Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Zestaw od Raiffeisen Polbank i Virgin Mobile

avatar
2
PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
Smartfon, karta kredytowa i oferta no limit od Virgin Mobile w zestawie

Smartfon, karta kredytowa i oferta no limit od Virgin Mobile w zestawie

Z pewnością wiele osób zmartwiła informacja o prawdopodobnym zmniejszeniu transferu w taryfie #BezLimitu od Virgin Mobile. Na osłodę prezentujemy tę samą ofertę w wariancie z telefonem i kartą kredytową, który jest dostępny już od końca zeszłego roku. Aktualizacja 17.03.2016 – model S6 został zastąpiony przez S7, a ceny abonamentu w przypadku pozostałych smartfonów nieznacznie spadły.

Pakiet no limit + smartfon + karta kredytowa

Propozycja operatora to popularny pakiet #BezLimitu połączony z kartą kredytową od Raiffeisen Polbank i umową na okres 12 lub 24 miesięcy. Narzekający na brak ofert Virgin Mobile z dołączonym telefonem mogą mieć więc powód do radości. Do zestawu jest dołączony smartfon – do wyboru mamy cztery modele Samsunga z rodziny Galaxy:

  • Samsung Galaxy J5 – 68,95 zł i 98,57 zł 65,54 zł i 91,98 zł (odpowiednio w umowie na 24 i 12 miesięcy)
  • Samsung Galaxy A585,93 zł i 131,38 zł 83,67 zł i 127,01 zł
  • Samsung Galaxy S6 – 136,64 zł i 229,39 zł (zastąpiony przez model S7)
  • Samsung Galaxy S6 Edge150,76 zł i 256,68 zł 135,32 zł i 226,85 zł
  • Samsung Galaxy S7 – 171,90 zł i 297,55 zł

W zależności od wybranego modelu i czasu trwania umowy, cena zestawu w skali miesiąca mieści się w granicach od 65,54­ zł do 297,55 zł. Koszt karty kredytowej ogranicza się jedynie do opłat miesięcznych w wysokości 5 zł. Jeżeli szukałeś dobrego pakietu GSM z telefonem i potrzebna ci jest karta kredytowa, to znalazłeś ofertę wartą rozważenia. A tak wygląda wspominany pakiet no limit bez smartfona i karty kredytowej:

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (3 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

czy wiadomo moze, czy vm wprowadzi wiecej gb niz planowane 4 od konca lutego?

Aktualnie nie, ale spodziewamy się dodatkowych promocji – jak ta walentynkowa: https://komorkomat.pl/promocja/dodatkowy-transfer-od-virgin-mobile-na-walentynki/
Będziemy informować na bieżąco :)

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: