Ranking ofert komórkowych – Wrzesień 2016

9

Za nami koniec wakacji i – niestety – wielu letnich promocji operatorów komórkowych. Z tego powodu doszło do pewnych roszad w naszym comiesięcznym rankingu. Na szczęście część wakacyjnych rabatów zostało zastąpionych innymi upustami, o których w szczegółach możecie się dowiedzieć w naszym dziale promocje operatorów komórkowych. Sierpień był kolejnym miesiącem, w którym udoskonalaliśmy nasz serwis. Wciąż gorącym tematem pozostaje rejestracja numeru – jeżeli jeszcze nie dokonałeś tej operacji, a nie chcesz czekać na ostatnią chwilę (mamy czas do końca stycznia 2017), to przeczytaj nasz poradnik o rejestracji karty SIM.

Abonament – ranking ofert wrzesień 2016

Freedom1

mies.
MINUTY
bez
limitu
SMS
bez
limitu
INTERNET
10 GB
MIESIĘCZNIE MIES.
19,90
porównaj

Red Bull Mobile Energy

mies.
MINUTY
bez
limitu
SMS
bez
limitu
INTERNET
10 GB
MIESIĘCZNIE MIES.
29,00
porównaj

Formuła SOLO L

24mies.
MINUTY
bez
limitu
SMS
bez
limitu
INTERNET
bez
limitu
MIESIĘCZNIE MIES.
75,00
porównaj

Na pierwszym miejscu wśród najlepszych ofert na abonament po raz kolejny zameldował się Premium Mobile ze swoją rewelacyjną taryfą Freedom1. Drugie miejsce zajmuje sierpniowa nowość od Red Bull Mobile – bardzo korzystna oferta z 8 GB zawierana na czas nieokreślony. Za 29 zł dostaniemy również nielimitowane minuty, SMS-y, MMS-y do wszystkich sieci. Oba pakiety dostępne są bez telefonu, a jeżeli chcemy ofertę z urządzeniem to najlepszą proponuje sieć Play. Za 75 zł dostaniemy również nielimitowany Internet, a także wiele modeli telefonów i smartfonów do wyboru, w tym od symbolicznej złotówki.

Mix – ranking ofert wrzesień 2016

JA + MIX

18mies.
MINUTY
bez
limitu
SMS
bez
limitu
INTERNET
4 GB
MIESIĘCZNIE MIES.
50,00
porównaj

JA + MIX elastyczny

2436mies.
MINUTY
bez
limitu
SMS
bez
limitu
INTERNET
12 GB
MIESIĘCZNIE MIES.
60,00
porównaj

JA + MIX

24mies.
MINUTY
200
SMS
bez
limitu
INTERNET
2 GB
MIESIĘCZNIE MIES.
30,00
porównaj

Wrześniowy ranking najlepszych taryf mix jest jeszcze bardziej zdominowany przez Plusa, niż poprzedni. Pierwsze 2 miejsca na podium pozostają bez zmian, natomiast ostatnie, trzecie miejsce, przypadło najtańszej ofercie Plus Mixa z telefonem. Za 30 zł mamy tylko 1 GB (aktualizacja: 2 GB w promocji) i 200 minut na miesiąc, a także nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci komórkowych. Nie każdy jednak potrzebuje oferty typu no limit, stąd też ten pakiet na naszej liście. Jego ogromną zaletą jest niska cena doładowania.

Na kartę – ranking ofert wrzesień 2016

Cykliczne Rozmowy i SMS-y bez limitu ...

31
365 dni
MINUTY
bez
limitu
SMS
bez
limitu
INTERNET
30 GB
CENA PAKIETU
25,00
porównaj

#BezLimitu

30
365 dni
MINUTY
bez
limitu
SMS
bez
limitu
INTERNET
10 GB
CENA PAKIETU
29,00
porównaj

starter 5 + usługa "Wszystko za ...

31
372 dni
MINUTY
bez
limitu
SMS
bez
limitu
INTERNET
10 GB
CENA PAKIETU
29,00
porównaj

W sierpniu Orange jeszcze bardziej uatrakcyjnił swój flagowy pakiet na kartę. Zamiast 14 gigabajtów, dostaniemy w tej samej cenie aż 18 GB! Kolejne miejsce zajmuje Virgin Mobile i jego pakiet #BezLimitu, w którym operator oferuje liczne promocje. Jedną z nich jest darmowy pakiet 3 GB, dzięki czemu możemy uzyskać maksymalnie do 8 gigabajtów w cenie 29 zł. Trzecie miejsce zajmuje nju mobile z aktywną usługą „wszystko komórkowe w nju na kartę”. Kto wie, być może w przyszłym miesiącu zabraknie tej oferty w naszym rankingu, gdyż promocja 10 GB kończy się wraz z wrześniem, a operator ma wrócić do standardowych 2 GB. O ewentualnych zmianach będziemy Was na bieżąco informować.

avatar
 • GSMobil

  Premium mobile wygryza czołówkę znowu :P a gdzie reakcja konkurencji?

 • Tomek

  Widać starzy operatorzy jeszcze nie nie zdążyli przygotować kontry na miażdżącą ofertę premium mobile :d
  Obudzą się po fakcie, kiedy połowa klientów im ucieknie, tak jak za dawnych czasów było w przypadku play’a.

 • GhostVoice

  Red Bull Mobile teraz daje duże bonusy pakietu danych za doładowanie co daje łącznie 10 GB w ofercie. Też godne podania. ;)

 • The Truth

  A do tych ofert na kartę można by dorzucić: http://www.play.pl/oferta/play-karta/play-na-karte/formula-unlimited/

  25 zł za nolimit smsy, nolimit rozmowy, i 6 GB internetu. Tak 6 GB to mniej, ale za to 25 zł zamiast np. 30 zł, co daje 5 zł oszczędności przez 12 miesięcy, to jest 60 zł mniej, czyli jakby prawie 2 miesiące za darmo.

 • tomasz

  nie zgadzam się z tym rankingiem. Ja jestem szczęśliwym posiadaczem taryfy jeden na wszystko w NJU.
  A więc do rzeczy. abonament na czas nieokreślony wynosi 39 zł oferując w zamian absolutny brak limitów na połączenia zarówno komórkowe jak i stacjonarne numery. Dodatkowo absolutny brak limitów na sms/mms a także 13 gb internetu. Ale to nie wszystko bo po pół roku 13 gb zamienia się na 26 gb po roku na 32,5 gb a po dwóch latach bycia abonentem mamy 39 gb . To jednak nie wszystko bo mamy mozliwość za dodatkowe 9 zł mieć drugi numer przypisany do swojego konta abonamentowego który to numer kożysta z tych samych usług co pierwszy numer czyli połączenia i sms/mms bez limitu jedynie gb są wspólne. Idealne rozwiązanie dla dwojga bo możemy dać ten numer mamie, tacie , babci , kochance itd zatem dwa numery kosztują po 24 zł każdy. I jeszcze jedno jak się nie korzysta to się nie płaci lub płaci mniej. Ja ostatnia zapłaciłem tylko 10zł i 19 gr za dwa numery. Bo mam jeszcze służbówkę a z drugiego numeru korzysta moja mama co ma 65 lat. Jak nie pójdą sms specjalnie płatne to nie ma opcji aby zaplacić więcej jak 39 lub w przypadku dwóch numerów 48 zł miesięcznie

  • Zgadza się, to również bardzo dobra oferta i to tym bardziej, jeżeli korzysta się z drugiego numeru za 9 zł. Jeżeli jednak dla kogoś, kto nie posiada drugiego numeru różnica w transferze między 8 a 13 GB nie robi większej różnicy, to korzystniej będzie skorzystać z tańszego Red Bull Mobile.

 • agieszka

  virgin to totalna pomyłka – ie pakujcie się w to!!!! Wczoraj uruchomiłam nowy numer w VM i momentalnie zaczęły się problemy. Nie mogę korzystać z internetu choć mam do dyspozycji 8gb, nie dochodzą do mnie smsy z plusa i cały dzień walki z konsultantami nic nie dała. Jutro przenoszę do Orange. Nie pakujcie się w tą sieć, to jest tylko problem.

Wybrane oferty: