Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

10 GB gratis za przeniesienie numeru do Mobile Vikings

avatar
2
Obowiązuje do: odwołania
10 GB Mobile Vikings

Mobile Vikings oferuje obecnie jedne z najlepszych pakietów prepaid. Nie zapomina jednak o przeróżnych promocjach, jak np. dodatkowy pakiet internetowy ekstra za przeniesienie numeru.

10 GB w Mobile Vikings

Operatorzy bardzo często oferuje różne bonusy i rabaty za przeniesienie dotychczasowego numeru. Nie inaczej jest z Mobile Vikings, który daje w zamian 10 GB darmowego transferu.

Przykładowa oferta Mobile Vikings na kartę:

10 GB Mobile Vikings

Powyższa oferta, Viking 29 No Limit, nieprzerwanie od grudnia plasuje się w ścisłej czołówce najlepszych ofert na kartę. Otrzymujemy w niej nielimitowane usługi krajowe i 15 GB Internetu. Jeżeli zdecydujemy się przenieść numer do Mobile Vikings, to na start będziemy dysponować aż 25 GB w cenie 29 zł.

Więcej szczegółów promocji w jej Regulaminie.

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (5 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Polecam MOBILEVIKING przeniosłem numer niedawno, poprzednio korzystałem z VIRGIN MOBILE, myślę że to dobra zmiana w kwocie 29zł mamy do dyspozycji nielimitowane rozmowy, sms, mms oraz w sumie 15GB +10 GB za przeniesienie (oraz 1GB za regularne doladowywanie) internetu, który z miesiąca na miesiąc będzie się nam odkładał jeżeli nie wykorzystamy do końca. Rozglądając się po rynku ciężko o lepszą ofertę na karte. Zasięg bardzo dobry na poziomie LTE, Obsluga perfekcyjna, apka na telefon czego chcieć więcej. Tymczasem polecam przenieść swój numer przy użyciu mojego kodu polecającego: bBgJec Jest to podwójna korzyść – dla mnie jako polecającego i dla osoby, która użyje kodu, gdyż oboje dostaniemy kupony po 19zł do wykorzystania na następne doładowania. Pozdrawiam Krzysiek

Dobry motyw, serio. Byłem w Orange, potem przeszedłem do Nju, bo skusiło mnie połączenie dobrej ceny i podwajania transferu za staż. A teraz jestem pół roku w MV, na start dostałem 25 GB transferu (15 standardowe + 10 za przeniesienie), który do tego przechodzi z miesiąca na miesiąc… teraz to już nawet korzystanie z telefonu jako routera mobilnego dla laptopa przestało mnie przerażać, bo kiedyś z tyłu głowy czaiło się takie „o Boże, a co jak Win10 zacznie mi zasysać aktualizację?”, a teraz przy przechodzeniu gigabajtów z miesiąca na miesiąc mam przysłowiowy pierdylion giga transferu.

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: