Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone

Ranking ofert komórkowych – Wrzesień 2016

9

Za nami koniec wakacji i – niestety – wielu letnich promocji operatorów komórkowych. Z tego powodu doszło do pewnych roszad w naszym comiesięcznym rankingu. Na szczęście część wakacyjnych rabatów zostało zastąpionych innymi upustami, o których w szczegółach możecie się dowiedzieć w naszym dziale promocje operatorów komórkowych. Sierpień był kolejnym miesiącem, w którym udoskonalaliśmy nasz serwis. Wciąż gorącym tematem pozostaje rejestracja numeru – jeżeli jeszcze nie dokonałeś tej operacji, a nie chcesz czekać na ostatnią chwilę (mamy czas do końca stycznia 2017), to przeczytaj nasz poradnik o rejestracji karty SIM.

Abonament – ranking ofert wrzesień 2016

Na pierwszym miejscu wśród najlepszych ofert na abonament po raz kolejny zameldował się Premium Mobile ze swoją rewelacyjną taryfą Freedom1. Drugie miejsce zajmuje sierpniowa nowość od Red Bull Mobile – bardzo korzystna oferta z 8 GB zawierana na czas nieokreślony. Za 29 zł dostaniemy również nielimitowane minuty, SMS-y, MMS-y do wszystkich sieci. Oba pakiety dostępne są bez telefonu, a jeżeli chcemy ofertę z urządzeniem to najlepszą proponuje sieć Play. Za 75 zł dostaniemy również nielimitowany Internet, a także wiele modeli telefonów i smartfonów do wyboru, w tym od symbolicznej złotówki.

Mix – ranking ofert wrzesień 2016

Wrześniowy ranking najlepszych taryf mix jest jeszcze bardziej zdominowany przez Plusa, niż poprzedni. Pierwsze 2 miejsca na podium pozostają bez zmian, natomiast ostatnie, trzecie miejsce, przypadło najtańszej ofercie Plus Mixa z telefonem. Za 30 zł mamy tylko 1 GB (aktualizacja: 2 GB w promocji) i 200 minut na miesiąc, a także nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci komórkowych. Nie każdy jednak potrzebuje oferty typu no limit, stąd też ten pakiet na naszej liście. Jego ogromną zaletą jest niska cena doładowania.

Na kartę – ranking ofert wrzesień 2016

W sierpniu Orange jeszcze bardziej uatrakcyjnił swój flagowy pakiet na kartę. Zamiast 14 gigabajtów, dostaniemy w tej samej cenie aż 18 GB! Kolejne miejsce zajmuje Virgin Mobile i jego pakiet #BezLimitu, w którym operator oferuje liczne promocje. Jedną z nich jest darmowy pakiet 3 GB, dzięki czemu możemy uzyskać maksymalnie do 8 gigabajtów w cenie 29 zł. Trzecie miejsce zajmuje nju mobile z aktywną usługą „wszystko komórkowe w nju na kartę”. Kto wie, być może w przyszłym miesiącu zabraknie tej oferty w naszym rankingu, gdyż promocja 10 GB kończy się wraz z wrześniem, a operator ma wrócić do standardowych 2 GB. O ewentualnych zmianach będziemy Was na bieżąco informować.

Ranking ofert komórkowych – Wrzesień 2016
3.9 (77.33%) 15 głosów

avatar