Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Starter tu Biedronka z telefonem na Dzień Babci

avatar
PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
myPhone 1075 ze starterem tuBiedronka

myPhone 1075 ze starterem tuBiedronka

Z okazji Dnia Babci w sklepach Biedronka znajdziemy telefon dla seniorów myPhone 1075 z dołączonym starterem tuBiedronka za 99 zł. Zestaw ten stanowi doskonały prezent nie tylko dla naszych babć – nie zapominajmy o dziadkach, którzy obchodzą swoje święto dzień później.

Seniorfon dla bardziej wymagających

Firma myPhone już od dobrych kilku lat zdobywa uznanie w segmencie niedrogich telefonów komórkowych, w tym tzw. seniorfonów – modeli dedykowanych starszym osobom. Takim telefonem jest myPhone 1075, który posiada m.in. latarkę, aparat fotograficzny, slot na kartę pamięci microSD, przycisk SOS, radio FM i bluetooth. Jak na seniorfon model myPhone 1075 jest całkiem nieźle wyposażony.

Przykładowa oferta tu Biedronka:

Sieć tu Biedronka oferuje obecnie nie tylko telefon dla osób starszych. Również osoby wymagające wytrzymałego telefonu znajdą coś dla siebie – zestaw myPhone HAMMER PLUS wraz z starterem za 189 zł.

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (1 vote)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: