Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

T-Mobile – oferty

logo T-Mobile

T-Mobile

T-Mobile to międzynarodowy operator telefonii komórkowej, którego właścicielem jest Telekom Deutschland. T-Mobile Polska powstało w wyniku przejęcia sieci komórkowej Era, która działała na polskim rynku od 1996 roku.

Operator należy do tzw. „wielkiej czwórki”, a swoim klientom oferuje rozbudowane oferty na abonament, mix, kartę, warianty dla firm oraz oferty rodzinne. Do swoich taryf na abonament dołącza nowoczesne telefony i smartfony. Obecnie jest to jeden z największych operatorów telefonii komórkowej działających w Polsce.

T-Mobile na kartę

Jak zamówić starter?

T-Mobile nie oferuje starterów do kupienia online. Na swojej stronie internetowej znajduje się za to wyszukiwarka jego salonów i punktów sprzedaży. Jak informuje sam operator:

Starter kupisz w Sklepach T-Mobile, kioskach, sklepach spożywczych, na stacjach benzynowych i w wielu innych miejscach.

Standardowy starter T-Mobile kosztuje 5 zł i zapewnia m.in. ważne konto przez 5 kolejnych dni na usługi wychodzące.

Jak doładować?

T-Mobile oferuje wygodne doładowania na swojej stronie internetowej. Kwota zasilenia konta jest dowolna, ale jeżeli wybierzesz kwotę 25 lub więcej złotych, to otrzymasz do doładowania 10 GB ekstra. Promocja dostępna jest przynajmniej do 31 grudnia 2020 roku w następujących taryfach T-Mobile na kartę:

 • Frii
 • Hot
 • Nowy Tak Tak
 • Happy

Więcej na temat zasilenia konta w T-Mobile znajdziesz w poradniku „jak doładować telefon„.

Zalety T-Mobile na kartę

Do największych zalet oferty na kartę Plusa należy:

 • niezła cena
 • bardzo dużo bonusów internetowych
 • nielimitowane usługi
 • duży transfer GB
 • darmowy roaming UE

T-Mobile abonament z telefonem

T-Mobile oferuje kilka abonamentów z telefonem. Są to pakiety z rodziny:

 • T-Mobile XS
 • T-Mobile S
 • T-Mobile M
 • T-Mobile L

W większości przypadków umowa zawierana jest na standardowe 24 miesiące, czasem trwa jednak dłużej, bo 3 lata. Jednorazowa opłata startowa za telefon zaczyna się do kilku złotych, a sam abonament zawiera już opłatę za urządzenie.

W przeciwieństwie np. do Orange czy Plusa, abonamenty T-Mobile występują w wielu konfiguracjach. Przykładowo – pakiet T-Mobile M może kosztować 85, 95 czy 105 zł. Możesz więc wybrać najbardziej pasujący wariant, ale pamiętaj, że im tańszy abonament, tym wyższa cena telefonu na start i na odwrót. Wybór jest naprawdę spory!

T-Mobile zapewnia nielimitowane usługi (także w roamingu UE), a w topowych planach nawet 70 GB miesięcznego transferu.

T-Mobile abonament bez telefonu

Te same warunki oferowanych usług dostaniesz też w abonamencie z samym SIM. Różnice odczujesz zwłaszcza na samym początku, kiedy nie będziesz musiał uiszczać opłaty startowej za smartfona – w przypadku topowego sprzętu może wynieść nawet ponad 1000 zł!

T-Mobile mix z telefonem

T-Mobile mix bez telefonu

W T-Mobile – podobnie jak w Plusie i Play – znajdziesz też kilka pakietów mix. Są to oferty z telefonem i z samą kartą SIM. Do wyboru masz plany z kontraktowym doładowaniem na:

 • 30 zł
 • 40 zł
 • 50 zł (tylko w opcji z telefonem)

Pamiętaj, że powyższe kwoty obejmują 50% kontraktowych doładowań. Drugą połowę zasilasz w kwocie dwukrotnie wyższej, ale masz też inne wyjście – przedłużyć umowę o kolejnych 12 zasileń konta. Dotyczy to mixu z tańszym telefonem.

MIX T-Mobile

W T-Mobile znajdziesz też atrakcyjne oferty dla swojej firmy! Pakiety Magenta kupisz z telefonem lub z samą kartą SIM.

T-Mobile dla firm

2.5/5 - (39 votes)
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Niech nam oddadzą Erę z TakTakiem złodzieje niemieckie!!! Oni specjalnie wcisnęli Erze w 2011r. żeby zrobić ten koszmarny rebranding po to żeby oszukiwać ludzi i pieniądze z Polski doić! I niestety Era nas zawiodła :(( Mam nadzieje że Era kiedy wróci.

Popieram

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów