Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Premium Mobile przekroczył końcem maja próg 100 tysięcy klientów. Wirtualny operator potrzebował na to niespełna 2,5 lat. To bardzo dobry wynik, tym bardziej, że telekom nie reklamuje się tak bardzo, jak największe sieci komórkowe w Polsce.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Porównaj oferty na abonament

100 tys. klientów Premium Mobile

Premium Mobile rozwija się niezwykle dynamicznie na polskim rynku GSM. Warto przypomnieć, że jest to jedna z najmłodszych sieci komórkowych - w styczniu obchodziła bowiem drugie urodziny. Operator zyskuje bardzo dużo klientów, co widać migracji numerów w raportach UKE. Premium Mobile ma najlepszy bilans dodatni w I kwartale 2018, ale z podium nie schodzi od dłuższego czasu.

Przykładowe oferty Premium Mobile - najtańsza i najdroższa:

Ostatnie raporty migracji numerów UKE w których operator zajmuje miejsca 1-3:

Widać, że klienci ufają temu wirtualnemu operatorowi. Komentarz Dariusza Chlastawy, wiceprezesa zarządu Premium Mobile:

Jest nam niezmiernie miło, że w ciągu tak krótkiego czasu zaufało nam już tak wielu Klientów. Z dumą czytałem ostatnio artykuł na nasz temat pod tytułem „Premium Mobile - sieć najbardziej zadowolonych Klientów?”, w którym na podstawie wyników publikowanych przez UKE Autor twierdząco odpowiada na tak zadane pytanie. Klienci chcą mieć tanią usługę tej samej jakości jaką oferują duzi operatorzy jak również dobrą bieżącą obsługę bez zbędnego zawracania im głowy. A wszystko to bez konieczności wiązania się długoterminową umową na lata. To właśnie zapewnia im Premium Mobile. Naszym celem jest przekonać jeszcze więcej Polaków do korzystania na co dzień z naszej oferty. Tylko tyle i aż tyle.

Źródło: Premium Mobile.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów