Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Internet bez limitu w Orange z 10 i 20 GB na pełnej prędkości

Obowiązuje do: odwołania
Nielimitowane GB w Orange

Orange modyfikuje pakiet internetowy w swoich abonamentach Plan Optymalny oraz Plan Wzbogacony. Dotychczas po przekroczeniu odpowiednio 10 i 20 GB włączał się lejek o prędkości 16 kb/s, a od teraz jest to aż do 1 Mb/s.

Porównaj oferty na abonament

GB bez limitu w Orange

Zmiana jest znaczna. Przy okazji operator chwali się, że jego transfer w Planie Optymalnym i Planie Wzbogaconym jest „bez limitów”. Owszem, po wyczerpaniu paczki 10/20 GB można z niego w miarę sprawnie korzystać, ale już nie na pełnej prędkości.

Nielimitowane GB w Orange

Tym samym Orange dołączył do pozostałych operatorów Wielkiej Czwórki, którzy oferują swoje topowe abonamenty z nielimitowanym objętościowo transferem i lejkiem do 1 Mb/s. Który pakiet jest najkorzystniejszy? Wiele zależy od osobistych preferencji i wyboru danego telefonu (o ile szukamy oferty ze sprzętem).

Porównaj abonamenty innych operatorów z nielimitowanym Internetem, których transfer spada do 1 Mb/s po wyczerpaniu 10, 12 lub 20 GB:

Nieskończony transfer dostępny jest dla nowych klientów (także przenoszących numer) oraz stałych, którzy zdecydują się przedłużyć umowę. Abonament Orange (również tańszy Plan Standardowy z 5 GB) może być tańszy o 20 zł, o ile zdecydujemy się skorzystać z pakietu łączonego Orange Love.

Przejdź do promocji

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów