyczaj dwuletniego) zobowiązania. Oczywiście nie możemy zapomnieć o warunkach umowy, ale nielimitowane minuty, SMS-y i paczkę GB dostaniemy w większości planach taryfowych. Co jednak, gdy zamierzamy oglądać filmy lub seriale? Dostępny pakiet internetowy z pewnością okaże się niewystarczający. Na szczęście kilka sieci oferuje w ramach poszczególnych abonamentów dodatkowe usługi dla maniaków TV.

Ostatnia aktualizacja: 24.04.2018.

Porównaj oferty na abonament


Orange

Orange HBO

W ramach oferty łączonej Orange Love otrzymamy na rok w prezencie pakiet HBO i HBO GO. Połączenie usług Internetu domowego (światłowód), abonamentu komórkowego (Plan Standardowy) i domowego oraz telewizji (103 kanały, w tym 47 HD) kosztuje miesięcznie 99,99 lub 109,99 zł. Na cenę ma wpływ wybrana prędkość łącza Orange Światłowodu – do 100 lub do 300 Mb/s.

Uwaga – oferta limitowana! HBO i HBO GO są dostępne w prezencie tylko dla tych klientów, którzy zdecydują się zakupić pakiet Orange Love do 14 czerwca bieżącego roku.

W skali 24 miesięcy zapłacimy 2449,75 zł za 4 usługi. Po roku pakiety HBO i HBO GO są wyłączane. Cena nie zawiera opcji z telefonem, za którego pobierana jest dodatkowa opłata ratalna (w zależności od modelu raty zaczynają się od 10 zł miesięcznie). Minimalna wartość dwuletniego kontraktu to 2689,75 zł z telefonem. Operator pobiera jednorazową opłatę aktywacyjną w wysokości 49,99 zł.

Warto dodać, że abonament komórkowy w ramach Orange Love udzielany jest rabat -20 zł.

Play

Play NOW

Play od pewnego czasu oferuje w swoim abonamencie Stan Nielimitowany Solo pakiet telewizji Play NOW. Korzystanie z usługi na terenie kraju nie obciąża pakietu internetowego (10 GB na pełnej prędkości, dalej lelek do 1 Mb/s). To nie wszystko – operator daje w prezencie Showmax na 3 miesiące. Przez kwartał można więc oglądać filmy i seriale, ale w tym przypadku paczka danych ulega konsumpcji. Późniejsze opcjonalne korzystanie z Showmax kosztuje dodatkowe 19,90 zł miesięcznie.

W skali 24 miesięcy zapłacimy 1667,90 zł. Cena nie zawiera opcji z telefonem (od 60 zł miesięcznie), którego opłaty są już wliczone w kwotę abonamentu. Na niecałe 1670 zł wlicza się płatny przez 21 miesięcy Showmax.

Przykładowe kanały dostępne w Play NOW (w ramach abonamentu Play):

 • BBC Lifestyle
 • Paramount Channel
 • MTV Music
 • Viasat Nature
 • Viasat History
 • Stars TV
 • TNT HD
 • Eleven Sports 3
 • Eleven Sports 4 Nicktoons

Jeżeli zdecydujemy się na telefon u operatora, to minimalna wartość dwuletniego kontraktu wyniesie 1908,90 zł. Cena zawiera wykupiony pakiet Showmax na 21 miesięcy, najniższy abonament Stan Nielimitowany Solo za 60 zł i symboliczną opłatę startową za telefon w wysokości 1 zł. Jeżeli jednak chcemy topowy model smartfona, to musimy liczyć się z wyższą opłatą. Operator pobiera jednorazową opłatę aktywacyjną w wysokości 50 zł.

Plus

Plus IPLA

Nowy abonament Plusa daje w prezencie bezpłatny dostęp do HBO GO, lecz tylko na pierwszy miesiąc trwania umowy. Dalsze korzystanie z usługi kosztuje 20 zł miesięcznie. Dodatkowo Plus udostępnia do 3 pakietów IPLA na 2 miesiące za 0 zł. Korzystanie z usługi nie ma wpływu na posiadany pakiet internetowy. Po 2 miesiącach koszt pakietów wynosi kolejne 10 zł miesięcznie. Z usługi można zrezygnować w każdej chwili.

W skali 24 miesięcy zapłacimy 1640 zł. Cena nie zawiera opcji z telefonem, za którego (jak w Orange) pobierana jest dodatkowa opłata ratalna. Jej wysokość zaczyna się od 6 zł, ale jeżeli chcemy nowoczesnego smartfona to musimy przygotować się na dopłacenie dodatkowych 20 lub więcej złotych do abonamentu. Na nieco ponad 1600 zł wliczają się płatne przez 23 i 22 miesiące usługi – odpowiednio HBO GO oraz IPLA.

Jeżeli zdecydujemy się na wariant ze smartfonem, to dwuletnie zobowiązanie wobec Plusa przekroczy próg 2000 zł. Podobnie jak w Orange, możemy obniżyć abonament korzystając oferty łączonej smartDOM. W tym przypadku rabat wyniesie -10 zł. Operator nie pobiera opłaty aktywacyjnej.

T-Mobile

T-Mobile Showmax

Od maja 2017 roku T-Mobile udostępnia w swoich standardowych abonamentach T1, T2 oraz T2 Smartfoneria liczne serwisy wideo. Do wyboru mamy 2 pakiety: DVD za 5 zł (jakość 480p) i HD za 15 zł (1080p). Usługa dostępna jest w Polsce i nie obciąża posiadanego pakietu internetowego.

W skali 24 miesięcy zapłacimy 1848,70 (DVD) lub 2088,70 (pakiet HD) zł. Cena nie zawiera opcji z telefonem. Minimalna kwota zakupu urządzenia w T-Mobile to 9 zł (łącznie 1857,70 lub 2097,70 zł).

Przykładowe kanały dostępne pakietach DVD/HD (za 5-15 zł):

 • YouTube
 • Netflix
 • Showmax
 • Vevo
 • Player
 • VOD.pl
 • Chili Cinema

Musimy jednak pamiętać, że abonament z telefonem T2 za 69,95 zł zapewnia 5 GB, natomiast bez urządzenia i w tej samej cenie nielimitowany transfer, który zwalnia po 20 GB. Operator pobiera jednorazową opłatę aktywacyjną w wysokości 49,90 zł.

Plush

Plush 10 GB YouTube

W topowych abonamentach operatora Plush ABO 10 GBPlush ABO 15 GB dostaniemy 10 GB na YouTube. Ekstra paczka danych jest oferowana zupełnie za darmo.

W skali 24 miesięcy zapłacimy 600 zł. Cena nie zawiera opcji z telefonem, za który pobierana jest osobna rata jak np. w macierzystym Plusie. Opłata startowa za sprzęt zaczyna się od symbolicznej złotówki, a raty – w przypadku najtańszych modeli – to dodatkowe 22 zł. Operator nie pobiera opłaty aktywacyjnej.

Finalnie, całość dwuletniego kontraktu z telefonem wyniesie minimum około 1100 zł. Jest to więc zdecydowanie najtańsza z propozycji, ale nie oszukujmy się – pod względem specjalnych pakietów wideo zdecydowanie odstaje od poprzednich abonamentów.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
 • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów