Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Wszystko o telewizji Play NOW

Telewizja Play

Ostatnia aktualizacja: 2022-11-24

Czy warto korzystać z Play NOW? Praktycznie każdy duży operator komórkowy w naszym kraju – oprócz klasycznych usług, jak telefonia komórkowa czy Internet – ma w swojej ofercie usługi dodatkowe. Jedną z ich ważniejszych gałęzi jest szeroko rozumiany dostęp do pakietów telewizyjnych oraz filmów „na życzenie”. Dziś przyjrzymy się jednej z takich usług, a więc właśnie Play NOW, oferowanej przez fioletowego operatora, która obecna jest na naszym rynku od dłuższego czasu.

Ostatnia aktualizacja: 24.11.2022.


Play NOW w abonamencie

Play NOW to aplikacja mobilna i strona internetowa z kanałami telewizyjnymi oraz treściami wideo w cenie abonamentu. Telewizja Play zadebiutowała w czerwcu 2016.

Do najważniejszych możliwości Play NOW należy między innymi oglądanie kanałów telewizyjnych oraz filmów na żądanie. Dzięki tej opcji w każdej chwili możesz spauzować, cofnąć lub przewijać wybrany program. W każdej chwili możesz także włączyć i wyłączyć pakiety dodatkowe. Dostajesz również dostęp do wirtualnej wypożyczalni VOD, w której cena za jeden film zaczyna się od 4 zł.

Przykładowy abonament z Play NOW w cenie:

Aktualnie w większości abonamentów usługa Play NOW w podstawowej wersji jest dorzucana gratisowo. Ale jeżeli jesteś zainteresowany konkretną ofertą lub już masz abonament w tej sieci, warto sprawdzić w regulaminie twojej promocji, czy masz dostęp do pakietu Play NOW za darmo. Najczęściej wyłączane z usługi były te najtańsze abonamenty.

Abonament indywidualny, duet i rodzinny z Play NOW

 Abonament SAbonament MAbonament LAbonament HOMEBOX
Play NOW podstawowy (ponad 40 kanałów, filmy i seriale na żądanie)-TAKTAKTAK

W ramach podstawowej oferty Play NOW masz dostęp do ponad 40 kanałów (kilka z nich jest przeznaczonych do powszechnego odbioru) TV, filmów i seriali na życzenie – wszystko za pomocą specjalnej aplikacji lub poprzez stronę internetową.

Pakiet podstawowy Play NOW

 • BBC lifestyle
 • Paramount Channel
 • MTV Music
 • MTV HD
 • 1 Classic
 • CNN
 • History
 • Viasat History Polsat HD
 • Viasat Nature
 • nicktoons
 • Comedy Central
 • TNT
 • Eleven Sports 3
 • Eleven Sports 4
 • The Polska
 • FOKUS TV HD
 • Stars
 • NOWA
 • polo tv
 • WP
 • Eska TV
 • zoom tv
 • Stopklatka
 • 4 Fun TV
 • 4 Fun HD
 • TV Puls
 • Puls 2
 • Polsat
 • TV4
 • Game Toon
 • Radio 357
 • TVP1
 • TVP2
 • TVP3 Warszawa
 • TVN

Oferta z Play TV


Ponadto – jak informuje operator na swojej stronie internetowej:

Programy TVP 1, TVP 2, TVP 3 Warszawa, TVN, Polsat, TV4 oraz TV Puls są przeznaczone do powszechnego i nieodpłatnego odbioru również w sposób cyfrowy drogą rozsiewczą naziemną.

Aby zalogować się do portalu Play NOW będziesz musiał postępować zgodnie ze wskazówkami pokazywanymi podczas pierwszego logowania. Musisz mieć oczywiście numer w Play. Możesz to zrobić albo poprzez numer telefonu i potwierdzeniem przez telefon, albo za pomocą loginu i hasła do Play24.

Przykładowy abonament z Play NOW w cenie:

W przypadku Play NOW zawsze możesz także rozszerzyć swoje możliwości o dodatkowe pakiety płatne. Do wyboru jest dostępny przykładowo za 25 zł miesięcznie Pakiet HBO. W ramach tej opłaty otrzymujesz dostęp do kanałów HBO, HBO2 i HBO3, a także HBO GO. Jeśli włączysz tą usługę w trakcie trwania okresu rozliczeniowego, opłata zostanie naliczona proporcjonalnie. Co ważne, jeśli pierwszy raz uruchamiasz pakiet, nie płacisz za pierwszy niepełny i pierwszy pełny okres rozliczeniowy. Natomiast jeżeli będziesz chciał wyłączyć usługę, możesz zrobić to w każdej chwili i zostanie ona wyłączona wraz z nowym okresem rozliczeniowym pod warunkiem, że zachowałeś minimum 24 godziny odstępu do tego terminu.

Dodatkowe pakiety Play NOW

NazwaZawartośćCena
Pakiet HBOHBO, HBO2, HBO330 zł
Pakiet Extra40 kanałów TV, m.in. KinoPolska, BBC Earth, Eska Rock TV, Viasat Explore, AXN White, SCI FI, History 220 zł
Pakiet SportEleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Canal+ Sport5, moto wizja HD, Extreme15 zł
Pakiet NewsTVN24, TVN24 bis, euro news, BBC World News, Bloomberg Television, France2410 zł
Pakiet Kidsnickelodeon, nickjr., BBC cbeebies, Da Vinci, JimJam Polsat, CN, Boomerang, duck tv, Paramount, Babytv10 zł

Możesz także włączyć inne pakiety tematyczne, które różnią się ceną i tematyką. Przykładowo gdy uruchomisz Pakiet Extra, dostaniesz dodatkowe 38 kanały telewizyjne, a wśród nich między innymi Kino Polska, Moto Wizja HD, BBC Earth i wiele innych. Miesięczny koszt wynosi 20 zł, który doliczany zostanie do Twojego abonamentu telefonicznego. Tutaj, podobnie jak wcześniejszy pakiet przy pierwszym włączeniu dostajesz gratis pierwszy niepełny i pełny okres. Wypowiedzenie następuje na takiej samej zasadzie jak poprzednio.

Oprócz tego dostępne są pakiety tematyczne, takie jak Pakiet Sport za 15 zł oraz Pakiet News i Pakiet Kids obydwa za 10 zł miesięcznie. W tym przypadku zasady włączania i wyłączania są identyczne jak w poprzednich przypadkach. Również tutaj dostajemy bonus w postaci darmowego pierwszego pełnego i niepełnego okresu rozliczeniowego.

Od pewnego czasu dostępny jest też pakiet 1000 Godzin – dzięki niemu będziesz mógł nagrać 1000 godzin materiału wideo, który będzie przechowywany w chmurze przez 180 dni. Jego koszt wynosi 10 zł miesięcznie. Podobnie prezentują się Usługi Dodatkowe za jedyne 2 zł, ale tu do dyspozycji masz miejsce na 30 godzin materiału przechowywanego w chmurze przez 180 dni.

Play NOW TV BOX

A jeżeli to nie wystarczy, zawsze możesz skorzystać z nieco innego pakietu, jakim jest Play NOW TV BOX. Jest to usługa rozszerzona o zewnętrzne urządzenie – dekoder z dostępem do kanałów telewizyjnych i aplikacji ze sklepu Google Play, m.in. YouTube, IPLA, Player. W zestawie jest także pilot z wyszukiwaniem głosowym.

Pakiety Play NOW z TV BOX

 Pakiet StartPakiet PodstawowyPakiet Rozszerzony
Liczba kanałówponad 30ponad 50ponad 100
Urządzenie TV BOXTAKTAKTAK
Viaplayna 30 dni za darmoTAKTAK
4 pakiety tematyczne-TAK (opcjonalnie - możesz je dokupić)TAK (Extra, Sport, News, Kids)
Cenaod 10 złod 25 złod 50 zł

Chcesz abonament w Play? Ceny miesięczne Play NOW z TV BOX zaczynają się (po rabatach) od 10, 25 i 50 zł. Te 2 ostatnie warianty mają znacznie bardziej rozbudowane opcje, a także ostatnią nowość VoD – platformę Viaplay za darmo. W promocji jest ona także dostępna w pierwszym wariancie na 30 dni.

Play umożliwia nagrywanie programów i przechowywanie ich w chmurze przez 180 dni.

Przykładowy abonament z Play NOW w cenie:

Za 50 zł (o ile jesteś klientem Play) dostaniesz najbogatszy pakiet, w tym dodatkowo w ramach miesięcznej opłaty otrzymasz wszystkie cztery pakiety tematyczne (Extra, Sport, News, Kids), które w innych konfiguracjach są płatne osobno.

Co istotne, jeżeli z jakiś przyczyn usługa nie będzie ci jednak odpowiadała w ramach oferty „sprawdź i kup” w ciągu 14 dni od podpisania umowy możesz ją rozwiązać bez podawania przyczyn. Musisz jedynie pamiętać, aby rozwiązać tą umowę w miejscu podpisania umowy oraz o zwrocie sprzętu.


Oferta z Play TV BOX


Play NOW jeśli nie jesteś klientem Play

A co jeżeli nie jesteś abonentem sieci Play, a chcesz skorzystać z oferty Play NOW TV BOX? Dla ciebie również jest przygotowana oferta. Możesz wybrać dokładnie takie same pakiety, jak abonenci fioletowej sieci, jednak miesięcznie zapłacisz odpowiednio 20 zł, 35 oraz 60 zł.

Musisz tylko pamiętać, że do korzystania z któregokolwiek wariantu Play NOW zawsze będzie potrzebny dostęp do Internetu. Może to być oczywiście inna sieć. Również w przypadku konfiguracji dostępu wymagany jest numer telefonu komórkowego.

Jak więc widać, możliwości Play NOW TV i rozszerzonego pakietu Play NOW TV BOX są całkiem spore. Jeżeli jesteś abonentem sieci Play lub zamierzasz nim się stać, to warto ją przetestować!

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
 • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

17
Dodaj komentarz

11 Comment threads
6 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
15 Comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
Adi

W tabelce pod drugim akapitem jest błąd – w Play jest przyznawany bezpłatny pakiet GB do wykorzystania w strefie UE.

Rzeczywiście. Błąd został już poprawiony.

Janusz

Lipa. W ofercie na urządzenia mobilne nie ma części kanałów. Brak Fox- ów i National geografik -ów. Taki to kant.

Andrzej

Czy można oglądać czeskie telewizje naziemne?

Zbigniew

Tak jeśli posiadasz tv box Play Now i przebywasz w Czechach

Zbigniew

Podpinasz do naziemnej DVB-T

Adam

Jak podpinasz???.

Ola

Po aktualizacji telefonu nie da sie ogladac. Glos sie zacina itp itd..

Kris

Po Aktualizacji Voxa Do wersji najnowszej . PlayNow Box caly sie zacina . nieda sie normalnie ogladac telewizji do tego przechodzenie po menu to Meczarnia
Po co kuzwa ruszaliscie Cos co Dzialalo i calkiem ok.
wystarczylo dodac w Zakladce Wideo mozliwosc przeskakiwania co Litere Alfabetu i tyle.
pomimo ze cofam Aktualizacjie to Natretny Play i tak sie wiepierdziela z tym odnowa. Nie pOzdrawiam -Naprawcie to

Waldemar

Dlaczego nie ma tłumaczenia dialogów np kanału History,BBC Eart

Waldemar

Dlaczego nie ma tłumaczenia kanałow np History,BBC EART

Tomasz

Witam, dlaczego nie mogę oglądać telewizji Play w Anglii? Przy każdym programie wyskakuje napis „wystąpił błąd”. Czy można jakoś rozwiązać ten problem?

Magda

Zmień VPN na polski

Leszek

Jestem szczesliwym posiadaczem od dwóch dni tego badziewia, to urzadzenie jest tak wspaniałe ze az lepiej go nie rozpakowaywac, szybko go zainstalowalem a jeszcze szybciej spakowalem ale juz niebw jednym kawalku! 😜 Nie laczy sie z routerem tzn łączy i udaje sie to przy ok 700 próbie, jak juz sie połączy to działa jakies moze 20s nagle obraz robi stop klatke i jedne co sie porusza to kułko buforowania probujace łapać jakikolwiek zasieg a jak juz łapie to obraz ma rozdzielczość 10×10 pikseli, tak qiec bardzo gorąco polecam jak macie za spokojnie w życiu to idealne urzadzenie zeby sie zdenerwowac… Czytaj więcej »

Beata

Prosze mi pomuc zainstalowalam dekoder przez wife wyglonda ze wszystko jest ok ale podstawowe programow nie moge oglondac jest napis blond sprubuj zachwile

Wojtek

Oglonda i wyglonda, że nie umie Pani pisać. Wstyd robić takie błędy, jest taka litera jak „ą” a nie „on”

Andrzej

Cała telewizja i dekoder to jakaś momyłka! Przejeli UPC ale ich oferta nie umywa się do oferty UPC (jeśli chodzi o kanały). Sprzedawcy wprowadzają klientów w błąd, funkcja nagrywania nie działa praktycznie NIGDY, cofanie programu nie działa, nie ma opcji ponownego odtwarzania 7 dni wstecz którą sie tak reklamują! ODRADZAM POD KAZDYM WZGLĘDEM! jedyny plus dekoder działa bezkablowo

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów