Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Niewyczerpalne Wiadomości pod lupą – prześwietlamy ofertę

Obowiązuje do: odwołania
SMS i MMS bez limitów

Pakiet Niewyczerpalne Wiadomości od a2mobile to jeden z najtańszych ofert tego operatora. Za jedyne 9,90 zł dostaniemy bardzo interesującą propozycję dla osób uzależnionych od esemesowania. Sprawdzamy szczegóły jednego z ciekawszych pakietów a2mobile.

SMS/MMS bez limitu za 9,90 zł

Pakiet Niewyczerpalne Wiadomości zapewnia nie tylko nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci komórkowych, ale także nieograniczone MMS-y. Pozostałe usługi są oferowane odpłatnie, co nie dziwi zważywszy na bardzo niską cenę oferty.

Sprawdź ofertę Niewyczerpalne Wiadomości

Co ciekawe, w tej samej cenie operator oferuje pakiety skierowane dla klientów o innych wymaganiach: Niewyczerpalne Rozmowy oraz Niewyczerpalny Internet. Każdy znajdzie coś dla siebie, a jeżeli jesteśmy bardziej wymagający i potrzebujemy wszystkich usług bez limitów, to a2mobile zaproponuje topowy pakiet Niewyczerpalne Wszystko.

Rozmowy, SMS-y i Internet w Niewyczerpalne Wiadomości

Oto dokładny cennik obowiązujący w taryfie Niewyczerpalne Wiadomości:

 • minuty na komórki: 10 gr
 • minuty na stacjonarne: 10 gr
 • SMS-y: nielimitowane
 • MMS-y: nielimitowane
 • Internet: 0 (4 gr/1 MB)
 • cena: 9,90 zł
 • długość umowy: bezterminowa (oferta na kartę)

Oferta Niewyczerpalne Wiadomości:

SMS i MMS bez limitów

Porównaj oferty na kartę

Za to wszystko zapłacimy jedyne 9,90 zł brutto na 31 dni. Oprócz nielimitowanych wiadomości SMS/MMS mamy do dyspozycji darmowy transfer do wybranych aplikacji społecznościowych (aplikacje KATZ, Facebook, Messenger oraz Frifon), rok ważności konta oraz usługę Wi-Fi Calling. Umożliwia ona rozmowy nawet wtedy, gdy stracimy zasięg sieci telefonii komórkowej. Brzmi ciekawie.

Jeżeli już posiadamy kartę SIM od a2mobile, powyższy pakiet można aktywować wpisując na klawiaturze kod *222*6#, którego zatwierdzamy zieloną słuchawką. Możemy również uruchomić ten pakiet z pomocą konsultanta dzwoniąc na biuro obsługi klienta. Zakup startera o wartości 10 zł możemy dokonać za pomocą strony internetowej operatora. Naturalnie istnieje możliwość przeniesienia numeru do a2mobile, za co można otrzymać dodatkowy bonus. Sieć a2mobile korzysta z nadajników własnych Aero2 oraz Plusa.

Swoim numerem telefonu możemy zarządzać poprzez aplikację moje.a2mobile. Skonfigurujemy tutaj miedzy innymi pakiety. Możemy również korzystać z infolinii (uwaga – jest płatna zgodnie z cennikiem operatora), która jest czynna w dni robocze w godzinach od 8:00 do 20:00. W razie pytań zawsze możemy wysłać wiadomość na adres e-mail lub skontaktować się przez profil na Facebooku.

Niewyczerpalne Wiadomości – dla kogo?

Pakiet można polecić wszystkim tym, którzy korzystają z telefonu komórkowego przede wszystkim za pomocą SMS-ów, a z innych usług korzystają sporadycznie. Co ciekawe, w tej niskiej cenie otrzymamy również nielimitowane SMS-y i MMS-y w Strefie 1 roamingu UE!

Operator nie zapomniał jednak o korzystaniu z Internetu. Co prawda w pakiecie nie dostaniemy darmowej paczki danych, ale za to można bezpłatnie korzystać z kilku aplikacji internetowych. Najbardziej cieszy Facebook i Messenger, za które nie są pobierane opłaty za transmisję danych. Kolejną dużą zaletą jest brak umowy – w każdej chwili możemy zrezygnować z usług operatora.

Niewyczerpalne Wiadomości to najtańsza na rynku oferta z SMS-ami i MMS-ami bez limitów. Nieco tańszy jest co prawda pakiet Virgin Mobile za 9 zł, lecz w jego przypadku MMS kosztuje 25 groszy.

Zalety:

 • bardzo niska cena
 • nielimitowane wiadomości SMS i MMS
 • darmowy roaming UE
 • nieograniczony Facebook, Messenger, KATZ, Frifon
 • usługa Wi-Fi Calling
 • brak długoterminowej umowy

Wady:

 • infolinia dostępna tylko w dni robocze
 • opłata za połączenie z infolinią

Chcesz poznać więcej szczegółów na temat tego operatora? Sprawdź opinie a2mobile.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

4.6/5 - (8 votes)
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów