Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Tu Biedronka – oferty na kartę

tuBiedronka logotyp

Tu Biedronka to jeden z najdłużej istniejących w naszym kraju operatorów wirtualnych. Oferuje usługi telefonii komórkowej nieprzerwanie od 2009 roku, aktualnie wyłącznie w formie prepaid (na kartę). Jak sama nazwa wskazuje, operator jest marką należącą do sieci sklepów Biedronka, która współpracuje i korzysta z infrastruktury T-Mobile Polska. Oferta skierowana jest głównie do klientów Biedronki – i to własnie w tej sieci sklepów możemy nabyć zestaw startowy i doładowania. Operator planuje w przyszłości wprowadzenie doładowania swojego konta przez Internet.

Oferty Tu Biedronka na kartę

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

8
Dodaj komentarz

8 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
Mac

Omijać szerokim łukiem! Ta sieć nadaje się tylko do dumbphonów. Kody USSD w zawrotnej liczbie dwóch: sprawdzenie stanu konta i doładowanie konta. Brak obsługi ustawień przez internet, jak w cywilizowanych sieciach. Nie działa za granicą. Od ponad roku na stronie widnieje komunikat: „Już wkrótce doładowania on-line” i jakoś ich nie widać, żeby doładować trzeba pofatygować się do Biedronki. Bardzo krótki czas ważności konta po doładowaniu, jeśli ktoś nie rozmawia dużo, to i tak musi płacić, żeby móc dzwonić.

szymon

Beznadziejna sieć odradzam :/ Chciałem zakupić sobie coś do gry ale wiadomości premium są zablokowane i zero kontaktu ze strony tu biedronka chociaż wysłałem ze 20 mailów z prozbą o odblokowanie :/ Odradzam!!!!!!

Tom

Podzielam opinie poprzedników.
Zero jakiegokolwiek kontaktu mailowego z tą siecią.
Nie włączają bonusów pomimo spełnienia ich wszystkich warunków.
Dno żenada i bagno.
Po 3 latach w TuBiedronka przeniosłem numer do Playa i jest gitara.

Pit

Bzdury,
komórka jest do telefonowania a nie do zabawy.
Mam od kilku lat i jestem bardzo zadowolony.
W Polsce jestem 3,4 razy w roku i to jest jedyny operator gdzie nawet po rocznej przerwie bez doładowania, wystarczy tylko na nowo doładować i funkcionuje.
Nawet za granicą.
Numery na doładowanie innych operatorów to LIPA, trzeba dzwonić na drogie numery aby numer był znowu aktywny.

Pozdrawiam,
Pit

Abonent T-Mobile

Odkąd pracuję w Biedronce to przez 2,5 roku sprzedałem… 2 startery. Popularność mówi sama za siebie.

Magda

Kciałam zarejestrować kartę biedronka

Givsz

Ja ostatnio w listopadzie jeden starter sprzedałem. O nie, tylko dlatego że klient adaptera do karty microSD potrzebował. Doładowania sprzedaję jedno na 2-3 miesiące. Startery wiszą miesiącami przed kasami. Startera żaden kierownik zmiany nie umie zarejestrować. Już dawno powinna zostać ta śmieszna tuBiedronka zlikwidowana, jak niegdyś Carrefour Mova.

Zbigniew

Korzystam już kilka lat z pełnej oferty czyli fon ,net , gry i nawigacja nie widzę problemów . Moje wnuki są w sieci dziadka i są bardzo zadowolone !!!!! Nie chcę nikogo obrażać – ale zależy od samego użytkownika i poukładania programów dodatkowych w fonie !!!!! Pozdrowienia dla wszystkich ……………..

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów