Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Ranking ofert komórkowych – Lipiec 2016

Sporo się ostatnio dzieje na rynku GSM w naszym kraju, a operatorzy toczą coraz bardziej zażarte batalie o klientów – co finalnie przekłada się na coraz atrakcyjniejsze oferty. Sporo emocji budzi również nowa ustawa antyterrorystyczna, która wprowadza wymóg rejestracji wszystkich kart SIM zakupionych na terenie naszego kraju. W praktyce oznacza to, że posiadacze oferty na kartę nie pozostaną już dłużej anonimowi i zmuszeni będą do potwierdzenia swoich danych osobowych – szczegóły znajdziecie w naszym poradniku. Przejdźmy teraz do lipcowego rankingu ofert na abonament, mix i kartę. Jak zawsze zebraliśmy dla Was najlepsze oferty z nielimitowanymi SMS-ami, minutami na telefony stacjonarne i komórkowe oraz z rozsądnym pakietem Internetu. Na początek przejdźmy do ofert na abonament.

Abonament – ranking ofert lipiec 2016

W tym miesiącu postanowiliśmy przedstawić Wam najlepsze oferty z telefonem komórkowym w zestawie. Są one nieco droższe od wariantów z samą kartą SIM, ale dla wielu osób to właśnie oferty z dedykowanym smartfonem w obniżonej cenie pozostają najatrakcyjniejszą opcją. Pierwsze miejsce w tym miesiącu postanowiliśmy przyznać ofercie Play z nielimitowanymi minutami na telefony komórkowe i stacjonarne, SMS-ami bez limitu oraz pakietem internetowym w wysokości 5 GB. Kolejne pozycje to analogiczne oferty, które różnią się długością umowy i oferowanymi smartfonami – drugie miejsce należy do T-Mobile, a trzecie do sieci Plus.

Mix – ranking ofert lipiec 2016

Lipcowy ranking ofert mix pozostaje w zasadzie bez zmian w stosunku do czerwcowego. Ponownie pierwsze dwie pozycje należą do oferty sieci Plus, a konkretnie pakietów Ja + Mix oraz Ja + Mix Elastyczny. W skład wspomnianych ofert wchodzą nielimitowane połączenia na telefony komórkowe (stacjonarne płatne według cennika), nielimitowane SMS-y oraz 4 GB pakietu internetowego. W drugim wariancie mamy jednak dodatkowo do wyboru jeden z kilkunastu smartfonów w atrakcyjnej cenie. Ostatnią pozycję zajmuje oferta Play, w ramach której otrzymamy nielimitowane SMS-y, 2 GB Internetu oraz 200 minut do wszystkich sieci.

Na kartę – ranking ofert lipiec 2016

Z uwagi na duże zainteresowanie promocją, którą organizujemy wspólnie z Virgin Mobile – postanowiliśmy przedłużyć całą akcję o kolejny miesiąc. Tak więc każdy, kto do końca lipca zamówi pakiet #BezLimitu z nowym numerem przez Komórkomat – otrzyma doładowanie za 29 zł zupełnie za darmo! Wszystkie szczegóły znajdziecie tutaj. To w połączeniu z innymi promocjami, jakie stale przygotowuje Virgin Mobile – zapewnia sieci Richarda Bronsona pierwsze miejsce w naszym lipcowym rankingu ofert na kartę. Pozostałe miejsca  w tym miesiącu zajmują pakiety od Play i Orange, które różnią się ceną oraz wielkością pakietu internetowego.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o