Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Huawei P9 Lite Dual SIM (2017) dostępny w Orange

Abonament Orange

Tegoroczna odsłona bardzo udanego średniaka Huawei jest już dostępna w ofercie Orange. Możemy go zamówić w wersji Dual SIM w sklepie internetowym operatora wraz z abonamentem. Ceny najnowszej odsłony Huawei P9 Lite (2017) zaczynają się od 0 zł i zależą od wybranego planu taryfowego.

Huawei P9 Lite (2017) od 0 zł w Orange

Huawei P9 Lite (2017) dostępny jest w Orange w 3 wariantach kolorystycznych: złotym, białym i czarnym. Za 0 zł (w umowie na 24 miesiące) dostaniemy go w następującej ofercie:

Do abonamentu należy dodać ratę za urządzenie, przez co łączny koszt miesięczny wynosi w tym przypadku 159,99 zł. Dla przykładu plan taryfowy ze znacznie niższymi opłatami, w którym koszt zakupu najnowszego Huawei wynosi 109 zł na start:

W tym przypadku łączny koszt za ratę 40 zł i abonamentu Smart Plan LTE 49,99 wynosi 89,99 zł.

Tegoroczna, odświeżona generacja P9 Lite Dual SIM różni się od poprzednika wydajniejszym procesorem. Dostępna jest również na rynku w mocniejszych wariantach z 3 lub 4 GB pamięci RAM. Wiele wskazuje, że Huawei P9 Lite (2017) powtórzy sukces poprzednich modeli – bardzo udanych P8 Lite i P9 Lite.

Zobacz dla porównania również najlepsze oferty z Huawei P9 Lite (2016).

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (3 votes)
Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów