Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Premium Mobile ma 100000 klientów!

Premium Mobile ma 100000 klientów!

Premium Mobile przekroczył końcem maja próg 100 tysięcy klientów. Wirtualny operator potrzebował na to niespełna 2,5 lat. To bardzo dobry wynik, tym bardziej, że telekom nie reklamuje się tak bardzo, jak największe sieci komórkowe w Polsce.

Porównaj oferty na abonament
PORÓWNAJ OFERTY

100 tys. klientów Premium Mobile

Premium Mobile rozwija się niezwykle dynamicznie na polskim rynku GSM. Warto przypomnieć, że jest to jedna z najmłodszych sieci komórkowych – w styczniu obchodziła bowiem drugie urodziny. Operator zyskuje bardzo dużo klientów, co widać migracji numerów w raportach UKE. Premium Mobile ma najlepszy bilans dodatni w I kwartale 2018, ale z podium nie schodzi od dłuższego czasu.

Przykładowe oferty Premium Mobile – najtańsza i najdroższa:

Ostatnie raporty migracji numerów UKE w których operator zajmuje miejsca 1-3:

Widać, że klienci ufają temu wirtualnemu operatorowi. Komentarz Dariusza Chlastawy, wiceprezesa zarządu Premium Mobile:

Jest nam niezmiernie miło, że w ciągu tak krótkiego czasu zaufało nam już tak wielu Klientów. Z dumą czytałem ostatnio artykuł na nasz temat pod tytułem „Premium Mobile – sieć najbardziej zadowolonych Klientów?”, w którym na podstawie wyników publikowanych przez UKE Autor twierdząco odpowiada na tak zadane pytanie. Klienci chcą mieć tanią usługę tej samej jakości jaką oferują duzi operatorzy jak również dobrą bieżącą obsługę bez zbędnego zawracania im głowy. A wszystko to bez konieczności wiązania się długoterminową umową na lata. To właśnie zapewnia im Premium Mobile. Naszym celem jest przekonać jeszcze więcej Polaków do korzystania na co dzień z naszej oferty. Tylko tyle i aż tyle.

Źródło: Premium Mobile.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (4 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.