Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Smart Plan LTE 5 GB pod lupą – prześwietlamy ofertę

avatar
Obowiązuje do: zakończona
Logo Orange

Smart Plan LTE z 5 GB pakietu internetowego to jeden z wielu planów taryfowych Orange na abonament. Jest również jednym z najczęściej wybieranych, gdyż nie należy do najdroższych ofert operatora, a gwarantuje niezłe warunki umowy.

Orange na abonament

Smart Plan LTE 5 GB występuje w wariancie z telefonem oraz z samą kartą SIM, przy czy oczywiście ten drugi wariant jest znacznie tańszy. Niezależnie od dokonanego wyboru, Orange zapewnia pakiet nielimitowanych minut do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych, jak i SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich.

Sprawdź ofertę Smart Plan LTE 5 GB
PORÓWNAJ OFERTY

Do dyspozycji będziemy mieć 5 GB Internetu miesięcznie, a przez pierwszy kwartał obowiązywania umowy aż 9 GB. Dodatkowo operator zachęca bezpłatnym roamingiem w roamingu UE!

Rozmowy, SMS-y i Internet w Smart Plan LTE 5 GB

Oto dokładny cennik obowiązujący w taryfie Smart Plan LTE 5 GB:

 • minuty na komórki: nielimitowane
 • minuty na stacjonarne: nielimitowane
 • SMS-y: nielimitowane
 • MMS-y: nielimitowane
 • Internet: 5 GB (w tym 2,56 GB w roamingu UE)
 • cena: od 49,99 zł w wariancie z telefonem (do abonamentu należy doliczyć ratę za urządzenie), 39,95 zł bez telefonu
 • długość umowy: 24 miesiące

Smart Plan LTE 5 GB z telefonem:

Logo Orange

Smart Plan LTE 5 GB bez telefonu:

W zależności od wybranego telefonu, dodatkowe raty zaczynają się od 10 zł. Można zatem przyjąć, że minimalne opłaty miesięczne z telefonem w pakiecie Smart Plan LTE 5 GB to 59,99 zł, lecz w przypadku najdroższych smartfonów z wyższej półki same raty mogą wynosić nawet 100 zł.

Przez pierwszy kwartał będzie można cieszyć się prawie dwukrotnie większym (9 GB) pakietem internetowym. Dla osób przenoszących numer do Orange czeka promocja w postaci pół roku bez płacenia abonamentu. Wariant z telefonem zapewnia pakiet roamingu w roamingu UE – 50 minut i 50 MB w roamingu UE.

Smart Plan LTE 5 GB – dla kogo?

Opisywanym pakietem Orange zainteresują się z pewnością zwolennicy abonamentu. Niektórych mogą odstraszyć dodatkowe raty za telefon. Tak naprawdę nie jest ważne, czy opłata za urządzenie wliczana jest w koszt abonamentu czy osobno – najważniejsza jest finalna wysokość rachunków. A te nie zawsze muszą być wyższe niż u konkurencji.

Wiele zależy od wybranego telefonu. Tym sposobem oferta Orange jednym przypadku może być bardzo słaba, a w innym ciężka do pobicia (sprawdź rankingi najlepszych ofert z telefonem – Orange potrafi zająć raz pierwsze, a kiedy indziej ostatnie miejsce). Błędem byłoby jednak z góry skazać abonament Orange na stratę.

Oferta Orange będzie również jedną z najlepszych dla osób często odwiedzających kraje Unii Europejskiej, bowiem operator nie pobiera dodatkowych opłat za roaming w roamingu UE.

Zalety:

 • zakres usług (nielimitowane minuty, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci)
 • bezpłatny roaming w roamingu UE
 • abonament 0 zł przez 6 miesięcy po przeniesieniu numeru
 • bardzo duży wybór telefonów i smartfonów
 • ceny telefonów i smartfonów od 0 zł na start
 • 9 GB przez pierwszy kwartał

Wady:

 • konieczność wiązania się długoterminową umową
 • mało atrakcyjny wariant bez telefonu
 • dodatkowa rata za telefon (nie zawsze wychodzi korzystnie)

Chcesz poznać więcej szczegółów na temat tego operatora? Sprawdź opinie Orange.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
3.7/5 - (9 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: