Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Superloteria w T-Mobile – BMW i inne nagrody za rejestrację numeru!

avatar
PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
2,5 mln zł nagród w T-Mobile

2,5 mln zł nagród w T-Mobile

Wreszcie bonus za rejestrację karty SIM z prawdziwego zdarzenia. Ogrom nagród czeka na nas w T-Mobile, o ile mamy szczęście do gier losowych.

BMW za zarejestrowanie numeru T-Mobile!

T-Mobile już w lipcu oferował telefon za zarejestrowanie karty SIM, lecz tym razem przeszedł samego siebie. Pula nagród sięga blisko 2,5 mln złotych i składają się na nie:

  • 4 samochody BMW 318i Limousine
  • 40 telewizorów Samsung UE55KU6670S Curved
  • tablety Lenovo YOGA Tab 3 Pro LTE
  • smartfony Samsung Galaxy S6 i HTC Desire 825
  • zegarki Samsung Gear S3
  • doładowania, rok ważności konta i inne usługi

Jak widać, najcenniejszą nagrodą jest BMW 318i Limousine warte 100 tys. złotych. Loteria trwa w okresie od 3 listopada do 28 lutego 2017 roku. Co najważniejsze, jest ona przeznaczona nie tylko dla właścicieli zarejestrowanych numerów na kartę, ale również dla przenoszących numer do T-Mobile na abonament lub mix!

Udział w konkursie jest dobrowolny i bezpłatny – wystarczy wysłać darmową wiadomość SMS o treści ZGODA pod numer 8060. Zasady Superloterii są bardzo proste – za posiadanie zarejestrowanej karty SIM przysługuje nam 1 los. Swoje szansę możemy zwiększać doładowując swoje konto (5 zł = 1 los), przy czym operator zaokrągla losy na korzyść klienta (np. 12 zł = 3 losy).

Z kolei właściciele umów mix i na abonament, którzy przenieśli do T-Mobile swój numer, otrzymają jednorazowo 10 losów, które są uzupełniane co miesiąc, a ich ilość zależy od wysokości abonamentu. Więcej szczegółów i regulamin konkursu znajdziecie na stronie operatora.

Przykładowa oferta na kartę T-Mobile:

Przykładowa oferta mix T-Mobile:

Przykładowa oferta na abonament T-Mobile:

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
4.8/5 - (5 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: