Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Zgłoś się po najnowszego iPhone’a w Play

avatar
1
Obowiązuje do: odwołania
iPhone 8 Play

Już dzisiaj o godzinie 19:00 zadebiutuje najnowsza generacja iPhone’a. Operator Play już teraz oferuje zapoznanie się z najgorętszą premierą w roku.

iPhone 8 tuż tuż

Najnowszy iPhone w Play będzie dostępny m.in. w abonamencie indywidualnym tego operatora. Nie możesz doczekać się szczegółów? Zostaw swój numer telefonu w krótkim formularzu Play, a będziesz w gronie osób, które jako jedne z pierwszych poznały tegoroczną nowość Apple’a. Pod spodem prezentujemy z kolei przykładowe oferty operatora z pozostałymi modelami iPhone’a.

iPhone 7 32 GB za 249 zł:

iPhone 8 Play

iPhone SE 32 GB za 599 zł:

Zobacz też: pozostałe oferty Play z telefonem.

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (3 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

iPhone 8 i 8 Plus już w przedsprzedaży Play i RBM:
https://komorkomat.pl/promocja/play-red-bull-mobile-iphone-8-przedsprzedaz/

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: