Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Sony Xperia XZ1 – przedsprzedaż tylko w T-Mobile

Sony Xperia XZ1 T-Mobile
Obowiązuje do: odwołania lub wyczerpania zapasów

Od 12 września oferta T-Mobile została wzbogacona o nowego smartfona – model Sony Xperia XZ1. Telefon dostępny jest w przedsprzedaży operatora, który będzie miał go na wyłączność do końca roku.

Sony Xperia XZ1 od 9 zł

Jeżeli chcesz kupić w niskiej cenie startowej Sony Xperię XZ1, to skorzystaj z oferty T-Mobile. Przez najbliższe miesiące nie znajdziesz go w innej sieci. Można go dostać już za 9 zł w poniższym abonamencie:

Sony Xperia XZ1 T-Mobile

Jeżeli preferujesz niższe rachunki miesięczne kosztem wyższej ceny telefonu, to wybierz tańszą ofertę – np. z Xperią XZ1 za 949 zł w jednorazowej opłacie startowej:

Aby całkowicie zminimalizować abonament, można również wybrać taryfę Supernet T1 za jedyne 49,95 zł miesięcznie. Sony Xperia XZ1 kosztuje wtedy jednak 1739 zł, a dodatkowy ucierpią na tym warunki umowy, która prezentuje się następująco:

Sony Xperia XZ1 jest bardzo nowoczesnym smartfonem. Posiada wysokiej klasy wyświetlacz HDR o przekątnej 5,2 cala, aparat 19 Mpix z systemem Motion Eye, a sam ekran chroni Corning Gorilla Glass 5. Pod obudową znajdziemy Snapdragona 835, 4 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej na dane. XZ1 zaopatrzono w najnowszego Androida 8 Oreo.

Przejdź do promocji

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów