Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Ranking ofert komórkowych – Marzec 2016

Witamy Was w kolejnym zestawieniu polecanych ofert, które od marca zmieniają nazwę na ranking ofert komórkowych. Forma pozostanie jednak niezmienna – w naszych comiesięcznych spotkaniach będziemy starali się przedstawić Wam po trzy najlepsze oferty GSM w kategoriach: abonament, mix i na kartę. Marzec zapowiada się całkiem nieźle, a przecież już w lutym operatorzy przygotowali dla nas mnóstwo atrakcji – wszystkie je możecie sprawdzić w naszym dziale promocje. W marcowym zestawieniu postanowiliśmy skupić się na ofertach z nielimitowanymi połączeniami do wszystkich sieci (oraz na telefony stacjonarne), SMS-ami bez limitu i pakiecie internetowym wynoszącym przynajmniej 2 GB. Będą to więc oferty, które nie powinny obciążać naszego budżetu kwota większą niż 40 zł miesięcznie. Sprawdźmy zatem, które warianty sprostały naszym oczekiwaniom.

Abonament – ranking ofert marzec 2016

W tym miesiącu ranking polecanych ofert na abonament otwiera Heyah z pakietem Smart M za 34,98 zł, w ramach którego otrzymamy nielimitowane rozmowy na telefony komórkowe i stacjonarne, SMS-y bez limitu oraz pakiet internetowy w wysokości 2 GB. Kolejne dwie oferty różnią się przede wszystkim wielkością pakietu internetowego, a są to pakiety od Red Bull Mobile i nju mobile – obydwa z 5 gigabajtami Internetu i w cenie 39 zł miesięcznie. Ofertę RBM wyróżnia jednak promocja, dzięki której przez pierwsze 3 miesiące za abonament zapłacimy tylko 9 zł. Wszystkie opisywane oferty są dostępne w umowie bezterminowej.

Mix – ranking ofert marzec 2016

W wypadku ofert mix trudno znaleźć wariant z nielimitowanymi minutami na telefony komórkowe i stacjonarne, dlatego postanowiliśmy przedstawić Wam najkorzystniejsze oferty do 40 zł miesięcznie. Pierwsza na liście jest oferta Play, która zawiera 100 minut do wszystkich sieci (nielimitowane rozmowy do Play), nielimitowane SMS-y oraz 1 GB Internetu. Druga pozycja należy do Plusha, który oferuje nam 300 minut do wszystkich sieci komórkowych oraz 1 GB Internetu. Trzecią pozycję zajmuje T-Mobile, gdzie czekają na nas nielimitowane rozmowy wewnątrz sieci, SMS-y bez limitu oraz 1 GB Internetu.

Na kartę – ranking ofert marzec 2016

Przejdźmy teraz do ofert prepaid. W tym miesiącu w kategorii tej postanowiliśmy wyróżnić pakiety od Virgin Mobile, Mobile Vikings i Orange – w każdym z nich czekają na Was nielimitowane rozmowy do sieci komórkowych i na numery stacjonarne oraz nielimitowane SMS-y, różnią się jednak wielkością pakietu internetowego i ceną. W ofercie Virgin Mobile za 29 zł czeka na nas 4 GB Internetu (dodatkowe 1 GB miesięcznie dla przenoszących numer). Kolejna na liście jest oferta od Mobilnych Wikingów, również z pakietem internetowym 4 GB i za 29 zł. Trzecią pozycję zajmuje pakiet Orange za 30 zł miesięcznie, gdzie czeka na nas 6 GB Internetu (a dla przenoszących numer nawet 8 GB).

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o