Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Sony Xperia 10 Plus – 5 najlepszych ofert komórkowych

Xperia 10 Plus od 0 zł

Sony Xperia 10 Plus to smartfon ze średniej klasy cenowej, którego wyróżniają oryginalne i nietuzinkowe proporcje ekranu. Model ten zadebiutował na rynku na początku bieżącego roku. Sprawdzamy, w jakich abonamentach można go dostać w niezłej cenie.

Sony Xperia 10 Plus na abonament

Sony Xperia 10 Plus jest nieco większym i mocniejszym bratem innego modelu z 2019 roku – Xperii 10. Na pokładzie znajduje się m.in. obszerny wyświetlacz panoramiczny 21:9 Full HD+ z przekątną 6,5 cala, podwójny aparat z 12 i 8 Mpix wyposażony w dwukrotny zoom optyczny. O wydajną pracę dba 8-rdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 636 o częstotliwości 1,80 GHz i 4 GB pamięci operacyjnej RAM.


>>> Wszystkie oferty z Sony Xperia 10 Plus <<<


Cechą charakterystyczną modelu jest panoramiczny wyświetlacz, którego chroni szkło Corning Gorilla Glass 5. Sony Xperia 10 Plus kosztuje obecnie około 1600-1700 złotych. My prezentujemy 5 najlepszych ofert udostępniających tego smartfona w abonamencie.

Ceny i oferty aktualne na 28.05.2019.

Naszą listę otwiera Plush ABO 15 GB składający się z nielimitowanych połączeń do wszystkich sieci i na telefony stacjonarne, darmowych SMS i MMS, a także 15 GB do wykorzystania w Polsce i 2,5 GB w roamingu UE. Operator zapewnia szereg bonusów, jak np. dodatkowe 10 gigabajtów na YouTube czy darmowe aplikacje internetowe.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 2506,99 zł.

Naszym zdaniem: ta bardzo dobra oferta łączy w sobie niewygórowany abonament oraz niską cenę kontraktu. Z drugiej strony opłata startowa za telefon Sony nie należy do najniższych. Abonament trwa 2 lata, a raty za Xperię 10 Plus spłacane są przez 36 miesięcy.

Drugie miejsce należy do sieci Play i jego abonamentu Solo M. Wybierając go klient otrzyma transfer w wysokości 10 GB do wykorzystania w Polsce (na pełnej prędkości – po jego przekroczeniu prędkość łącza spada do 1 Mb/s) oraz nielimitowany zakres połączeń głosowych, SMS i MMS. Wszystko to w abonamencie wynoszącym 100 złotych.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 2919 zł.

Naszym zdaniem: cena telefonu, wysokość abonamentu i całego kontraktu jest raczej przeciętna, ale dzięki temu zachowujemy dobre warunki umowy. Dla wielu oferta ta może być „złotym środkiem”.

Trzecie miejsce zajmuje nowa oferta Orange – Plan Mobilny 45. Wyposażona jest w darmowe połączenia telefoniczne i wiadomości tekstowe, a także 7 GB Internetu do wykorzystania w Polsce i prawie 4 za granicą. Miesięczny abonament wynosi 112 złotych, zaś jednorazowy koszt zakupu modelu 299 złotych.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 3037 zł.

Naszym zdaniem: wybierając tę ofertę klient może liczyć na obszerny zestaw usług oraz przystępną cenę telefonu. Jednak tym razem rachunki miesięczne (abonament z ratą za sprzęt) przekraczają już próg 100 złotych.

Na czwartej pozycji uplasowała się kolejna usługa sieci Play – abonament Solo L. Oferta składa się z darmowych połączeń, SMS i MMS, a także obszernego pakietu Internetu – 30 GB w Polsce i 1 GB za granicą. Miesięczny abonament wynosi 100 złotych, a model Sony Xperia 10 Plus udostępniany jest za 699 złotych.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 3149 zł.

Naszym zdaniem: to propozycja dla najbardziej wymagających, którzy potrzebują jak największego pakietu internetowego w kraju. Bogaty abonament przekłada się jednak na cenę, która jest wyższa od poprzednich abonamentów.

Naszą listę zamyka sieć Orange i jej abonament z 15 GB na pełnej prędkości. Oprócz sporego transferu oferta zawiera nielimitowany zakres połączeń głosowych oraz wiadomości SMS i MMS w kraju i w roamingu UE. Miesięczny abonament wynosi 132 złotych, ale za telefon nie zapłacimy na start ani złotówki.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 3218 zł.

Naszym zdaniem: w skali całej umowy jest to z naszej piątki najdroższa propozycja, ale jeżeli nie chcemy zapłacić opłaty początkowej za smartfona, to jest to dla nas idealna oferta. Poziom oferowanych usług zbliżony do wcześniejszego Plusha.

star ocena
5/5 - (5 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z zawodu specjalista ds. pozycjonowania i content marketingu, z pasji dziennikarz, z zainteresowania zaś tancerz, podróżnik i miłośnik sportów ekstremalnych. Fan e-marketingu, social mediów, reklamy w sieci i deskorolek.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: