Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Tani Internet stacjonarny w 2022 roku

Niedrogi Internet stacjonarny

Ostatnia aktualizacja: 2022-11-16

Potrzebujesz pewnego dostępu do sieci i z jakiegoś powodu nie chcesz korzystać z oferty Internetu mobilnego. Nie potrzebne Ci najszybsze łącze i nie chcesz wydawać miesięcznie fortuny. A przecież istnieje dobry i tani Internet stacjonarny. Postanowiliśmy poszukać dla Ciebie ciekawych ofert taniego Internetu stacjonarnego. Oto nasze propozycje.

Ostatnia aktualizacja: 16.11.2022.


Play – Internet stacjonarny 150 Mb/s

Od pewnego czasu fioletowy operator świadczy również usługi internetowe po kablu. Za najtańszy wariant w tym wypadku będziesz musiał zapłacić jedynie 35 zł miesięcznie. Kwota ta uwzględnia wyrażenie zgód marketingowych oraz e-fakturę.

Podpisujesz tutaj umowę na czas nieokreślony z miesięcznym okresem wypowiedzenia lub na 24 miesiące. W tym wariancie maksymalna prędkość pobierania wynosi 150 Mb/s, zaś wysyłania 15 Mb/s. Opłata instalacyjna to jednorazowy koszt na poziomie 50 zł, zaś router dostajesz na czas umowy za darmo. To ciekawa oferta, jednak niestety z racji tego, że od niedawna jest na rynku to jego dostępność w wybranych lokalizacjach może być ograniczona.


UPC – Internet 300 Mb/s

UPC to jeden z tych operatorów, który jest na naszym rynku Internetu stacjonarnego już od dłuższego czasu. Jego najtańsza oferta może pochwalić się maksymalną prędkością pobierania na poziomie 300 Mb/s.

Miesięcznie za ten wariant zapłacisz 49,99 zł. Opłata instalacyjna w tym wypadku to symboliczna złotówka. Oczywiście dostajesz router na czas umowy. Warto rozważyć tę ofertę choćby ze względu na cenę i proponowane prędkości.


Netia – Internet 300 Mb/s

Netia to też jeden z najbardziej znanych w naszym kraju operatorów świadczących usługi stacjonarne. Aktualnie jego oferta rozpoczyna się od pakietu w którym możesz pobierać pliki z maksymalną prędkością 300 Mb/s. Miesięcznie za tą ofertę zapłacisz 50 zł, ale dopiero od 4 miesiąca, gdyż pierwsze trzy miesiące są bezpłatne. Umowę podpisujesz w tym wypadku na 24 miesiące.

Router dostaniesz na cały czas trwania umowy za darmo, natomiast instalacja usługi to jednorazowy koszt na poziomie 59 zł, który zostanie doliczony do pierwszej faktury. Operator oferuje także spore możliwości dobrania usług dodatkowych, a także urządzeń przykładowo wzmacniających sygnał w innych pomieszczeniach.


T-Mobile – Internet Światłowodowy 300 Mb/s

Operator spod znaku magenty również posiada w swojej ofercie dostęp do Internetu po kablu. W tym wypadku oferta rozpoczyna się od kwoty 60 zł miesięcznie za wariant w którym pobierzesz pliki z maksymalną prędkością 300 Mb/s, a wyślesz z prędkością 50 Mb/s. Co istotne, w tym wypadku przez pierwsze 3 miesiące nie zapłacisz ani złotówki za usługę.

Podłączenie usługi jest również bezpłatne, natomiast sama umowa obowiązuje przez 24 miesiące. W ramach umowy dostajesz bezpłatnie na czas świadczenia usługi router. Tutaj również musisz mieć na uwadze, że jest to stosunkowo świeża oferta, dlatego nie w każdej lokalizacji może być świadczona ta usługa.

SPRAWDŹ wszystkie oferty Internetu stacjonarnego

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów