Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Viking 29 Standard pod lupą – prześwietlamy ofertę

avatar
Obowiązuje do: zakończona
Mobile Vikings 15 GB

Pakiet Viking 29 Standard to jedna z kilku propozycji od Mobile Vikings. Jak w pozostałych przypadkach, jest to klasyczna oferta na kartę. W przeciwieństwie do innej taryfy za 29 zł tego wirtualnego operatora, tym razem nie dostaniemy pakietu bez limitów. Czy zatem dublowanie różnych ofert w tej samej cenie ma sens? Sprawdźmy, czym Viking 29 Standard jest nas w stanie pozytywnie zaskoczyć.

Mobile Vikings 15 GB na kartę

Viking 29 Standard oferuje swoim klientom sprawdzone usługi typu nielimitowane SMS i MMS, darmowe połączenia do Vikings i Play, 15 GB Internetu, rozmowy do innych sieci komórkowych i na telefony stacjonarne w cenie 19 gr/min oraz środki na koncie w wysokości 29 złotych.

Sprawdź ofertę Viking 29 Standard
PORÓWNAJ OFERTY

Warto jednak zauważyć, że w dzisiejszych czasach trudno jest zaspokoić potrzeby klienta, zwłaszcza proponując mu tradycyjne pakiety. Stąd też Viking 29 Standard przewiduje kilka dodatkowych usług.

Rozmowy, SMS-y i Internet w Viking 29 Standard

Oto dokładny cennik obowiązujący w taryfie Viking 29 Standard:

 • minuty na komórki: 19 gr (nielimitowane do Mobile Vikings i Play)
 • minuty na stacjonarne: 19 gr
 • SMS-y: nielimitowane
 • MMS-y: nielimitowane
 • Internet: 15 GB LTE
 • cena: 29 zł
 • długość umowy: bezterminowa (oferta na kartę)

Pakiet Viking 29 Standard:

Mobile Vikings 15 GB

Porównaj oferty na kartę
PORÓWNAJ OFERTY

Wikingowie kuszą konsumentów również darmowym transferem do korzystania z Facebooka i Messengera, kumulowaniem niewykorzystanego pakietu Internetu na kolejny miesiąc, ustawieniem bezpłatnego doładowania konta w wybranym terminie, dodatkowymi 10 GB w przypadku przeniesienia numeru do sieci Viking oraz kolejnymi 3 GB za automatyczne włączenie doładowania konta. Wszystko to w cenie 29 złotych miesięcznie z kontem ważnym przez 365 dni.

Viking 29 Standard – dla kogo?

Większość dostawców mobilnych stara się przyciągnąć konsumentów, za pomocą wymyślnych haseł reklamowych. Sieć Mobile Vikings natomiast stosuje odmienną politykę, oferując potencjalnym klientom standardowe oferty. Viking 29 Standard to taryfa składająca się z klasycznych usług w niewysokiej cenie. Czy to jednak koniec?

W rzeczywistości Wikingowie mają ukrytego asa w rękawie. Wybierając ich ofertę, klient ma możliwość skorzystania z kilku dodatkowych usług, a najciekawszą jest możliwość nieskończonego kumulowania gigabajtów. W tej cenie co prawda zdecydowanie bardziej polecamy pakiet Viking 29 No Limit, ale taryfa Standard może mieć jedną przewagę – 29 zł na koncie, które można wykorzystać na połączenia w roamingu, za które ten wirtualny operator pobiera dodatkowe opłaty.

Zalety:

 • zakres usług (nielimitowane minuty do Play i Mobile Vikings, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci, 15 GB Internetu)
 • niewykorzystany transfer przechodzi na kolejny miesiąc
 • dodatkowy 1 GB za autodoładowanie
 • nielimitowane aplikacje internetowe (Facebook i Messenger)
 • 29 zł na koncie do wykorzystania np. w kraju i w roamingu UE
 • promowanie poleconych i polecających ekstra doładowaniem

Wady:

 • brak nielimitowanych minut do wszystkich sieci
 • brak darmowego roamingu

Chcesz poznać więcej szczegółów na temat tego operatora? Sprawdź opinie Mobile Vikings.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (4 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.