Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Internet stacjonarny Play na ile chcesz!

avatar
Obowiązuje do: odwołania
Internet stacjonarny Play umowa bezterminowa

Od paru dni Play udostępnia swoim klientom klasyczne łącze internetowe. Szukasz dobrego i taniego Internetu stacjonarnego? Wybierz bezterminową ofertę Play!

Play Internet dla studentów

Play oferuje 3 różne pakiety stacjonarnego łącza internetowego. Oto one i ich ceny:

  • 150 Mb/s – 35 zł miesięcznie
  • 300 Mb/s – 45 zł miesięcznie
  • 600 Mb/s – 55 zł miesięcznie

Przejdź do promocji

Zestaw uzupełnia router Wi-Fi, którego otrzymasz w każdym pakiecie za 0 zł. Play nalicza jednorazową opłatę aktywacyjną w wysokości 50 zł. Prędkości wysyłania danych wynoszą odpowiednio do 15, do 40 oraz do 60 Mb/s. Ceny uwzględniają rabaty za e-fakturę i wyrażenie zgód marketingowych.

Play Internet umowa bezterminowa

Uwaga – tylko do końca października 2020 obecnie możliwy jest zakup Internetu stacjonarnego w Play w na czas nieokreślony! To znakomita propozycja m.in. dla studentów. Zwłaszcza, że w Play nie ma limitów danych. Operator poleca swoją usługę wszystkim tym, którzy potrzebują szybkiego i nieograniczonego łącza (pobieranie dużych plików) czy do gier komputerowych. Istnieje też wariant na 24 miesiące, w którym za 3 pierwsze nie zapłacisz ani złotówki (w pakiecie 300 i 600 Mb/s).

Internet stacjonarny Play od 35 zł to nie wszystko! Już za 30 zł (rabat z 60 zł) możesz zamówić usługę Internet + TV w Play. To cena dla abonentów Play, a jeżeli nie jesteś jego klientem, za ten sam pakiet zapłacisz 85 zł (rabat ze 115 zł, zawiera abonament komórkowy Solo M).

Jakby tego było mało, odświeżony Play NOW TV BOX oferowany jest w lepszej cenie. Wykupienie 5 osobnych pakietów tematycznych (m.in. SPORT czy EXTRA) z osobna kosztuje 65 zł, ale zamówienie wszystkich jednocześnie wynosi tylko 35 zł, co oznacza 30 zł rabatu! Więcej na ten temat nowej oferty TV napisaliśmy w tym artykule.

Play NOW TV BOX

Umowa trwa 24 miesiące. Ceny podstawowego i rozszerzonego wariantu (odpowiednio 10 i 35 zł w promocji) dotyczą abonentów Play. Jeżeli nie korzystasz z usług fioletowego operatora, to ceny są wyższe o 10 zł.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
Oceń tą stronę
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: