Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Sony Xperia 10 Plus – 5 najlepszych ofert komórkowych

Sony Xperia 10 Plus to smartfon ze średniej klasy cenowej, którego wyróżniają oryginalne i nietuzinkowe proporcje ekranu. Model ten zadebiutował na rynku na początku bieżącego roku. Sprawdzamy, w jakich abonamentach można go dostać w niezłej cenie.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Sony Xperia 10 Plus na abonament

Sony Xperia 10 Plus jest nieco większym i mocniejszym bratem innego modelu z 2019 roku - Xperii 10. Na pokładzie znajduje się m.in. obszerny wyświetlacz panoramiczny 21:9 Full HD+ z przekątną 6,5 cala, podwójny aparat z 12 i 8 Mpix wyposażony w dwukrotny zoom optyczny. O wydajną pracę dba 8-rdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 636 o częstotliwości 1,80 GHz i 4 GB pamięci operacyjnej RAM.


>>> Wszystkie oferty z Sony Xperia 10 Plus <<<


Cechą charakterystyczną modelu jest panoramiczny wyświetlacz, którego chroni szkło Corning Gorilla Glass 5. Sony Xperia 10 Plus kosztuje obecnie około 1600-1700 złotych. My prezentujemy 5 najlepszych ofert udostępniających tego smartfona w abonamencie.

Ceny i oferty aktualne na 28.05.2019.

Naszą listę otwiera Plush ABO 15 GB składający się z nielimitowanych połączeń do wszystkich sieci i na telefony stacjonarne, darmowych SMS i MMS, a także 15 GB do wykorzystania w Polsce i 2,5 GB w roamingu UE. Operator zapewnia szereg bonusów, jak np. dodatkowe 10 gigabajtów na YouTube czy darmowe aplikacje internetowe.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 2506,99 zł.

Naszym zdaniem: ta bardzo dobra oferta łączy w sobie niewygórowany abonament oraz niską cenę kontraktu. Z drugiej strony opłata startowa za telefon Sony nie należy do najniższych. Abonament trwa 2 lata, a raty za Xperię 10 Plus spłacane są przez 36 miesięcy.

Drugie miejsce należy do sieci Play i jego abonamentu Solo M. Wybierając go klient otrzyma transfer w wysokości 10 GB do wykorzystania w Polsce (na pełnej prędkości - po jego przekroczeniu prędkość łącza spada do 1 Mb/s) oraz nielimitowany zakres połączeń głosowych, SMS i MMS. Wszystko to w abonamencie wynoszącym 100 złotych.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 2919 zł.

Naszym zdaniem: cena telefonu, wysokość abonamentu i całego kontraktu jest raczej przeciętna, ale dzięki temu zachowujemy dobre warunki umowy. Dla wielu oferta ta może być „złotym środkiem”.

Trzecie miejsce zajmuje nowa oferta Orange - Plan Mobilny 45. Wyposażona jest w darmowe połączenia telefoniczne i wiadomości tekstowe, a także 7 GB Internetu do wykorzystania w Polsce i prawie 4 za granicą. Miesięczny abonament wynosi 112 złotych, zaś jednorazowy koszt zakupu modelu 299 złotych.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 3037 zł.

Naszym zdaniem: wybierając tę ofertę klient może liczyć na obszerny zestaw usług oraz przystępną cenę telefonu. Jednak tym razem rachunki miesięczne (abonament z ratą za sprzęt) przekraczają już próg 100 złotych.

Na czwartej pozycji uplasowała się kolejna usługa sieci Play - abonament Solo L. Oferta składa się z darmowych połączeń, SMS i MMS, a także obszernego pakietu Internetu - 30 GB w Polsce i 1 GB za granicą. Miesięczny abonament wynosi 100 złotych, a model Sony Xperia 10 Plus udostępniany jest za 699 złotych.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 3149 zł.

Naszym zdaniem: to propozycja dla najbardziej wymagających, którzy potrzebują jak największego pakietu internetowego w kraju. Bogaty abonament przekłada się jednak na cenę, która jest wyższa od poprzednich abonamentów.

Naszą listę zamyka sieć Orange i jej abonament z 15 GB na pełnej prędkości. Oprócz sporego transferu oferta zawiera nielimitowany zakres połączeń głosowych oraz wiadomości SMS i MMS w kraju i w roamingu UE. Miesięczny abonament wynosi 132 złotych, ale za telefon nie zapłacimy na start ani złotówki.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 3218 zł.

Naszym zdaniem: w skali całej umowy jest to z naszej piątki najdroższa propozycja, ale jeżeli nie chcemy zapłacić opłaty początkowej za smartfona, to jest to dla nas idealna oferta. Poziom oferowanych usług zbliżony do wcześniejszego Plusha.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów