Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Starter Virgin Mobile – do odebrania 10 GB

avatar
Obowiązuje do: odwołania lub wyczerpania zapasów
10 GB ekstra w Virgin Mobile

10 GB ekstra w Virgin Mobile

Powrót do 10 bonusowych gigabajtów w Virgin Mobile. Wystarczy, że zamówimy starter tego wirtualnego operatora i następnie doładujemy konto w wysokości 25 zł, aby cieszyć się 10 GB.

Do 17 GB w Virgin Mobile

10 GB to nie maksymalna wielkość transferu, jaką możemy dostać na dobry początek w Virgin Mobile. Aby skorzystać z promocji, należy chronologicznie:

  • zamówić starter Virgin Mobile
  • aktywować kartę SIM, która zostanie dostarczona kurierem
  • doładować konto kwotą min. 25 zł i odebrać 10 GB
  • aktywować pakiet #BezLimitu

Aktywacja pakietu #BezLimitu nie jest konieczna, ale dzięki niej uzyskamy łącznie aż 17 gigabajtów! Co prawda bonusowe 10 GB ważne jest przez 30 dni, to w kolejnych miesiącach będziemy dysponować 7 (a po półroczu 8) gigabajtami. Virgin Mobile niemal równe pół roku temu wprowadziło podobną promocję, która różniła się mniejszym pakietem internetowym. Więcej szczegółów w Regulaminie.

Pakiet #BezLimitu Virgin Mobile:

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (4 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: