Smartfon z dobrą baterią

3

Czasy, gdy telefon służył jedynie do dzwonienia i wysyłania SMS-ów bezpowrotnie należą do przeszłości. Jednak wiele osób wraca wspomnieniami do tamtego okresu z powodu jednej cechy, którą ciężko znaleźć w dzisiejszych urządzeniach – mianowicie długiego czasu pracy na jednym ładowaniu. Współczesnym telefonom, jak do tej pory, ciężko nawet zbliżyć się do wyniku uzyskiwanego przez komórki sprzed ery smartfonów. Na szczęście nie wszystko stracone. Dziś postaramy się znaleźć parę modeli telefonów, w których pierwsze skrzypce gra bateria i które możemy złapać w abonamencie. Oto nasze propozycje.

Znajdź najlepszą ofertę z telefonem

Jeżeli szukasz innych ofert (np. bez telefonu i długoterminowej umowy) odwiedź naszą porównywarkę ofert GSM.

Lenovo P2

T2 z Supernet Video DVD

24mies.
MINUTY
bez
limitu
SMS
bez
limitu
INTERNET
5 GB
MIESIĘCZNIE MIES.
69,95
porównaj

Lenovo P2 to smartfon, który posiada 5,5 calowy wyświetlacz wykonany w technologii Super AMOLED i baterię o pokaźnej pojemności 5100 mAh. Taki zestaw sprawia, iż urządzenie jest prawdziwym długodystansowcem wśród smartfonów. Przy normalnym użytkowaniu potrafi pracować nawet 4 dni, co wśród nowoczesnych komórek jest naprawdę sporym osiągnięciem. Dodatkowo wyposażony jest w energooszczędny procesor Snapdragon 625 i 3 GB pamięci RAM. Dzięki takiej konfiguracji komfort korzystania z urządzenia stoi na wysokim poziomie, a my możemy na parę dni zapomnieć o ładowarce.

Dostaniemy go w ofercie T-Mobile.

Philips V787

Red Bull Mobile Energy

24mies.
MINUTY
bez
limitu
SMS
bez
limitu
INTERNET
5 GB
MIESIĘCZNIE MIES.
49,00
porównaj

Philips V787 jest smartfonem ze średniej półki. Nakładka producenta pracuje płynnie co sprawia, iż z urządzenia korzysta się komfortowo. To co wyróżnia ten model to bateria – mamy tutaj do dyspozycji aż 5000 mAh. Przekłada się to na 4 dni standardowego użytkowania, bez potrzeby sięgania po ładowarkę. Za pracę smartfona odpowiada ośmiordzeniowy Mediatek wsparty 2 Gb pamięci operacyjnej. Wyświetlacz posiada przekątną 5 cali i dobrze odwzorowuje kolory. Jest to interesująca propozycja dla wszystkich tych, którzy oczekują przede wszystkim długiego czasu pracy na jednym ładowaniu.

Dostaniemy go m.in. w ofercie Red Bull Mobile.

LG X Power 2

Plan Standardowy

24mies.
MINUTY
bez
limitu
SMS
bez
limitu
INTERNET
5 GB
MIESIĘCZNIE MIES.
39,99
porównaj

LG X Power 2 to kolejny przedstawiciel średniej niższej półki, tym razem od koreańskiego producenta. Jego najmocniejszym punktem jest oczywiście bateria, która ma pojemność 4500 mAh, co jest jednym z najlepszych wyników w tej klasie sprzętu. Co ważne, pojemność przekłada się na efektywność i w przypadku tego smartfona osiągnięcie 3 dni pracy na jednym ładowaniu nie jest jakimś wielkim wyczynem. Dodatkowo urządzenie wyposażone jest w procesor od Mediateka i 2 GB pamięci operacyjnej, dzięki czemu możemy liczyć na przyzwoitą kulturę pracy przy większości zastosowań.

Dostaniemy go m.in. w ofercie Orange.

Xiaomi Redmi 4X

Solo Stan Nielimitowany

24mies.
MINUTY
bez
limitu
SMS
bez
limitu
INTERNET
10 GB
MIESIĘCZNIE MIES.
60,00
porównaj

Xiaomi Redmi 4X jest jedną z propozycji chińskiego koncernu, która od niedawna dostępna jest w oficjalnej dystrybucji w Polsce. Redmi 4X to przedstawiciel średniej niższej klasy, charakteryzuje się dopracowaną nakładką i baterią o sporej pojemności 4100 mAh. Za pracę telefonu odpowiada Snapdragon 425 i 2 GB pamięci operacyjnej. Tak skonfigurowane urządzenie pozwala na swobodną pracę 2 lub 3 dni w zależności od intensywności użytkowania.

Dostaniemy go m.in. w ofercie Play.

LG X Power

Ja + Abonament Elastyczny

2436mies.
MINUTY
bez
limitu
SMS
bez
limitu
INTERNET
14 GB
MIESIĘCZNIE MIES.
49,99
porównaj

LG X Power – pierwsza edycja z serii smartfonów LG, nastawiona przede wszystkim na długi czas pracy na jednym ładowaniu. Cieszyła się i w dalszym ciągu cieszy się sporą popularnością wśród ofert abonamentowych operatorów. W tym przypadku za energię dla naszego smartfona odpowiada bateria o pojemności 4100 mAh. Do dyspozycji mamy również czterordzeniowego Mediateka i 2 Gb pamięci RAM. Przy przekątnej 5,3 cala możemy komfortowo pracować na telefonie do 3 dni normalnego użytkowania. Wśród smartfonów jest to całkiem dobry wynik.

Dostaniemy go m.in. w ofercie Plusa.

Huawei Mate 9 Pro

Huawei Mate 9 Pro

Plan Optymalny

24mies.
MINUTY
bez
limitu
SMS
bez
limitu
INTERNET
10 GB
MIESIĘCZNIE MIES.
49,99
porównaj

Huawei Mate 9 Pro jest z kolei urządzeniem z najwyższej półki, świetnie wykonane, o topowej specyfikacji. W dodatku z wydajną baterią. Taki właśnie jest Mate 9 Pro. Za zasilanie odpowiada bateria o pojemności 4000 mAh, która wystarczy na 2 dni pracy urządzenia. Dodatkowo podzespoły takie jak autorski procesor HiSillicon Kirin 960 i 4 GB pamięci RAM, sprawia że smartfon pracuje bez żadnego zająknięcia czy spowolnienia. Jeśli szukamy urządzenia klasy premium, powinniśmy zwrócić uwagę właśnie na ten model.

Dostaniemy go m.in. w ofercie Orange.

Lenovo K6 Note

T-Mobile 1 Bez Limitu

24mies.
MINUTY
bez
limitu
SMS
bez
limitu
INTERNET
10 GB
MIESIĘCZNIE MIES.
80,00
porównaj

Lenovo K6 Note to jeden z popularniejszych modeli w średniej niższej półce cenowej. Jednym z jego atutów jest pojemna bateria mająca 4000 mAh. Do dyspozycji mamy dodatkowo ośmiordzeniowego, energooszczędnego Snapdragona 430 oraz 3 GB pamięci operacyjnej. Zestaw ten dobrze spisuje się w codziennej pracy i pomimo sporego 5,5 calowego wyświetlacza możemy zapomnieć o ładowarce na 2 pełne dni.

Dostaniemy go m.in. w ofercie T-Mobile.

Podsumowanie

Powyższe zestawienie to jedynie kilka propozycji spośród których możemy wybierać z najróżniejszych klas sprzętu. Ważne jest to, iż wszystkie przedstawione pozycje, możemy również znaleźć w ofertach operatorów. Jeżeli podpisujemy nową umowę lub przedłużamy aktualną, a zależy nam na sprzęcie z dobrą baterią, możemy wybrać model, który najbardziej nam odpowiada z powyższego zestawienia.

Smartfon z dobrą baterią
4.4 (88%) 15 głosów

Wybrane oferty: