Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Pakiet Studencki Lajt Mobile – no limit za 19,99 zł

avatar
1
Obowiązuje do: zakończona
Lajt 10 GB

Początkiem sierpnia pisaliśmy o dwumiesięcznej promocji Lajt Mobile – pakiecie Lajtowe Wakacje za 19,99 zł. Wakacje się skończyły, ale oferta Lajta wręcz przeciwnie: cena na takim poziomie zostaje na stałe.

Aktualizacja: nowa odsłona oferty promocyjnej Lajt Mobile Pakiet L-ajtowy.

Bez limitu + 10 GB za 19,99 zł

Promocyjna cena 19,99 zł w ofercie Lajtowe Wakacje miała zostać podwyższona do 24,99 zł od 1 października. Na szczęście Lajt Mobile zrewidował swoje plany i za niecałe 20 zł otrzymamy na zawsze nielimitowane połączenia (komórkowe i stacjonarne), SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci krajowych oraz aż 10 GB.

Lajt 10 GB

Dodatkowo operator zmienił nazwę taryfy na Pakiet Studencki. Bez obaw – mogą z niej skorzystać wszyscy, nie tylko studenci. Cykliczny pakiet można aktywować za pomocą kodu *136*11*12#, a jego ważność trwa 30 dni.

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
4.3/5 - (6 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Więcej szczegółów na temat oferty Pakiet Studencki:
https://komorkomat.pl/promocja/lajt-mobile-na-karte-pakiet-studencki/

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: