Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Ranking ofert komórkowych – Sierpień 2016

Sierpień otwieramy kolejnym rekordem na Komórkomacie, w zeszłym miesiącu odwiedziło nas ponad 280 tysięcy unikalnych użytkowników. Nieustannie staramy się udoskonalać nasz system filtrów, by każdy z Was mógł w łatwy i przejrzysty sposób znaleźć ofertę najlepiej dopasowaną do swoich potrzeb. Cały czas gorący jest również temat związany z obowiązkową rejestracją kart SIM zakupionych na terenie naszego kraju. Obszerny opis samej procedury oraz promocji, jakie przygotowali z tej okazji operatorzy znajdziecie w naszym poradniku – rejestracja karty SIM u polskich operatorów. Przejdźmy teraz do sierpniowego rankingu ofert na abonament, mix i kartę – i sprawdźmy, jakimi ofertami warto się zainteresować w tym miesiącu.

Abonament – ranking ofert sierpień 2016

W naszym lipcowym rankingu przedstawiliśmy Wam najlepsze oferty z telefonem komórkowym w zestawie. W sierpniu skupiliśmy się natomiast na najatrakcyjniejszych ofertach z nielimitowanymi SMS-ami i minutami do sieci komórkowych oraz pakietem Internetu w wysokości przynajmniej 5 GB. Pierwszą pozycję zajęła oferta Freedom1 od Premium Mobile, która jest aktualnie najtańszą ofertą na abonament z takimi parametrami (nielimitowane minuty na komórki i SMS-y oraz 5 GB Internetu). Drugą pozycję zajmuje nieco droższa oferta od nju mobile, w której czeka na nas 10 GB pakietu internetowego (do końca września). Trzecie miejsce należy do Lajt Mobile, gdzie za niecałe 37 zł mamy do dyspozycji nielimitowane SMS-y i rozmowy na komórki oraz aż 20 GB Internetu.

Mix – ranking ofert sierpień 2016

Oferty MIX wyraźnie odstają parametrami od ofert na abonament czy kartę, a na placu boju w tej kategorii pozostało już niewielu operatorów. Ponadto w stosunku do zeszłego miesiąca niewiele się tutaj zmieniło. Pierwsze dwie pozycje ponownie zajmują oferty sieci Plus, czyli pakiety Ja + Mix oraz Ja + Mix Elastyczny. W skład wymienionych ofert wchodzą nielimitowane połączenia na komórki (stacjonarne płatne według cennika), nielimitowane SMS-y oraz 4 GB pakietu internetowego (w pakiecie Elastycznym mamy dodatkowo do wyboru smartfona). Trzecie miejsce zajmuje oferta sieci Play z nielimitowanymi SMS-ami, 200 minutami do wszystkich sieci oraz pakietem 2 GB Internetu.

Na kartę – ranking ofert sierpień 2016

Ranking ofert na kartę otwiera w tym miesiącu Play z pakietem Formuła Unlimited, gdzie za 25 zł miesięcznie mamy do dyspozycji nielimitowane minuty na telefony komórkowe i stacjonarne, SMS-y bez limitu oraz 6 GB pakietu internetowego. Dodatkowo niewykorzystany pakiet danych sumuje się i możemy go wykorzystać w kolejnych miesiącach. Drugą pozycję zajmuje Orange ze swoją ofertą dla przenoszących numer – nielimitowane rozmowy, SMS-y i aż 14 GB Internetu za 28 zł/miesiąc. Trzecia pozycja to prawie analogiczny pakiet od Virgin Mobile, różni go wielkość pakietu internetowego – tutaj standardowo mamy do dyspozycji 4 GB (5 GB dla przenoszących numer).

Darmowe doładowanie za 29 zł – promocja trwa nadal!

Ponownie przedłużona została również promocja, którą przygotowaliśmy dla Was wspólnie z Virgin Mobile. Każda osoba, która do końca sierpnia zamówi pakiet #BezLimitu przez Komórkomat – otrzyma doładowanie za 29 zł zupełnie za darmo! Wszystkie szczegóły znajdziecie tutaj.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o