Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Zamów ofertę Play przez Internet i odbierz powerbank za darmo

avatar
Obowiązuje do: odwołania lub wyczerpania zapasów
Powerbank gratis w Play

Powerbank gratis w Play

Zakupując dowolne urządzenie w sieci Play dostaniemy powerbank o pojemności 2200 mAh gratis. Promocja dostępna jest dla osób podpisujących umowę przez Internet.

Promocja Play przez Internet

Powerbank 2200 mAh jest dostępny nie tylko w ofertach na abonament, ale również w pakietach mix oraz Internetu mobilnego, o ile wybierzemy wariant umowy z urządzeniem. Poniżej przykładowe oferty Play na abonament i mix z dołączonym telefonem komórkowym:

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
4.2/5 - (4 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: