Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Polecasz Play – dostajesz kasę

avatar
Obowiązuje do: odwołania
Program Polecam Play

Program Polecam Play

Wahasz się, czy przejść do sieci Play lub do innego operatora? Oferty są tak wyrównane, że ciężko dokonać wyboru? Teraz może być on łatwiejszy – Play proponuje coś ekstra dla osób polecających i przechodzących do tego operatora.

50 zł dla osoby poleconej i polecającego

„Promocja Polecam Play” to usługa zachęcająca do przejścia do tej sieci. Wystarczy, że jesteś abonentem Play (mającym wykupioną dowolną usługę tego operatora z wykluczeniem systemu prepaid) i polecisz znajomego, który zwiąże się z fioletowym operatorem. Z promocji nie mogą skorzystać:

  • osoby przedłużające umowę
  • osoby zamawiające oferty mix, prepaid oraz Red Bull Mobile
  • osoby podpisujące krótkoterminowe umowy (6-miesięczne)

Za każdą poleconą osobę Play płaci 50 zł. Pieniądze są przelewane na konto po osiągnięciu przynajmniej 100 zł (dwie polecone osoby), lecz nie wyższej niż 500 zł miesięcznie. To nie wszystko – osoba podpisująca umowę z Play również otrzymuje 50 zł! Schemat postępowania krok po kroku:

  • polecenie wybranej oferty Play swojemu znajomemu
  • znajomy składa zamówienie i wpisuje numer telefonu osoby polecającej w formularzu
  • rejestrowanie się w Programie Polecającym Play
  • znajomy podpisuje umowę, dzięki czemu obaj zarabiają 50 zł

Przykładowa oferta, którą możesz polecić znajomemu:

Więcej szczegółów w Regulaminie.

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (1 vote)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: