Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

5 najtańszych ofert komórkowych z 2 kartami SIM – maj 2024 rok

avatar
2
nju mobile duet

Która oferta duet jest najtańsza i jednocześnie najlepsza? Który z licznych operatorów komórkowych jest w stanie zagwarantować najlepsze warunki umowy, w tym roaming UE i spory transfer danych? Na te pytania odpowie nasze najnowsze zestawienie ofert dla par. Zapraszamy do lektury!

Artykuł sponsorowany.

Abonament rodzinny dla 2 osób

Oferty z wieloma kartami SIM (numerami) na jednym rachunku są bardzo opłacalne! Zazwyczaj sieci komórkowe obniżają ceny kolejnych kart SIM. Dostajesz takie same warunki umowy co w ofercie indywidualnej – czyli z 1 kartą SIM – ale w lepszej cenie. Skoro nie widać różnicy, to po co przepłacać?

Oferty rodzinne z 3 kartami SIM

Założenia naszego porównania:

 • oferty głosowe z 2 kartami SIM
 • najlepiej brak długoterminowej umowy (umowa na ile chcesz miesięcy)
 • nielimitowane minuty, SMS-y, MMS-y i spory transfer >20 GB

Którzy operatorzy GSM zapewniają najlepsze warunki umowy w oparciu o wyżej wymienione założenia?


nju mobile

Numer podstawowy nju mobile dla par:

W sieci nju mobile dostaniesz nie tylko fantastyczny abonament z umową na czas nieokreślony (umowa bezterminowa) w bardzo dobrej cenie, która wynosi 29 zł. Tyle kosztuje numer główny, ale kolejna karta SIM dostępna jest ze sporym rabatem – zapłacisz za nią tylko 9 zł! Oznacza to upust cenowy w wysokości aż -20 zł każdego miesiąca! Jakby tego było mało, nju mobile zapewnia rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu, także w ramach roamingu UE.

 • Pierwszy numer – 29 zł
 • Drugi numer – 9 zł
 • Łączne opłaty miesięczne – 38 zł
 • Oszczędzasz miesięcznie – 20 zł

Dodatkowo paczka internetowa (w tym 5G) rośnie wraz ze stażem w sieci. Na dobry początek otrzymasz 20 GB współdzielonego transferu na oba numery, ale po 6 miesiącach rośnie on do 40 GB, po 12 – do 50 GB, a po 24 miesiącach do aż 60 gigabajtów! Poza tym cena nju duet pozostaje taka sama i wynosi 29+9 zł miesięcznie. Znakomicie!

A to nie wszystko! W maju 2023 dostępna jest świetna promocja – osoby przenoszące numer do nju na abonament nie będą płacić przez 3 pierwsze pełne cykle rozliczeniowe (+1 pierwszy niepełny cykl). Promocja obejmuje nie tylko standardowy abonament, ale też numery dodatkowe w nju dla par i obowiązuje od daty aktywacji numeru w nju.


Plush

Numer podstawowy Plush dla par:

W Plushu jest dość podobnie. Także i tutaj dostaniesz rabat dla dwojga i bonus GB za staż. Ale po kolei – operator obniża ceny obu numerów o 5 zł, nie będziesz więc za duet płacić 50, lecz tylko 40 zł. Rabat miesięczny wynosi -10 zł. W pakiecie dostaniesz nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w kraju i w ramach roamingu UE (RLAH), a także bezpłatne social media.

 • Pierwszy numer – 20 zł
 • Drugi numer – 20 zł
 • Łączne opłaty miesięczne – 40 zł
 • Oszczędzasz miesięcznie – 10 zł

Wracając do Internetu w telefonie Plusha – na początku będzie to paczka 15 GB dla każdej osoby, ale po roku transfer danych wyniesie 20 GB na każdą kartę SIM! Warto być lojalnym klientem Plusha. Umowa na czas nieokreślony.


Premium Mobile

Numer podstawowy Premium Mobile dla par:

Także wirtualna sieć GSM Premium Mobile obniża cenę numeru o 5 zł, ale nie obu kart SIM, lecz numeru dodatkowego. W ten sposób nr główny kosztuje standardowo 24,70 zł (pakiet Freedom2), a druga karta SIM tylko 19,70 zł. W tej cenie Premium Mobile oferuje nielimitowane usługi głosowe i tekstowe do wszystkich, ale bez darmowego roamingu UE (roam like at home – RLAH).

Bardzo dobrą ofertą duet może się też pochwalić wirtualny operator Premium Mobile. Tym razem rabat miesięczny jest niższy i wynosi -5 zł. Tyle zaoszczędzisz na każdy miesiąc trwania umowy (na czas nieokreślony) po połączeniu w jedno abonamentów Freedom2. Pierwsza karta SIM kosztuje 24,70 zł, druga natomiast tylko 19,70 zł.

 • Pierwszy numer – 24,70 zł
 • Drugi numer – 19,70 zł
 • Łączne opłaty miesięczne – 44,40 zł
 • Oszczędzasz miesięcznie – 5 zł

W zamian polski operator komórkowy proponuje bezterminową umowę, a więc na czas nieokreślony, a do tego pokaźny transfer danych. Wynosi on aż 30 GB na każdą osobę!


Virgin Mobile

Numer podstawowy Virgin Mobile dla par:

Na spory rabat możesz też liczyć w Virgin Mobile! Operator ten obniża cenę drugiej karty SIM o aż -50%! Za 2 numery nie będziesz więc płacił 60 zł (jak to ma miejsce w przypadku 2 indywidualnych ofert), lecz tylko 45 zł miesięcznie. W tej cenie otrzymasz nielimitowane usługi głosowe i tekstowe, również w roamingu UE.

 • Pierwszy numer – 30 zł
 • Drugi numer – 15 zł
 • Łączne opłaty miesięczne – 45 zł
 • Oszczędzasz miesięcznie – 15 zł

Poza tym Virgin oferuje aż 40 GB na każdy numer. To bardzo dużo! Niestety w tym przypadku nie dostaniesz bezterminowej umowy, lecz umowę na klasyczne dla abonamentów 24 miesiące.


lajt mobile

Numer podstawowy lajt mobile dla par:

Kolejna polska wirtualna sieć komórkowa w naszym rankingu. Pakiet lajtDUET Nr 1 od lajt mobile oferuje nielimitowane rozmowy, a także wiadomości SMS/MMS w kraju i za granicą (roaming UE). Zyskasz tu także ogromny transfer danych!

lajt mobile to kolejny (po Premium Mobile) polski operator wirtualny w naszym zestawieniu. Jego pakiet lajtDUET Nr 1 zapewnia nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, także w ramach roamingu UE. Jakby tego było mało, od samego początku dostaniesz tu aż 60 GB na każdą osobę z osobna!

 • Pierwszy numer – 29,99 zł
 • Drugi numer – 24,99 zł
 • Łączne opłaty miesięczne – 54,98 zł
 • Oszczędzasz miesięcznie – 5 zł

Wynosi on aż 60 GB na każdą osobę! Kolejną świetną wiadomością jest bezterminowa umowa. Z drugiej strony lajt mobile nie obniża ceny dla par tak bardzo, jak konkurencja – drugi numer jest to tańszy o -5 zł, a łącznie zapłacisz tu ponad 50 zł w skali miesiąca.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

star ocena
5/5 - (5 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Do porównania brakuje jeszcze jednego bardzo ważnego parametru tzn min 30GB Internetu LTE na a 1 kartę SIM. Ciężko porównywać ofertę tylko wg ceny nie biorąc pod uwagę ilości GB internetu

Przecież to artykuł sponsorowany, został napisany pod jedną konkretną ofertę.

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: