Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Wszystko o telewizji Play NOW

avatar
28
grafika firmy Play przedstawiająca usługę telewizji Play NOW

Czy warto korzystać z Play NOW? Praktycznie każdy duży operator komórkowy w naszym kraju – oprócz klasycznych usług, jak telefonia komórkowa czy Internet – ma w swojej ofercie usługi dodatkowe. Jedną z ich ważniejszych gałęzi jest szeroko rozumiany dostęp do pakietów telewizyjnych oraz filmów „na życzenie”. Dziś przyjrzymy się jednej z takich usług, a więc właśnie telewizja sieci Play, oferowanej przez fioletowego operatora, która obecna jest na naszym rynku od dłuższego czasu.

Play NOW – wprowadzenie

Play NOW to aplikacja mobilna i strona internetowa z kanałami telewizyjnymi oraz treściami wideo w cenie abonamentu. Telewizja Play zadebiutowała w czerwcu 2016.

Marcin Gruszka Play NOW

Do najważniejszych możliwości telewizji Play NOW należy między innymi oglądanie kanałów telewizyjnych oraz filmów na żądanie. Dzięki tej opcji w każdej chwili możesz spauzować, cofnąć lub przewijać wybrany program. W każdej chwili możesz także włączyć i wyłączyć pakiety dodatkowe. Dostajesz również dostęp do wirtualnej wypożyczalni VOD (treści wideo na życzenie), w której cena za jeden film zaczyna się od 4 zł.

Play NOW w abonamencie

Przykładowy abonament z Play NOW w cenie:

Aktualnie w większości abonamentów usługa Play NOW w podstawowej wersji jest dorzucana gratisowo. Ale jeżeli jesteś zainteresowany konkretną ofertą lub już masz abonament w tej sieci, warto sprawdzić w regulaminie twojej promocji, czy masz dostęp do pakietu Play NOW za darmo. Najczęściej wyłączane z usługi były te najtańsze abonamenty.

Telewizja Play

Abonament indywidualny, duet i rodzinny z Play NOW

Abonament SAbonament S+Abonament MAbonament LAbonament HOMEBOX
Play NOW podstawowy (ponad 40 kanałów, filmy i seriale na żądanie)--TAKTAKTAK

W ramach podstawowej oferty telewizji Play NOW masz dostęp do 35 kanałów (kilka z nich jest przeznaczonych do powszechnego odbioru) TV, filmów i seriali na życzenie – wszystko za pomocą specjalnej aplikacji Play NOW lub poprzez stronę internetową.

W Pakiecie Podstawowym z kolei dostaniesz ponad 60 kanałów TV, a w Rozszerzonym – przeszło 110, w tym Viaplay.

Play NOW TV nowy kanał promocja

Pakiet podstawowy Play NOW

 • National Geographic
 • BBC lifestyle
 • Paramount Channel
 • MTV Music
 • MTV HD
 • 1 Classic
 • CNN
 • History
 • Viasat History Polsat HD
 • Viasat Nature
 • nicktoons
 • Comedy Central
 • TNT
 • Eleven Sports 3
 • Eleven Sports 4
 • The Polska
 • FOKUS TV HD
 • Stars
 • NOWA
 • polo tv
 • WP
 • Eska TV
 • zoom tv
 • Stopklatka
 • 4 Fun TV
 • 4 Fun HD
 • TV Puls
 • Puls 2
 • Polsat
 • TV4
 • Game Toon
 • Radio 357
 • TVP1
 • TVP2
 • TVP3 Warszawa
 • TVN

Play NOW promocja

Ponadto – jak informuje operator na swojej stronie internetowej:

Programy TVP 1, TVP 2, TVP 3 Warszawa, TVN, Polsat, TV4 oraz TV Puls są przeznaczone do powszechnego i nieodpłatnego odbioru również w sposób cyfrowy drogą rozsiewczą naziemną.

Play NOW promocja filmy

Aby zalogować się do portalu fioletowego operatora będziesz musiał postępować zgodnie ze wskazówkami pokazywanymi podczas pierwszego logowania. Musisz mieć oczywiście numer w Play. Możesz to zrobić albo poprzez numer telefonu i potwierdzeniem przez telefon, albo za pomocą loginu i hasła do Play24.

Przykładowy abonament z Play NOW w cenie:

W przypadku Play NOW zawsze możesz także rozszerzyć swoje możliwości o dodatkowe pakiety płatne. Do wyboru jest dostępny przykładowo za 10 zł miesięcznie Pakiet News. W ramach tej opłaty otrzymujesz dostęp do 8 dodatkowych kanałów informacyjnych. Jeśli włączysz tą usługę w trakcie trwania okresu rozliczeniowego, opłata zostanie naliczona proporcjonalnie. Co ważne, jeśli pierwszy raz uruchamiasz pakiet, nie płacisz za pierwszy niepełny i pierwszy pełny okres rozliczeniowy. Natomiast jeżeli będziesz chciał wyłączyć usługę, możesz zrobić to w każdej chwili i zostanie ona wyłączona wraz z nowym okresem rozliczeniowym pod warunkiem, że zachowałeś minimum 24 godziny odstępu do tego terminu.

wypożyczenie filmu za 5 zł Play NOW

Dodatkowe pakiety Play NOW

NazwaZawartośćCena
Play NOWponad 35 kanałów TVw cenie abonamentu
Pakiet Polsat Sport PremiumPolsat Sport Premium20 zł
HBO MaxHBO, HBO 2, HBO 3, HBO Max30 zł
ViaplayViaplay30 dni bez opłat, później od 15 zł
CANAL+ OnlineCANAL+54 zł
Amazon Prime VideoAmazon Prime30 dni bez opłat, później 10,99 zł miesięcznie lub 49 zł na rok

Możesz także włączyć inne pakiety tematyczne, które różnią się ceną i tematyką. Przykładowo gdy uruchomisz pakiet Polsat Sport Premium, dostaniesz w Super HD dostęp do relacji sportowych, w tym m.in. do wszystkich meczów Ligi Mistrzów UEFA. Miesięczny koszt wynosi 20 zł, który doliczany zostanie do Twojego abonamentu telefonicznego. Umowa jest bez zobowiązań, a więc możesz zrezygnować z tego pakietu w każdej chwili.

Oprócz tego dostępne są pakiety z filmami i serialami na życzenie: HBO Max, Viaplay, CANAL+ Online czy Amazon Prime. W tym przypadku zasady włączania i wyłączania są identyczne jak w poprzednim przypadku. Zamawiając Viaplay czy Amazon Prime Video możesz też liczyć na 30 dni darmowej subskrypcji. Ceny pakietów wynoszą odpowiednio 30, od 15, 54 lub 19,99 zł miesięcznie (Amazona możesz też opłacić z góry na rok za jedyne 49 zł).

Od pewnego czasu dostępny jest też pakiet 1000 Godzin – dzięki niemu będziesz mógł nagrać 1000 godzin materiału wideo, który będzie przechowywany w chmurze przez 180 dni. Jego koszt wynosi 10 zł miesięcznie. Podobnie prezentują się Usługi Dodatkowe za jedyne 2 zł, ale tu do dyspozycji masz miejsce na 30 godzin materiału przechowywanego w chmurze przez 180 dni.

Play NOW TV BOX

Play TV BOX nowa oferta

A jeżeli to nie wystarczy, zawsze możesz skorzystać z nieco innego pakietu, jakim jest Play NOW TV BOX. Jest to usługa rozszerzona o zewnętrzne urządzenie – dekoder z dostępem do kanałów telewizyjnych i aplikacji ze sklepu Google Play, m.in. YouTube, IPLA, Player. W zestawie z dekoderem TV BOX jest także pilot z wyszukiwaniem głosowym.

Pakiety Play NOW z TV BOX (Telewizja MAX)

Telewizja MAXTelewizja MAXTelewizja MAX Premium
Liczba kanałówdo 165do 165do 172
DekoderTV BOXPlay BOX TVPlay BOX TV
Netflixw prezencie na 2 miesiącew prezencie na 2 miesiącew prezencie na 2 miesiące
ViaplayTAKTAKTAK
Cinemax--TAK
Eleven Sports--TAK (dostępny promocyjnie)
Cenaod 50 złod 55 złod 75 zł

Chcesz abonament w Play? Ceny miesięczne Play NOW z TV BOX zaczynają się (po rabatach) od 45 zł. Niezależnie od pakietu, dostaniesz tu m.in. dostęp do jednego z nowszych VoD na polskim rynku – platformy Viaplay za darmo.

Play umożliwia nagrywanie programów i przechowywanie ich w chmurze przez 180 dni.

Przykładowy abonament z Play NOW w cenie:

Za 55 zł (o ile jesteś klientem Play) dostaniesz najbogatszy pakiet, w tym dodatkowo w ramach miesięcznej opłaty otrzymasz dostęp do Cinemax i Eleven Sports, które w innych konfiguracjach są płatne osobno.

Play NOW nowe kanały TV

Co istotne, jeżeli z jakiś przyczyn usługa nie będzie ci jednak odpowiadała w ramach oferty „sprawdź i kup” w ciągu 14 dni od podpisania umowy Play NOW TV możesz ją rozwiązać bez podawania przyczyn. Musisz jedynie pamiętać, aby rozwiązać tą umowę w miejscu podpisania umowy oraz o zwrocie sprzętu.

Play NOW jeśli nie jesteś klientem Play

A co jeżeli nie jesteś abonentem sieci Play, a chcesz skorzystać z oferty Play NOW TV BOX z dekoderem TV BOX/Play BOX TV? Dla ciebie również jest przygotowana oferta. Możesz wybrać dokładnie takie same pakiety, jak abonenci fioletowej sieci, jednak miesięcznie zapłacisz odpowiednio 55 i 75 zł, a więc o 20 zł więcej niż klienci Play. 

Uwaga – w promocji Play możesz liczyć na 2 miesiące darmowego Netflixa w Telewizji Max od Play! Umowa podpisywana jest na 12 miesięcy.

Telewizja MAX

Musisz tylko pamiętać, że do korzystania z któregokolwiek wariantu Play NOW zawsze będzie potrzebny dostęp do Internetu. Może to być oczywiście inna sieć. Również w przypadku konfiguracji dostępu wymagany jest numer telefonu komórkowego.

Jak więc widać, możliwości Play NOW TV i rozszerzonego pakietu Play NOW TV BOX (Telewizja Max) są całkiem spore. Jeżeli jesteś abonentem sieci Play lub zamierzasz nim się stać, to warto ją przetestować!

Play NOW – podsumowanie

Play NOW promocja

Usługa telewizyjna i VoD (treści wideo na życzenie) sieci Play jest bardzo atrakcyjna. Często dostaniesz ją w cenie abonamentu komórkowego fioletowego operatora, a więc nie będziesz musiał jej dokupywać osobno! Najlepsze filmy, seriale czy inne typy programów TV można oglądać na telewizorze, komputerze, tablecie czy na telefonie komórkowym! Wystarczy tylko dostęp do aplikacji i odpowiednio dużo GB Internetu na swoim smartfonie.

W pakiecie dostaniesz wiele programów, seriali i filmów na życzenie. W zależności od wybranego pakietu TV, dostaniesz w serwisie liczne kanały sportowe, informacyjne, filmowe i dla dzieci (Sport, News, Extra, Kids – sporo różnego rodzaju bajek i animacji).

Podsumowując: Play NOW i Telewizja MAX to znakomita oferta dla fanów seriali i filmów! Tym bardziej, że niejednokrotnie fioletowy operator oferuje dostęp do innych platform streamingowych, jak Viaplay czy Netflix. Jest też dostępna na urządzenia mobilne, nie kosztuje wiele, a dla abonentów fioletowej sieci Play jest oferowana w ramach podstawowego abonamentu komórkowego. Czego chcieć więcej?

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Najczęściej zadawane pytania - FAQ

Play NOW to usługa łącząca telewizję i serwis VoD, a więc wideo na życzenie. Jest ona dostępna u operatora komórkowego Play.
Pakiet Start usługi Play NOW nic nie kosztuje w wybranych abonamentach komórkowych sieci Play (pakiet stanowi integralną część oferty). Jeżeli jesteś klientem Play, może odpłatnie dokupić dodatkowe pakiety VoD w cenie od 15 do 54 złotych miesięcznie.
Możesz korzystać z usługi Play NOW TV nawet wtedy, gdy nie posiadasz abonamentu komórkowego sieci Play. Wystarczy zamówić tylko interesujący Cię pakiet na stronie operatora.

star ocena
4.4/5 - (32 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
28 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Nie polecam. Sukcesywnie wyłączone kanały które można oglądać tylko z internetem Play . Brak możliwości cofania nagrywania większości kanałów . Totalne dno . Pora wypowiedzieć umowę z winy operatora ! Nie polecam !!

Kolejny kanał zablokowany mowa o Polsat Music HD. Możliwość oglądania tylko z internetem od sieci Play.

Polsat news i reszta z grupy Polsat również

Czy ktoś mógłby potwierdzić możliwość dokupienia dodatkowych pakietów z tego artykułu, jeżeli ma się Play Now w pakiecie podstawowym dołączanym do „światłowodowego” internetu 300 Mbps? Bo na stronie po zalogowaniu wyskakuje mi błąd w zakładce „Pakiety”. Nie mogę niczego dokupić. Na infolinii powiedziano mi, że nawet zdalnie nie widać możliwości włączenia mi jakiegokolwiek pakietu. Dla mnie to wprowadzanie klienta w błąd. Myślałem, że można sobie potem dokupić np. możliwość nagrywania czy pakiet News.

Nie polecam cofamy się kilkanaście lat wstecz. Opcja taka jak nagrywanie, pauzowanie, przewijanie wstecz są kompletnie niedostępne dla większości najpopularniejszych kanałów. Porażka. Nie ma zatem komfortu w użytkowaniu. Nie ma cie w domu nie oglądasz ulubionego programu 😞

Czy play now działa również z numerami na doładowania?

Czy Play now box tv 3 będzie działał z internetem światłowodowym od firmy Plus ?

Część kanałów nie będziesz mógł oglądać. Wszystkie tylko z internetem od Play.

Trzymać się od tego z daleka. Jakość obrazu ja na rubinie albo 20 letnim Goldstar. Kanały tak poukładane że aż się przełączać nie chce. Mimo internetu 100mbs potrafi się przełączyć na 360p. Dramat. Jeszcze 16 miesięcy i do śmieci to badziewie, ale chyba i tak karę zapłacę bo tyle nie wytrzymam.

Cała telewizja i dekoder to jakaś momyłka! Przejeli UPC ale ich oferta nie umywa się do oferty UPC (jeśli chodzi o kanały). Sprzedawcy wprowadzają klientów w błąd, funkcja nagrywania nie działa praktycznie NIGDY, cofanie programu nie działa, nie ma opcji ponownego odtwarzania 7 dni wstecz którą sie tak reklamują! ODRADZAM POD KAZDYM WZGLĘDEM! jedyny plus dekoder działa bezkablowo

Ja mam telewizję z telefonem z Play już od ponad 6 lat jak tylko była taka możliwość telewizji w telefonie, bo dużo podróżuję i chciałam mieć jakąś rozrywkę w podróży. Wtedy nie były dostępne dekodery, tylko można było zainstalować aplikacje na laptopie żeby oglądać. Jak dla mnie jest bardzo dobra, bo wtedy działała na kazdym wi-fi, czy domowym, czy w pociągu. A że ja nie zmieniałam umowy i cały czas mam tę samą, to moja aplikacja działa na wszystkich sieciach Wi-Fi bez ograniczeń. Są kanały na których można nagrywać i cofać, są kanały na których można cofnąć program ale już nagrać nie można i odwrotnie, ale są też kanały na których nie można ani niczego nagrać, ani nawet cofnąć i to są głównie kanały podstawowe jak wszystkie TVP 1,2,3 i regionalne, kanały Polsatu, kanały TVN. Nagrać również nie można kanałów muzycznych. A np. kanał Axin można nagrywać, ale pozostałe kanały z grupy Axin to już nie. Można też nagrywać wszystkie kanały z grupy BBC i niektóre kanały z bajkami.Rzeczywiście nie można nagrywać około 2/3 dostępnych moich kanałów. Ja mam w pakiecie od 6 lat 60 kanałów podstawowych, 40 kanałów Play Nov Ekstra i pakiet Kids 12 kanałów. Ale mnie to nie przeszkadza, bo żaden kanał mi się nie zacina, ani nie buforuje. A w telefonie mam też pakiet 60 GB internetu z Play, więc jak w pociągu wi-fi nie działa to internet Play daje radę. I jak się dowiedziałam w Play dlatego u mnie wszystko działa, bo cały czas mam tę samą umowę z telewizją którą tylko odnawiam jak wymieniam telefon. Ja zawsze wychodziłam z założenia, że w takich sprawach dobrze jest się trzymać jednej decyzji. A sądząc po wpisach,to się sprawdziło w 100% w moim przypadku.

Prosze mi pomuc zainstalowalam dekoder przez wife wyglonda ze wszystko jest ok ale podstawowe programow nie moge oglondac jest napis blond sprubuj zachwile

Oglonda i wyglonda, że nie umie Pani pisać. Wstyd robić takie błędy, jest taka litera jak „ą” a nie „on”

TRAGEDIA, CO ZA JĘZYK , PISOWNIA !? SZOK.

Jestem szczesliwym posiadaczem od dwóch dni tego badziewia, to urzadzenie jest tak wspaniałe ze az lepiej go nie rozpakowaywac, szybko go zainstalowalem a jeszcze szybciej spakowalem ale juz niebw jednym kawalku! 😜 Nie laczy sie z routerem tzn łączy i udaje sie to przy ok 700 próbie, jak juz sie połączy to działa jakies moze 20s nagle obraz robi stop klatke i jedne co sie porusza to kułko buforowania probujace łapać jakikolwiek zasieg a jak juz łapie to obraz ma rozdzielczość 10×10 pikseli, tak qiec bardzo gorąco polecam jak macie za spokojnie w życiu to idealne urzadzenie zeby sie zdenerwowac jak nie kogos pod ręką zawsze to jakis stresik i nadzieja ze moze sie uda!!! 😜

Witam, dlaczego nie mogę oglądać telewizji Play w Anglii? Przy każdym programie wyskakuje napis „wystąpił błąd”. Czy można jakoś rozwiązać ten problem?

Zmień VPN na polski

Dlaczego nie ma tłumaczenia kanałow np History,BBC EART

Dlaczego nie ma tłumaczenia dialogów np kanału History,BBC Eart

Po Aktualizacji Voxa Do wersji najnowszej . PlayNow Box caly sie zacina . nieda sie normalnie ogladac telewizji do tego przechodzenie po menu to Meczarnia
Po co kuzwa ruszaliscie Cos co Dzialalo i calkiem ok.
wystarczylo dodac w Zakladce Wideo mozliwosc przeskakiwania co Litere Alfabetu i tyle.
pomimo ze cofam Aktualizacjie to Natretny Play i tak sie wiepierdziela z tym odnowa. Nie pOzdrawiam -Naprawcie to

Po aktualizacji telefonu nie da sie ogladac. Glos sie zacina itp itd..

Czy można oglądać czeskie telewizje naziemne?

Tak jeśli posiadasz tv box Play Now i przebywasz w Czechach

Podpinasz do naziemnej DVB-T

Jak podpinasz???.

Lipa. W ofercie na urządzenia mobilne nie ma części kanałów. Brak Fox- ów i National geografik -ów. Taki to kant.

W tabelce pod drugim akapitem jest błąd – w Play jest przyznawany bezpłatny pakiet GB do wykorzystania w strefie UE.

Rzeczywiście. Błąd został już poprawiony.

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: