Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

4 nowe abonamenty Orange!

avatar
Orange nowy abonament 2019

Orange zaprezentował dziś nowe plany mobilne. 4 nowe abonamenty charakteryzują się większymi paczkami danych, także za granicą w roamingu UE. Operator przygotował również pakiet muzyczny, który ma jeszcze bardziej zachęcić do skorzystania z jego propozycji, a to tylko część dodatkowych bonusów w nowej ofercie Orange.

Orange od 3 do 30 GB

Ceny miesięczne abonamentu wahają się od 35 do 75 zł, pomijając oczywiście osobną ratę za telefon komórkowy. Oto dotychczasowe pakiety i ich następcy:

  • Plan Podstawowy 2 GB -> Plan Mobilny 35 3 GB
  • Plan Standardowy 5 GB -> Plan Mobilny 45 7 GB
  • Plan Optymalny 10 GB -> Plan Mobilny 55 15 GB
  • Plan Wzbogacony 20 GB -> Plan Mobilny 75 30 GB

W przypadku 2 ostatnich Planów Mobilnych, 55 i 75, po wykorzystaniu miesięcznej paczki internetowej prędkość transferu spada do 1 Mb/s, a więc podobnie, jak w dotychczasowych ofertach. Tym razem Internetu jest o połowę więcej.

Więcej szczegółów nowych abonamentów:

Kolejna nowość to pakiet muzyczny Music Pass. Dzięki niemu będzie można korzystać bezpłatnie przez 3 miesiące z serwisów muzycznych, takich jak Tidal, Spotify, Deezer, Polskie Radio, Amazon Music i Apple Music bez zużywania transferu danych. Usługa wyłącza się automatycznie po 3 miesiącach, a jej standardowy koszt miesięczny wynosi 5 zł. Za darmo otrzymamy również – lecz w tym przypadku na 1 miesiąc – usługę ochrony telefonu Orange Smart Care.

Orange nowy abonament 2019

Klienci rodzinni (2 i więcej kart SIM) mogą liczyć na upust w wysokości -20 zł na kolejne numery. Rabat nie dotyczy najtańszego Planu Mobilnego 35. Ponadto duety i rodziny otrzymają dodatkowe 3 GB na wspólne konto. Z kolei przedłużający umowę otrzymają +5 GB ekstra przez całą umowę i pakiet 100 minut na rozmowy międzynarodowe.

Pomarańczowy operator chwali się ponadto nowymi promocyjnymi zestawami z atrakcyjnymi smartfonami. Śledź nasz dział Promocje, a dowiesz się wkrótce więcej szczegółów.

Orange wprowadza tym samym kolejną wielką nowość w ostatnich dniach. Przypominamy – od 10 maja można korzystać z usługi Orange Flex.

Czy nowy abonament Orange jest wg Was atrakcyjny? Co o nim sądzicie?

Źródło: Orange.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (7 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: