Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

24. urodziny SMS-a – najtańsze oferty bez limitu

avatar
Nielimitowane SMS-y

SMS-y towarzyszą ludzkości od niemal ćwierćwiecza. A w zasadzie kilka lat krócej, gdyż początkowo usługa SMS nie była powszechnie dostępna. Na nasze szczęście operatorzy komórkowi szybko zorientowali się, że w wiadomościach tekstowych drzemie olbrzymi potencjał. Z okazji 24. urodzin SMS-a prezentujemy najtańsze oferty GSM, które gwarantują nam nieograniczone esemesowanie ze znajomymi.

Nie będziemy tym razem rozpisywać się na temat historii i genezy powstania SMS-a. Skupmy się na najtańszych ofertach komórkowych dla osób prywatnych, które gwarantują nam darmowe (nielimitowane) SMS-y.

Ostatnia aktualizacja: 18.06.2019.

Abonament z telefonem – nielimitowane SMS-y

W zależności od wybranego modelu, raty za telefon w nowym abonamencie Plusa (debiut w lutym 2018) zaczynają się od 6 zł miesięcznie. Również opłaty startowe nie należą do wysokich – mogą bowiem wynieść tylko symboliczną złotówkę.

W nowej ofercie FM Group Mobile raty za telefon zaczynają się już od 10 zł, a więc łączne rachunki miesięczne wyniosą co najmniej 39,90 zł. W takiej konfiguracji musimy jednak mieć świadomość, że opłata startowa będzie znacznie wyższa, niż w opcji z droższą ratą za sprzęt.

Abonament z telefonem w ramach pakietu Plush ABO 15 GB zadebiutował na rynku w 2017 roku. Umowa podpisywana jest na 24 miesiące, a (jak np. w Orange) telefon spłacany jest w osobnych ratach. Łączne opłaty miesięczne zaczynają się od niecałych 50 zł, a sam telefon możemy kupić – w zależności od modelu – już za 1 zł.

W nowym Red Bull Mobile raty nie są spłacane osobno, a wliczone w cenę abonamentu. W tym przypadku 49 zł to całość zobowiązania miesięcznego. W kwocie tej otrzymamy nie tylko nielimitowane SMS-y i MMS-y, ale również rozmowy bez limitu oraz paczkę 10 GB.

Jedna z najtańszych ofert z telefonem pochodzi od Orange. Pamiętajmy jednak, że smartfony spłacane są w osobnych ratach, które sumują się z nowym abonamentem Plan Mobilny 45 za 45 zł. Łączne opłaty miesięczne przekraczają 50 zł i to w przypadku najtańszych telefonów.

Abonament bez telefonu – nielimitowane SMS-y

Oferta no limit + 10 GB za 10 zł miesięcznie? Taki pakiet „Strzał w Dziesiątkę” tylko w Lajt Mobile! I tylko dla przenoszących numer. Niemniej jednak jest to rewelacyjna oferta, przed którą nie się przejść obojętnie.

Plush ABO 1 GB zapewnia nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich krajowych sieci komórkowych, a także 1 gigabajt transferu danych. Cieszy brak długoterminowej umowy, niska cena oraz korzystanie bez ograniczeń z Facebooka.

Propozycji wirtualnego operatora Virgin Mobile kosztuje 14 zł. Oprócz nielimitowanych wiadomości SMS otrzymamy również nieograniczoną paczkę minut do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych. Umowa na czas nieokreślony.

Jedna z ostatnich nowości sieci Multimedia. Niska cena, nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich operatorów (a także rozmowy) to niewątpliwe zalety pakietu za jedyne 14,99 zł. Niestety konieczne jest związanie się długoterminową umowę.

Bezterminową umowę dostaniemy za to w Premium Mobile i jego FreedomPL. Oprócz nieograniczonych SMS-ów, w tym przypadku pakiet operatora zapewnia nielimitowane minuty do krajowych sieci komórkowych i 3 GB transferu danych. Uwaga – usługa FreedomPL działa tylko na terenie kraju!

Mix z telefonem – nielimitowane SMS-y

Najtańsza oferta mix z nielimitowanymi minutami jest oferowana w sieci Play. Za 30 zł dostaniemy również pakiet 200 minut i 2 GB na miesiąc, a także telefon komórkowy w zestawie. Rozmowy wewnątrz sieci są nielimitowane.

Cena pakietu JA+ MIX 30 identyczna, jak w ofercie Play. Również i tutaj dostaniemy 2 gigabajty transferu. Wybór telefonów równie szeroki.

Kolejna bliźniacza oferta mix z telefonem za 30 zł, tym razem od T-Mobile. Przy wyborze zdecyduje zapewne dostępność i cena telefonów komórkowych.

Elastyczny wariant Formuły MIX, która w naszym zestawieniu zajęła pierwsze miejsce. Doładowania po 12 miesiącach będą dwukrotnie wyższe.

30 zł przez pierwszy rok i 60 zł miesięcznie w kolejnym, analogicznie jak w elastycznej Formule MIX Play. Jeżeli zgodzimy się na takie opłaty to zyskamy tym samym niższe ceny telefonów.

Mix bez telefonu – nielimitowane SMS-y

T-Mobile jeszcze lepiej sobie radzi w mixie bez telefonu. Za jedyne 20 zł dostaniemy nielimitowane SMS-y, a także pakiet 200 minut i 2 GB transferu danych.

W przypadku ofert mix bez telefonu to Plus ma lepsze oferty niż Play. Za 30 zł dostaniemy większy pakiet minut (500) i 6 gigabajtów Internetu.

Mniej darmowych minut i mniejszy pakiet internetowy w tej samej cenie, co w Plusie. Jeżeli mamy wybierać, wybierzmy zielonego operatora.

T-Mobile trochę lepiej sobie radzi w zestawieniu mix bez telefonu. Nie licząc czasu trwania umowy oferty są identyczne – w tym przypadku trwa ona tylko 1,5 roku, co jest niewątpliwą zaletą.

Oferta dla najbardziej wymagających fanów mixa, którzy jednocześnie nie potrzebują nowego telefonu. Oprócz nielimitowanych SMS-ów do wszystkich sieci komórkowych Plus zapewnia za 40 zł również nielimitowane minuty i aż 4 GB pakietu internetowego.

Oferty na kartę – nielimitowane SMS-y

W przypadku ofert na kartę najtańszy pakiet z nielimitowanymi SMS-ami znajdziemy w a2mobile. Za 9,90 zł dostaniemy nieograniczone wiadomości tekstowe do wszystkich krajowych sieci komórkowych.

Za równe 10 zł dostaniemy jednak lepszą ofertę w Plushu. Dokładając bowiem zaledwie 10 groszy otrzymamy dodatkowo pakiet internetowy o wielkości 1 GB.

Oferty na kartę są naprawdę zdominowane przez a2mobile. Za 15,90 zł otrzymamy – oprócz nieskończonych SMS-ów – całkowicie nielimitowane połączenia z numerami stacjonarnymi i komórkowymi.

Topowy pakiet na kartę operatora a2mobile. W zasadzie to za niecałe 20 zł otrzymamy w nim wszystkie usługi nielimitowane – łącznie z paczką internetową. Nie zapominajmy jednak o limitach prędkości transferu, które doświadczymy po zużyciu już pierwszych 5 GB.

Pakiet L-ajtowy za 19,99 zł od Lajt Mobile to świetna oferta na kartę. W tej cenie otrzymamy już nie tylko SMS-y, ale też MMS-y i połączenia głosowe w kraju – nielimitowane do wszystkich sieci. Internautów ucieszy także aż 10 GB pakietu internetowego!

star ocena
5/5 - (10 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: