Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Telefon za rejestrację karty SIM w T-Mobile, Heyah i Tu Biedronka

avatar
4
PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
Telefon za rejestrację numeru w T-Mobile

Telefon za rejestrację numeru w T-Mobile

Operator T-Mobile wreszcie zdecydował się na wprowadzenie promocji dla osób rejestrujących swoją kartę SIM. W przeciwieństwie do swoich największych konkurentów – sieci Orange, Play i Plus – nie oferuje pakietu dodatkowych gigabajtów i minut, lecz… telefon!

Maxcom MM237 Dual SIM w prezencie

Po zarejestrowaniu swojego numeru otrzymamy od operatora telefon marki Maxcom MM237 Dual SIM. Aby zostać jego posiadaczem, musimy spełnić kilka warunków:

  • zarejestrować kartę SIM w salonie T-Mobile
  • doładować swoje konto w kwocie minimum 100 zł

Dzięki tej operacji dostaniemy telefon w symbolicznej cenie wynoszącej zaledwie 19 zł. Promocja dotyczy również właścicieli taryf prepaid Heyah i Tu Biedronka i trwa od 25 lipca do końca tego miesiąca. Więcej informacji najdziecie w naszym poradniku dotyczącym rejestracji karty SIM.

Przykładowe oferty na kartę T-Mobile, Heyah i Tu Biedronka:

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
4/5 - (5 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Promocja dla idiotów, przenoszę numer do Virgin. Aby korzystać z karty musiał bym co miesiąc płacić 25 zł . Za tyle, to w Premium Mobile jest wszystkie rozmowy + sms-y free. Tylko frajerzy tu pozostaną.

mogli dać lepszy telefon jak już to robią , bo taki to ja moge mieć nowy za 50 zł

ja to mam ich uproszczony abonament bez kosztów, ale na taki telefon, to pewnie by się moja Babcia skusiła ;D jak długa będzie ważność konta po doładowaniu za 100 zł? TMobile coś o tym wspomina?

Wg T-Mobile ze środków będzie można korzystać tak długo, jak będzie ważne konto. Za doładowanie kwotą 100 zł będzie ono aktywne przez 4 miesiące, co można zresztą sprawdzić wprowadzając kod *101#.

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: