Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Starter tu Biedronka z myPhone C-Smart III

avatar
Obowiązuje do: wyczerpania zapasów
Zestaw myPhone C-Smart III ze starterem tu Biedronka

Zestaw myPhone C-Smart III ze starterem tu Biedronka

Od 8 lutego w sklepach sieci Biedronka możemy nabyć ciekawy model smartfona z niższej półki, jakim jest myPhone C-Smart III. Jest on oferowany w zestawie startowym tu Biedronka, a liczba dostępnych egzemplarzy jest ograniczona. 

Smartfon dla mało wymagających

Model C-Smart III firmy myPhone jest dostępny w zestawie ze starterem tu Biedronka za 199 zł. Do wyboru mamy egzemplarze w kolorze czerwonym, niebieskim, żółtym oraz zielonym. To kolejna oferta łącząca telefon ze starterem tego operatora w ostatnim czasie. Jeszcze końcem stycznia informowaliśmy o zestawie startowym tu Biedronka z dołączonym seniorfonem, również produkcji myPhone’a.

Przykładowa oferta tu Biedronka:

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
4/5 - (4 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: