Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Ranking ofert komórkowych – Kwiecień 2016

Witamy Was w kwietniowym rankingu ofert komórkowych. Święta Wielkanocne już za nami, a za oknem coraz cieplej. Marzec był okresem wzmożonego napływu promocji u operatorów komórkowych – ale tak to już chyba bywa, że najbardziej kusi się nas właśnie w okresie przedświątecznym. Powoli zaczyna się również sezon górskich wędrówek. Pomocnym urządzeniem podczas wycieczek bliższych i dalszych może okazać się nasz smartfon, dzięki któremu możemy np. sprawdzić nasze aktualne położenie i zaplanować trasę. W tym celu musimy jednak zaopatrzyć się w spory pakiet internetowy, dzięki któremu nie trzeba będzie zaprzątać sobie głowy limitami danych podczas korzystania z sieci. Jednak sam pakiet internetowy to nie wszystko, dlatego w naszym kwietniowym rankingu postanowiliśmy skupić na ofertach z nielimitowanym SMS-ami i połączeniami na telefony komórkowe oraz pakietem internetowym w wysokości przynajmniej 5 GB. Zobaczmy zatem, które oferty sprostały naszym wymaganiom.

Abonament – ranking ofert kwiecień 2016

Operatorzy prześcigają się w oferowaniu nam coraz większych pakietów internetowych w abonamencie, o czym pisaliśmy zresztą całkiem niedawno w tekście o najlepszych ofertach z Internetem 10 GB i więcej. W kwietniu polecamy Wam ofertę nju mobile za 29 zł miesięcznie, w której skład wchodzą nielimitowane SMS-y i połączenia na komórki oraz promocyjny pakiet internetowy w wysokości 10 GB (promocja ważna do 30.09.2016). Drugą pozycję zajmuje analogiczna oferta od Lajt Mobile za 36,99 zł miesięcznie – w tym wypadku jest to jednak stała pozycja w ofercie operatora, a nie czasowa promocja. Trzecie miejsce należy do Red Bull Mobile, gdzie za 39 zł miesięcznie czekają na nas nielimitowane połączenia na telefony stacjonarne i komórkowe oraz 5 GB Internetu.

Mix – ranking ofert kwiecień 2016

W wypadku ofert typu mix trudno znaleźć wariant odpowiadającym naszym kwietniowym założeniom, dlatego postanowiliśmy wyróżnić naszym zdaniem najatrakcyjniejsze oferty mix z telefonem w zestawie. Pierwszą pozycję zajmuje Elastyczna Fomuła Mix od Play, w ramach której otrzymamy nielimitowane połączenia wewnątrz sieci i 100 minut do wszystkich, SMS-y bez limitu oraz 1 GB Internetu. Druga i trzecia pozycja należy tym razem do ofert sieci Plus. W zależności od wybranego przez nas wariantu oferty Ja+ Mix Elastyczny – czeka na nas pakiet 200 lub 500 minut na komórki, SMS-y bez limitu oraz pakiet internetowy w wysokości od 1 do 3 GB.

Na kartę – ranking ofert kwiecień 2016

Przejdźmy teraz do najpopularniejszej kategorii, czyli rankingu ofert na kartę. W kwietniu pierwsze miejsce postanowiliśmy przyznać pakietowi od Orange za 28 zł miesięcznie, który skierowany jest do osób chcących przenieść numer z innej sieci. W wariancie tym poza nielimitowanymi połączeniami i SMS-ami otrzymamy również aż 14 GB pakietu internetowego. Drugie miejsce należy do innej marki Orange, czyli nju mobile – gdzie zgodnie z promocją aktualnie ważną do 30.09.2016 czeka na nas 10 GB Internetu miesięcznie. Trzecie miejsce zajęła nieśmiertelna oferta BezLimitu za 29 zł, w ramach której również otrzymamy nielimitowane połączanie na telefony komórkowe i stacjonarne oraz 4 GB pakietu internetowego miesięcznie (5 GB dla osób przenoszących numer do Virgin Mobile).

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o