Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Praktycznie każdy duży operator komórkowy w naszym kraju – oprócz klasycznych usług, jak telefonia komórkowa czy Internet – ma w swojej ofercie usługi dodatkowe. Jedną z ich ważniejszych gałęzi jest szeroko rozumiany dostęp do pakietów telewizyjnych oraz filmów „na życzenie”. Dziś przyjrzymy się jednej z takich usług, a mianowicie Play NOW, oferowanej przez fioletowego operatora, która obecna jest na naszym rynku od dłuższego czasu.

Ostatnia aktualizacja: 18.05.2021.


6 miesięcy gratis z Play NOW TV ->


Play NOW w abonamencie

Play NOW to aplikacja mobilna i strona internetowa z kanałami telewizyjnymi oraz treściami wideo w cenie abonamentu. Telewizja Play zadebiutowała w czerwcu 2016.

Do najważniejszych możliwości Play NOW należy między innymi oglądanie kanałów telewizyjnych oraz filmów na żądanie. Dzięki tej opcji w każdej chwili możesz spauzować, cofnąć lub przewijać wybrany program. W każdej chwili możesz także włączyć i wyłączyć pakiety dodatkowe. Dostajesz również dostęp do wirtualnej wypożyczalni VOD, w której cena za jeden film zaczyna się od 4 zł.

Przykładowy abonament z Play NOW w cenie:

Aktualnie w większości abonamentów usługa Play NOW w podstawowej wersji jest dorzucana gratisowo. Ale jeżeli jesteś zainteresowany konkretną ofertą lub już masz abonament w tej sieci, warto sprawdzić w regulaminie twojej promocji, czy masz dostęp do pakietu Play NOW za darmo. Najczęściej wyłączane z usługi były te najtańsze abonamenty.

Abonament indywidualny, duet i rodzinny z Play NOW

 Abonament SAbonament MAbonament LAbonament HOMEBOX
Play NOW podstawowy (33 kanały, filmy i seriale na żądanie)-TAKTAKTAK

W ramach podstawowej oferty Play NOW masz dostęp do 25 kanałów (w sumie 33 – kilka z nich jest przeznaczonych do powszechnego odbioru) TV, filmów i seriali na życzenie – wszystko za pomocą specjalnej aplikacji lub poprzez stronę internetową.

Pakiet podstawowy Play NOW

 • BBC lifestyle
 • Paramount Channel
 • MTV Music
 • MTV HD
 • 1 Classic
 • CNN
 • History
 • Viasat History Polsat HD
 • Viasat Nature
 • nicktoons
 • Comedy Central
 • TNT
 • Eleven Sports 3
 • Eleven Sports 4
 • The Polska
 • FOKUS TV HD
 • Stars
 • NOWA
 • polo tv
 • WP
 • Eska TV
 • zoom tv
 • Stopklatka
 • 4 Fun TV
 • 4 Fun HD
 • TV Puls
 • Puls 2
 • Polsat
 • TV4
 • 4 Fun Kids
 • TVP1
 • TVP2
 • TVP3 Warszawa
 • TVN

Oferta z Play TV ->


Ponadto – jak informuje operator na swojej stronie internetowej:

Programy TVP 1, TVP 2, TVP 3 Warszawa, TVN, Polsat, TV4 oraz TV Puls są przeznaczone do powszechnego i nieodpłatnego odbioru również w sposób cyfrowy drogą rozsiewczą naziemną.

Aby zalogować się do portalu Play NOW będziesz musiał postępować zgodnie ze wskazówkami pokazywanymi podczas pierwszego logowania. Musisz mieć oczywiście numer w Play. Możesz to zrobić albo poprzez numer telefonu i potwierdzeniem przez telefon, albo za pomocą loginu i hasła do Play24.

Przykładowy abonament z Play NOW w cenie:

W przypadku Play NOW zawsze możesz także rozszerzyć swoje możliwości o dodatkowe pakiety płatne. Do wyboru jest dostępny przykładowo za 20 zł miesięcznie Pakiet HBO. W ramach tej opłaty otrzymujesz dostęp do kanałów HBO, HBO2 i HBO3, a także HBO GO. Jeśli włączysz tą usługę w trakcie trwania okresu rozliczeniowego, opłata zostanie naliczona proporcjonalnie. Co ważne, jeśli pierwszy raz uruchamiasz pakiet, nie płacisz za pierwszy niepełny i pierwszy pełny okres rozliczeniowy. Natomiast jeżeli będziesz chciał wyłączyć usługę, możesz zrobić to w każdej chwili i zostanie ona wyłączona wraz z nowym okresem rozliczeniowym pod warunkiem, że zachowałeś minimum 24 godziny odstępu do tego terminu.

Dodatkowe pakiety Play NOW

NazwaZawartośćCena
Pakiet HBOHBO, HBO2, HBO3, HBO GO20 zł
Pakiet Extraponad 30 kanałów TV, m.in. KinoPolska, BBC Earth, Eska Rock TV, Viasat Explore, AXN HD, SCI FI, History 220 zł
Pakiet SportEleven Sports 1, Eleven Sports 2, moto wizja HD, Extreme15 zł
Pakiet NewsTVN24, TVN24 bis, euro news, BBC World News, Bloomberg Television, France2410 zł
Pakiet Kidsnickelodeon, nickjr., BBC cbeebies, Da Vinci, JimJam Polsat, CN, Boomerang, duck tv, Paramount, Babytv10 zł

Możesz także włączyć inne pakiety tematyczne, które różnią się ceną i tematyką. Przykładowo gdy uruchomisz Pakiet Extra, dostaniesz dodatkowe 34 kanały telewizyjne, a wśród nich między innymi Kino Polska, Moto Wizja HD, BBC Earth i wiele innych. Miesięczny koszt wynosi 20 zł, który doliczany zostanie do Twojego abonamentu telefonicznego. Tutaj, podobnie jak wcześniejszy pakiet przy pierwszym włączeniu dostajesz gratis pierwszy niepełny i pełny okres. Wypowiedzenie następuje na takiej samej zasadzie jak poprzednio.

Oprócz tego dostępne są pakiety tematyczne, takie jak Pakiet Sport za 15 zł oraz Pakiet News i Pakiet Kids obydwa za 10 zł miesięcznie. W tym przypadku zasady włączania i wyłączania są identyczne jak w poprzednich przypadkach. Również tutaj dostajemy bonus w postaci darmowego pierwszego pełnego i niepełnego okresu rozliczeniowego.

Play NOW TV BOX

A jeżeli to nie wystarczy, zawsze możesz skorzystać z nieco innego pakietu, jakim jest Play NOW TV BOX. Jest to usługa rozszerzona o zewnętrzne urządzenie – dekoder z dostępem do kanałów telewizyjnych i aplikacji ze sklepu Google Play, m.in. YouTube, IPLA, Player. W zestawie jest także pilot z wyszukiwaniem głosowym.

Pakiety Play NOW z TV BOX

 Play NOW od 10 złPlay NOW od 35 zł
Pakiet kanałów podstawowychTAKTAK
Urządzenie TV BOXTAKTAK
Amazon Prime Video na 30 dniTAKTAK
HBO GO na 30 dniTAKTAK
4 pakiety tematyczne-TAK (Extra, Sport, News, Kids)

W tym wypadku podpisujesz umowę na 24 miesiące i jeśli jesteś abonentem sieci Play możesz wybrać dwa warianty miesięcznego abonamentu. Podstawowy to opłata na poziomie 10 zł miesięcznie. W jej ramach otrzymujesz Pakiet Kanałów Podstawowych. Jednak tutaj pakiet zawiera więcej programów, gdyż jest ich w sumie 41 kanałów. Możesz oglądać między innymi Comedy Central, FOX, Stopklatkę i wiele innych. Dodatkowo możesz podłączyć do TV BOX-a zewnętrzną antenę i korzystać z ogólnodostępnych kanałów telewizji naziemnej.

Oprócz wyżej wymienionych stałych pakietów oraz urządzenia TV BOX dostajesz także możliwość darmowego przetestowania platformy HBO GO przez 30 dni bez opłat oraz AMAZON Prime Video za darmo przez 1 miesiąc.

Przykładowy abonament z Play NOW w cenie:

A jeśli to ciągle za mało, to możesz zdecydować się na wyższy miesięczny abonament. Za 35 zł (o ile jesteś klientem Play) możesz dostać wszystko to co powyżej, a dodatkowo w ramach miesięcznej opłaty otrzymasz wszystkie cztery pakiety tematyczne, które w innych konfiguracjach są płatne osobno.

Co istotne, jeżeli z jakiś przyczyn usługa nie będzie ci jednak odpowiadała w ramach oferty „sprawdź i kup” w ciągu 14 dni od podpisania umowy możesz ją rozwiązać bez podawania przyczyn. Musisz jedynie pamiętać, aby rozwiązać tą umowę w miejscu podpisania umowy oraz o zwrocie sprzętu.


Oferta z Play TV ->


Play NOW jeśli nie jesteś klientem Play

A co jeżeli nie jesteś abonentem sieci Play, a chcesz skorzystać z oferty Play NOW TV BOX? Dla ciebie również jest przygotowana oferta. Możesz wybrać dokładnie takie same pakiety, jak abonent fioletowej sieci, jednak miesięcznie zapłacisz odpowiednio 20 zł oraz 45 zł.

Musisz tylko pamiętać, że do korzystania z któregokolwiek wariantu Play NOW zawsze będzie potrzebny dostęp do Internetu. Może to być oczywiście inna sieć. Również w przypadku konfiguracji dostępu wymagany jest numer telefonu komórkowego.

Jak więc widać, możliwości Play NOW TV i rozszerzonego pakietu Play NOW TV BOX są całkiem spore. Jeżeli jesteś abonentem sieci Play lub zamierzasz nim się stać, to warto ją przetestować!

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
 • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

4
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
AndrzejJanuszMarcin SzermańskiAdi Recent comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
Adi
Gość
Adi

W tabelce pod drugim akapitem jest błąd – w Play jest przyznawany bezpłatny pakiet GB do wykorzystania w strefie UE.

Marcin Szermański
Użytkownik

Rzeczywiście. Błąd został już poprawiony.

Janusz
Gość
Janusz

Lipa. W ofercie na urządzenia mobilne nie ma części kanałów. Brak Fox- ów i National geografik -ów. Taki to kant.

Andrzej
Gość
Andrzej

Czy można oglądać czeskie telewizje naziemne?

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów