Sony Xperia XZ1 – przedsprzedaż tylko w T-Mobile

Advertisement
Obowiązuje do: odwołania lub wyczerpania zapasów

Od 12 września oferta T-Mobile została wzbogacona o nowego smartfona – model Sony Xperia XZ1. Telefon dostępny jest w przedsprzedaży operatora, który będzie miał go na wyłączność do końca roku.

Sony Xperia XZ1 od 9 zł

Jeżeli chcesz kupić w niskiej cenie startowej Sony Xperię XZ1, to skorzystaj z oferty T-Mobile. Przez najbliższe miesiące nie znajdziesz go w innej sieci. Można go dostać już za 9 zł w poniższym abonamencie:

T-Mobile 1 Bez Limitu

24mies.
MINUTY
bez
limitu
SMS
bez
limitu
INTERNET
10 GB
MIESIĘCZNIE MIES.
180,00
porównaj

Sony Xperia XZ1 T-Mobile

Jeżeli preferujesz niższe rachunki miesięczne kosztem wyższej ceny telefonu, to wybierz tańszą ofertę – np. z Xperią XZ1 za 949 zł w jednorazowej opłacie startowej:

T-Mobile 1 Bez Limitu

24mies.
MINUTY
bez
limitu
SMS
bez
limitu
INTERNET
10 GB
MIESIĘCZNIE MIES.
100,00
porównaj

Aby całkowicie zminimalizować abonament, można również wybrać taryfę Supernet T1 za jedyne 49,95 zł miesięcznie. Sony Xperia XZ1 kosztuje wtedy jednak 1739 zł, a dodatkowy ucierpią na tym warunki umowy, która prezentuje się następująco:

T1

24mies.
MINUTY
bez
limitu
SMS
0
INTERNET
2 GB
MIESIĘCZNIE MIES.
49,95
porównaj

Sony Xperia XZ1 jest bardzo nowoczesnym smartfonem. Posiada wysokiej klasy wyświetlacz HDR o przekątnej 5,2 cala, aparat 19 Mpix z systemem Motion Eye, a sam ekran chroni Corning Gorilla Glass 5. Pod obudową znajdziemy Snapdragona 835, 4 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej na dane. XZ1 zaopatrzono w najnowszego Androida 8 Oreo.

Przejdź do promocji

avatar
Wybrane oferty: