Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Nie zależy Ci na najtańszej ofercie, gdyż potrzebny Ci abonament z telewizją w telefonie? Masz odpowiedniego smartfona do oglądania filmów i seriali, więc dlaczego nie? Na szczęście kilka sieci komórkowych oferuje w ramach poszczególnych abonamentów dodatkowe usługi dla maniaków TV.

Ostatnia aktualizacja: 29.06.2022.


Orange z VoD

Orange HBO Max rabat

W ramach oferty łączonej Orange Love (Orange Love Extra i Orange Love Premium) otrzymasz na rok w cenie pakiet HBO i HBO Max. Połączenie usług Internetu domowego (światłowód), abonamentu komórkowego i domowego oraz telewizji (182 kanały, w tym 130 HD i 2 w 4K/194 kanałów, w tym 142 HD i 2 w 4K) kosztuje miesięcznie 159,99 lub 209,99 zł. Na cenę ma wpływ wybrana prędkość łącza Orange Światłowodu – do  300 Mb/s do 1 Gb/s.

W skali 24 miesięcy zapłacisz 3519,78 zł za 4 usługi (2 miesiące gratis za 0 zł).  Cena nie zawiera opcji z telefonem, za którego pobierana jest dodatkowa opłata ratalna (w zależności od modelu raty zaczynają się od ok. 10 zł miesięcznie).

Uwaga – dostęp do HBO Max dostaniesz też w abonamencie indywidualnym Orange! Wymaga on jednak dopłaty, ale operator oferuje spory rabat; w Planie 60 i Planie 80 HBO Max kosztuje miesięcznie odpowiednio tylko 20 i 5 zł!


Play z VoD

Play NOW filmy za 5 zł

Play od dawna oferuje w swoim abonamencie M, L oraz HOMEBOX pakiet telewizji Play NOW. Korzystanie z usługi na terenie kraju nie obciąża pakietu internetowego (minimum 60 GB na pełnej prędkości, dalej transfer z ograniczoną prędkością).

W skali 24 miesięcy zapłacisz 1490,00 zł. Cena nie zawiera opcji z telefonem, którego opłaty liczone są osobno do abonamentu w miesięcznych ratach – teraz w promocji odroczone raty Play! Do pierwszej faktury doliczana jest jednorazowa opłata aktywacyjna w kwocie 50 zł. Najtańszy abonament Play z telewizją Play NOW (Oferta M) kosztuje 60 zł miesięcznie.

Przykładowe kanały dostępne w Play NOW (w ramach abonamentu Play):

 • BBC lifestyle
 • Paramount Channel
 • MTV Music
 • MTV HD
 • 1 Classic
 • CNN
 • History
 • Viasat History Polsat HD
 • Viasat Nature
 • nicktoons
 • Comedy Central
 • TNT
 • Eleven Sports 3
 • Eleven Sports 4

W sumie ramach podstawowej oferty Play NOW zyskasz dostęp do ponad 40 kanałów TV, a także filmów i seriali na życzenie. Do dyspozycji operator przeznaczył specjalną aplikacją oraz stronę internetową.

W Play NOW TV możesz też włączyć Viaplay, a od marca w Play znajdziesz też HBO Max!


Plus z VoD

Polsat Box Go logotyp

Kiedyś abonament Plusa dawał ograniczony czasowo bezpłatny dostęp do serwisów HBO GO i IPLA, ale teraz w jego nowym abonamencie nie ma tego typu serwisów. Zielony operator oferuje za to pakiet smartDOM z niemal nieograniczonymi konfiguracjami!

Na czym polega ten pakiet łączony? To proste – wybierasz pierwszą usługę Plusa, np. abonament komórkowy i dokładasz do niego drugą usługę, choćby telewizję z Cyfrowym Polsatem GO. Serwis zapewnia dostęp do 100 popularnych kanałów telewizyjnych, a także 1000 filmów, seriali, bajek, programów rozrywkowych, a także wydarzeń sportowych (m.in. piłka nożna, tenis, siatkówka). Transfer danych jest wliczony w cenie.

Możliwości konfiguracji jest nieskończenie wiele, tak samo jak i wysokości możliwych miesięcznych rachunków. Jedno jest pewne – dzięki programowi smartDOM druga usługa jest tańsza o 10 zł miesięcznie, w skali całej umowy zaoszczędzisz więc 240 zł. Ponadto Polsat Box jest przez pierwszy miesiąc darmowy. Do gotowych pakietów TV możesz dokupić też m.in. HBO i HBO Max za 20 zł miesięcznie czy subpakiety sportowe. Do wyboru, do koloru!


T-Mobile z VoD

Rozrywka Uwolniona promocja T-Mobile

W swoim najnowszym abonamencie T-Mobile oferuje opcjonalnie Rozrywkę Uwolnioną, a więc dostęp do jednego z kilku serwisów do wyboru (możesz żonglować nimi co miesiąc); wśród nich jest m.in. Polsat Box Go, Netflix czy HBO Max (dawny HBO GO).

Darmowy Netflix ->

Usługa ta jest dostępna w niektórych abonamentach T-Mobile – w Ofercie Nielimitowanej M (6 miesięcy za darmo, dalej 20 zł miesięcznie) i topowej Ofercie Nielimitowanej L (także 6 miesięcy za 0 zł, później także 20 zł miesięcznie).

W skali 24 miesięcy zapłacisz 1920,00 (M) lub 2400,00 (pakiet L) zł. Cena nie zawiera opcji z telefonem, za którego pobierana jest osobna rata do abonamentu, ale zawiera już 18-miesięczną opłatę za korzystanie z Rozrywki Uwolnionej.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
 • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów