Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Najlepszy abonament komórkowy z VoD w 2024 roku

avatar
abonament z Disney+

Nie zależy Ci na najtańszej ofercie, gdyż potrzebny Ci abonament z telewizją w telefonie? Masz odpowiedniego smartfona do oglądania filmów i seriali, więc dlaczego nie? Na szczęście kilka sieci komórkowych oferuje w ramach poszczególnych abonamentów dodatkowe usługi dla maniaków TV.

VoD – co to jest?

VoD, a więc video on demand (wideo na życzenie) to usługa streamingowa z materiałami filmowymi. Może ona zawierać w swojej bibliotece przeróżne tytułu, zarówno seriale i programy telewizyjne, jak i największe hity kinowe. Wszystko w jednym miejscu.

Netflix w prezencie Play

Czym się różni od standardowej telewizji? Nie ma reklam i – a może przede wszystkim – nie jesteś zależny od rozkładu programu TV. To od Ciebie zależy kiedy siądziesz przez telewizorem, komputerem czy tabletem i włączysz swój ulubiony film lub serial! W każdej chwili możesz włączyć czy przewinąć oglądany obraz – to Ty masz władzę nad telewizorem, a nie telewizja nad Tobą! To rewolucyjne rozwiązanie, które staje się w ostatnich latach coraz bardziej popularne.

Które platformy streamingowe VoD są najpopularniejsze? W kolejności alfabetycznej:

 • Amazon Prime Video
 • Disney+
 • HBO MAX (dawny HBO GO)
 • Netflix
 • player
 • Play TV
 • Viaplay

Wiele z nich jest (lub było) oferowanych u operatorów komórkowych w prezencie! Oznacza to, że – przynajmniej za część umowy – nie zapłacisz za te usługi ani złotówki!

Oto najlepszy abonament komórkowy z VoD – HBO MAX, Play TV czy Disney+. Praktycznie każdy z nich zapewnia ponadto nielimitowane rozmowy, nieograniczone SMS-y i MMS-y, a także pokaźny limit danych GB w Polsce. Nie jest to jednak umowa na czas nieokreślony.


Play z VoD

Play NOW promocja filmy

Play od dawna oferuje w swoim abonamencie M, L oraz HOMEBOX pakiet telewizji Play NOW. Korzystanie z usługi na terenie kraju nie pomniejszy podstawowy pakiet krajowy (teraz w promocji minimum 120 GB Internetu na pełnej prędkości, dalej transfer z ograniczoną prędkością). Jest tu też darmowy roaming w UE. Sprawdź szczegóły:

W skali 24 miesięcy zapłacisz 1610,00 zł. Promocyjna cena nie zawiera opcji z telefonem, którego opłaty liczone są osobno do abonamentu w miesięcznych ratach, ale możesz wybrać też opcję na samą kartę SIM. Do pierwszej faktury doliczana jest jednorazowa opłata aktywacyjna w kwocie 50 zł. Najtańszy abonament Play z telewizją Play NOW (Oferta M) kosztuje 50 zł miesięcznie. Umowa trwa 24 miesiące. Naturalnie możliwe jest przeniesienie numeru, jak zresztą w każdych poniższych ofertach.

Przykładowe kanały dostępne w Play NOW (w ramach abonamentu Play):

 • BBC lifestyle
 • Paramount Channel
 • MTV Music
 • MTV HD
 • 1 Classic
 • CNN
 • History
 • Viasat History Polsat HD
 • Viasat Nature
 • nicktoons
 • Comedy Central
 • TNT
 • Eleven Sports 3
 • Eleven Sports 4

W sumie ramach podstawowej oferty Play NOW zyskasz dostęp do ponad 40 kanałów TV, a także filmów i seriali na życzenie. Do dyspozycji operator przeznaczył specjalną aplikację oraz stronę internetową.

W Play NOW TV możesz też włączyć Viaplay, a od marca 2022 r. w Play znajdziesz też HBO Max. Dawniej były tu też inne serwisy VoD, jak Netflix i Amazon Prime Video w cenie oferty na abonament.

UPC Netflix za 0 zł promocja

Możesz też wybrać pakiet Internet + telewizja UPC od Play, gdzie dostaniesz darmowy dostęp do Netflixa na 12 miesięcy! Mowa o opcji Netflix pakiet Podstawowy. W ten sposób zaoszczędzisz 348 zł!


Plus z VoD

Disney+ promocja 2 lata 0 zł

Kiedyś oferty abonamentu Plusa dawały ograniczony czasowo bezpłatny dostęp do serwisów HBO GO i IPLA, ale teraz w jego nowym abonamencie nie ma tego typu serwisów VoD. Zielony operator teraz w prezencie darmowy dostęp do Disney+ bez dodatkowych opłat nawet na 12 miesięcy! W praktyce przez całą umowę będziesz miał nie tylko świetny abonament z łącznością 5G (w tym przypadku limit GB to 50 GB Internetu), ale i platformę Disney+ w cenie. W ten sposób zaoszczędzisz do aż 347,88 zł – tyle wynosi maksymalny koszt subskrypcji tego dostawcy usług VoD. Brak opłaty aktywacyjnej. Sprawdź szczegóły:

W skali 24 miesięcy zapłacisz 1763,88 zł (nowy abonament Plus + Disney+). Cena ta nie zawiera osobnych rat za smartfona – możesz się na niego zdecydować, ale nie musisz. Wybór należy oczywiście do Ciebie. Opłata aktywacyjna nie istnieje. Disney+ w prezencie (także przez 1 rok bez dodatkowych opłat) dostaniesz też w Plushu, a więc submarce Plusa:

Plush Disney+ za darmo

Także i w Plushu opłata aktywacyjna to 0 zł. Opłaty za Disney+ od 13. miesiąca wynoszą 28,99 zł miesięcznie. Oczywiście można anulować subskrypcję.

Możesz też wybrać ofertę łączoną smartDOM. Wybierając wariant Premium MAX (np. abonament komórkowy z telewizją) zyskasz w cenie abonamentu kanały Eleven oraz HBO wraz z HBO GO (pisownia oryginalna – zapewne chodzi operatorowi o HBO MAX), a także ponad 100 kanałów TV w ramach serwisu Cyfrowy Polsat GO. Możliwości konfiguracyjnych oferty z pakietem smartDOM jest naprawdę bardzo dużo, a na powyższym przykładzie możesz zaoszczędzić 120 zł w skali roku, a więc 240 zł przez 2 lata.

Naturalnie istnieje możliwość dokupienia dodatkowych usług, za które jest osobna opłata – do wyboru, do koloru!


T-Mobile z VoD

Rozrywka Uwolniona promocja T-Mobile

W swoim najnowszym abonamencie T-Mobile oferuje opcjonalnie Rozrywkę bez Ograniczeń, a więc dostęp do jednego z kilku serwisów do wyboru (możesz żonglować nimi co miesiąc); wśród nich jest m.in. HBO Max (dawny HBO GO) czy Eleven Sports. Opłata aktywacyjna na zerowym poziomie.

Usługa ta jest dostępna w niektórych abonamentach T-Mobile – w Ofercie Nielimitowanej M (6 miesięcy za darmo, dalej 20 zł miesięcznie) i topowej Ofercie Nielimitowanej L (także 3 miesięcy za 0 zł, później także 20 zł miesięcznie). Po upływie 3 miesięcy subskrypcja zostanie wyłączona – to od Ciebie zaleczy czy i która ewentualnie zostanie z Tobą na dłużej. Przy okazji, jak w innych ofertach głosowych w naszym zestawieniu, jest tu bezpłatny roaming w UE. Umowa na 24 miesiące. Sprawdź szczegóły:

W skali 24 miesięcy zapłacisz za abonament 1890,00 (M) lub 2310,00 (pakiet L) zł. Cena nie zawiera opcji z telefonem, za którego pobierana jest osobna rata do abonamentu, ale zawiera już 21-miesięczną opłatę za korzystanie z Rozrywki Uwolnionej. W abonamencie L Internetu nigdy Ci nie zabraknie! Nie ma tu limitu GB czy limitu prędkości łącza Internetu.

Orange z VoD

Orange HBO Max rabat

W ramach oferty łączonej Orange Love (Orange Love Extra i Orange Love Premium) otrzymasz na rok w cenie pakiet VoD: HBO i HBO MAX. Połączenie usług Internetu domowego (światłowód), abonamentu komórkowego i domowego oraz telewizji (182 kanały, w tym 130 HD i 2 w 4K/194 kanałów, w tym 142 HD i 2 w 4K) kosztuje miesięcznie 159,99 lub 209,99 zł. W tym ostatnim dostaniesz też 10 kanałów CANAL+ i Pakiet Mistrzowska Piłka. Na cenę ma wpływ wybrana prędkość łącza Orange Światłowodu – do 300 Mb/s do 1 Gb/s.

W skali 24 miesięcy zapłacisz od 3839,76 zł za 4 usługi. Cena nie zawiera opcji z telefonem, za którego pobierana jest dodatkowa opłata ratalna (w zależności od modelu raty zaczynają się od ok. 10 zł miesięcznie). W grudniu możesz ponadto liczyć na dodatkowe promocje świąteczne operatorów komórkowych.

Uwaga – jeszcze niedawno VoD (HBO MAX) był dostępny w abonamencie indywidualnym Orange za niewielką dopłatą, ale obecnie nie jest już oferowany.

Abonament z VoD – podsumowanie

Jak sam widzisz, na rynku sporo jest ofert abonamentu GSM z VoD. Oprócz takich serwisów (nierzadko w promocyjnych cenach), jak Neftlix, HBO MAX czy Disney+, otrzymasz w ramach oferty ponadto nielimitowane połączenia głosowe (w tym na numery stacjonarne) i tekstowe (SMS/MMS), również w roamingu UE.

W ofercie zyskasz więc nie tylko świetne warunki umowy, atrakcyjnego smartfona (o ile skorzystasz z tej opcji), ale także subskrypcję najlepszych serwisów VoD, które będziesz mógł oglądać na ekranie telewizora. Wybierz dla siebie najlepszą ofertę!

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

star ocena
5/5 - (13 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: