Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Ranking ofert komórkowych – Czerwiec 2017

53

Maj był nieco nerwowym miesiącem dla operatorów komórkowych, a to wszystko przez konieczność wprowadzenia nowych warunków roamingu UE. W praktyce z założeń Komisji Europejskiej wywiązał się jedynie Orange. Reszta graczy ma jeszcze 2 tygodnie, aby ostatecznie wprowadzić zmiany w swoich cennikach. W rezultacie nie zanotowaliśmy większych zmian wśród najkorzystniejszych pakietów na abonament, kartę i ofert duet, o których w szczegółach poniżej.

Oferty aktualne na 01.06.2017. Pamiętaj, że ranking zawiera oferty dobrane wg naszego algorytmu faworyzującego oferty bez limitu. Aby poznać inne taryfy, sprawdź je w naszej porównywarce GSM.

Zasady punktowania

Wzięliśmy pod uwagę zarówno aspekt jakościowy (gwarantowane usługi w pakiecie), jak i cenowy. Punktowaliśmy zatem m.in. (w systemie zero-jedynkowym) oferowane nielimitowane minuty, SMS-y i MMS-y, a także cenę i wielkość pakietu internetowego (według ustalonych widełek). Zastosowaliśmy również wyraźną hierarchię usług – np. minuty bez limitu do wszystkich sieci komórkowych są o wiele ważniejsze od nielimitowanych MMS-ów, stąd różnica w ilości otrzymanych punktów. Szczegółowe zasady punktacji zamieszczamy tabeli znajdującej się pod rankingiem.

Abonament z telefonem:

1. miejsce – Formuła Solo L (29 pkt).

Kolejny raz pierwsze miejsce w naszym rankingu ofert z telefonem zajmuje Formuła Solo L. Jest to najtańsza na rynku oferta z niekończącym się pakietem internetowym, ale pamiętajmy, że prędkość transferu jest ograniczona po przekroczeniu pierwszych 10 GB. Za 75 zł dostaniemy ponadto nielimitowane połączenia telefoniczne w kraju, a także SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich sieci komórkowych. Całość uzupełniają miłe dodatki, jak np. usługa Play NOW. Ceny smartfonów zaczynają się od 1 zł.

2. miejsce – T3 GB bez limitu (28 pkt).

1 punkt mniej zdobyła inna oferta z nielimitowanym Internetem – Supernet T3 od T-Mobile. Pakiet różowego operatora przegrywa ceną, gdyż kosztuje niemal o 25 zł więcej. Różnice tkwią jednak również w zakresie oferty – transfer zwalnia dopiero po przekroczeniu 20 GB, ponadto dostaniemy pakiet nielimitowanych aplikacji internetowych i lepsze warunki roamingu (choć te ulegną zmianie po 15 czerwca). Ceny telefonów zaczynają się od symbolicznej złotówki.

3. miejsce ex aequo – Formuła Solo M (27 pkt).

Jeżeli nie potrzebujemy aż tak dużego pakietu internetowego, warto sięgnąć po Formułę Solo M. Jest to okrojony pakiet Solo L, ale przede wszystkim tylko o wspomnianą wielkość paczki danych. Wciąż dysponujemy nielimitowanymi minutami, SMS-ami i MMS-ami do wszystkich krajowych sieci. Ceny telefonów zaczynają się od 1 zł, ale nie zawsze mogą być one korzystne. Na szczęście Play niemal co tydzień wprowadza promocje i upusty cenowe swoich smartfonów. Dla osób przedłużających umowę czeka 7 GB Internetu.

3. miejsce ex aequo – Best MOVE 59 (27 pkt).

Dokładając 4 zł dostaniemy pakiet Best MOVE 59 z 10 GB transferu danych. Oferta może stanowić alternatywę dla Formuły Solo M, lecz musimy liczyć się z nieco mniejszym wyborem modeli smartfonów, a także brakiem dodatkowych usług, jakimi chwali się Play, np. pakietu telewizji. Ceny telefonów w FM Group Mobile zaczynają się od symbolicznej złotówki.

3. miejsce ex aequo – T2 10 GB (27 pkt).

Na pierwszy rzut oka oferta identyczna, co powyższy Best MOVE 59. Kosztuje jednak więcej, lecz w zamian dostaniemy lepszy pakiet roamingu (co od 15 czerwca może się już w ogóle nie liczyć przy wyborze oferty) i przede wszystkim nielimitowane aplikacje internetowe, jak np. Facebook, Messenger czy Twitter. W rezultacie 10 GB starczy nam na dłuższe surfowanie po sieci. Kolejną przewagą oferty T2 T-Mobile jest szerszy wachlarz wyboru telefonów, których ceny również zaczynają się od 1 zł.

Abonament bez telefonu:

1. miejsce – Plush ABO 10 GB (35 pkt).

Niepodzielnie od kwietnia w abonamencie bez telefonu rządzi Plush. Najlepszym wyborem będzie zakup Plush ABO 10 GB – za 25 zł dostaniemy nielimitowane minuty, SMS-y i MMS-y do wszystkich, a także 10 gigabajtów transferu. Jakby tego było mało, pakiet internetowy rośnie wraz ze stażem u operatora, a operator oferuje nielimitowane pakiety internetowe, jak np. Facebook czy Messenger. Czego chcieć więcej?

2. miejsce ex aequo – Freedom2 (30 pkt).

Kolejna znakomita oferta, tym razem od Premium Mobile. Freedom2 oferuje w praktyce niemal to samo, co Plush ABO 10 GB. Różnice polegają na braku darmowych aplikacji internetowych, a transfer rzędu 10 GB nie zwiększa się. Freedom2 jest również tańszy o symboliczne 30 groszy. Za 24,70 zł dostaniemy nielimitowane połączenia, SMS-y i MMS-y do wszystkich w kraju, a także bezterminową umowę.

2. miejsce ex aequo – Freedom3 (30 pkt).

Oferta Freedom3 to rozbudowana wersja Freedom2. Różnice polegają jedynie na wyższej o 5 zł cenie, a także na większym pakiecie internetowym, który zapewnia aż 15 GB. Bardzo dobra oferta dla osób często korzystających z Internetu.

2. miejsce ex aequo – Plush ABO 15 GB (30 pkt).

Jeżeli nie mamy cierpliwości do uzyskania większego transferu niż 10 GB, to wybierzmy Plush ABO 15 GB. O połowę więcej Internetu, a także dostęp do darmowego Youtube’a to zalety tej oferty. Minusem dla wielu może być jednak konieczność podpisania długoterminowej umowy, której brak u poprzednika. Połączenia, SMS-y i MMS-y oczywiście do wszystkich w kraju oczywiście bez limitów.

5. miejsce – nju „Wszystko komórkowe za 29 zł” (29 pkt).

Do niedawna jedna z najlepszych ofert, obecnie jest nieco w cieniu Plusha. Mimo to wciąż jest bardzo atrakcyjna – w zasadzie zapewnia wszystko to, co poprzednicy, nie licząc nielimitowanego pakietu minut na numery stacjonarne. Z drugiej strony nju mobile promuje stałych klientów, którym zwiększa transfer danych – po 6 miesiącach zamiast 10 dostaniemy aż 20 GB, a – maksymalnie – po 2 latach 30 GB. Dużą zaletą jest możliwość dokupienia drugiego numeru za jedyne 9 zł, a także brak długoterminowej umowy.

Oferty na kartę:

1. miejsce ex aequo – Niewyczerpalne Wszystko (35 pkt).

Ciężko o lepszą ofertę na kartę od pakietu Nielimitowane Wszystko od a2mobile. Za niecałe 20 zł dostaniemy nielimitowane usługi krajowe (połączenia, SMS-y, MMS-y do wszystkich sieci), a także nieograniczony Internet! Jego prędkość zwalnia jednak na podobnych zasadach, co w topowych abonamentach T-Mobile i Play. Operator zapewnia również usługę Wi-Fi Calling i nielimitowane aplikacje internetowe.

1. miejsce ex aequo – Viking 29 No Limit (35 pkt).

Jeżeli chcesz cieszyć się transferem danych o stałej prędkości, skorzystaj z propozycji Mobile Vikings. Tym bardziej, że niezużyty pakiet internetowy przechodzi na kolejny miesiąc bez żadnych ograniczeń! W ofercie dostaniemy pakiet nielimitowanych minut, SMS-ów oraz MMS-ów do wszystkich krajowych sieci, a także darmowego Facebooka i Messengera. Pakiet Viking 29 No Limit jest jednak o niemal 10 zł droższy od oferty a2mobile.

1. miejsce ex aequo – Viking 39 No Limit (35 pkt).

15 GB to wciąż za mało, a szybkość łącza musi być na stałym poziomie? Jeżeli jesteś bardzo wymagający, to skorzystaj z droższej oferty Mobile Vikings. Co miesiąc dostaniesz 25 gigabajtów do wykorzystania, a niewykorzystany transfer (podobnie, jak w ofercie za 29 zł) kumuluje się na kolejny miesiąc.

4. miejsce – Nowy Plush 10 GB (32 pkt).

Plush wysoko plasuje się również w ofercie na kartę. Oferta ta jest najbardziej zbliżona do oferty Mobile Vikings, lecz jest o 4 zł tańsza. Różnica tkwi również w zasięgu operatorów, a także w pakiecie internetowym, którego niewykorzystana część u Plusha na kartę przepada po okresie rozliczeniowym.

5. miejsce – RBM 13 GB (30 pkt) – nowość.

Dzięki powiększeniu pakietu internetowego w Red Bull Mobile z 10 do 13 GB, oferta tego operatora wskoczyła do naszego rankingu. RBM na kartę zapewnia nielimitowane minuty, SMS-y i MMS-y do wszystkich krajowych sieci. Klienci mogą również cieszyć się jeszcze większym bonusowym transferem, jeżeli zdecydują się na doładowanie konta w wyższej kwocie.

Oferty duet z telefonem

1. miejsce – Superduet (29 pkt).

Łączny koszt za 2 karty SIM: 99,90 zł. Bardzo atrakcyjna oferta dla dwojga. Superduet to połączenie 2 abonamentów Supernet T2 na jednej umowie, co jest honorowane przez operatora sporym rabatem. Oszczędności sięgają 40 zł, gdyż zamiast 139,90 zł, za 2 numery i 2 telefony zapłacimy tylko 99,90 zł!

Pakiet 5 GB nie jest dzielony na 2 numery.

2. miejsce ex aequo – Formuła Duet M (26 pkt).

Łączny koszt za 2 karty SIM: od 95,00 zł. Kolejną ofertą duet z telefonem wartą rozważenia jest propozycja sieci Play. Oszczędności w tym przypadku nie są tak wyraźne, ale warto sprawdzać aktualne cenniki operatora, gdyż możemy trafić na spore rabaty i promocje telefonów w Formule Duet. Pakiet Play dla dwojga oferuje nieco więcej transferu – średnio 7,5 GB na kartę SIM.

Pakiet 15 GB jest dzielony na 2 numery.

2. miejsce ex aequo – Formuła Duet L (26 pkt).

Łączny koszt za 2 karty SIM: od 115,00 zł. 26 punktów w rankingu zdobyła również Formuła Duet L. Jest to oferta droższa od poprzednich, ale w zamian dostaniemy nielimitowany (objętościowo) pakiet internetowy. W jej przypadku transfer nie zwalnia jednak po przekroczeniu 10, a po 20 GB. Całość uzupełnia pakiet roamingu i telewizji Play NOW.

2. miejsce ex aequo – JA + Perfekcyjny Duet 59,99 (26 pkt).

Łączny koszt za 2 karty SIM: od 65,99 zł. JA+ Perfekcyjny Duet jest dostępny na rynku od połowy lutego bieżącego roku. Jego najkorzystniejszym wariantem jest wybór abonamentu za 59,99 zł, w którym druga karta SIM jest za darmo. Łączny koszt miesięczny z telefonem zaczyna się od 65,99 zł, albowiem najniższe raty za sprzęt wynoszą 6 zł. Jeżeli jednak chcemy w ofercie dostać nowoczesnego smartfona, przygotujmy się na raty rzędu nawet 50-150 zł.

Pakiet 10 GB jest dzielony na 2 numery.

2. miejsce ex aequo – JA + Perfekcyjny Duet 89,99 (26 pkt).

Łączny koszt za 2 karty SIM: od 95,99 zł. W zależności od wybranego telefonu, łączne koszty miesięczne zaczynają się od niecałych 96 zł, lecz bardzo łatwo można przekroczyć nawet próg 200 zł. Mimo, że oferta Plusa zdobyła sumarycznie taką samą ilość punktów, lepiej skorzystać z konkurencyjnych T-Mobile lub Play.

Pakiet 20 GB jest dzielony na 2 numery.

Oferty duet bez telefonu

1. miejsce – ABO Duet 10 GB (36 pkt).

Łączny koszt za 2 karty SIM: 40,00 zł. Plush świetnie sobie radzi również w ofertach dla dwojga. Za 2 karty SIM (bez telefonu) zapłacimy tylko 40 zł, a więc o 10 zł mniej niż za 2 osobne umowy tego operatora i przy zachowaniu tych samych warunków umowy. Skoro nie widać różnicy, to po co przepłacać?

Pakiet 10 GB nie jest dzielony na 2 numery.

2. miejsce – ABO Duet 15 GB (31 pkt).

Łączny koszt za 2 karty SIM: 40,00 zł. Analogicznie, jak w poprzednim przypadku – Plush daje rabat w wysokości 10 zł miesięcznie. Dla wielu jednak sporym minusem może być konieczność podpisania długoterminowej umowy. Jeżeli nie chcemy wiązać się z operatorem na 2 lata, to wybierzmy wcześniejszego Plusha lub któryś z następnych pakietów duet.

Pakiet 15 GB nie jest dzielony na 2 numery.

3. miejsce – Freedom Dla Dwojga+ (30 pkt).

Łączny koszt za 2 karty SIM: 44,40 zł. Pakiet Dla Dwojga+ od Premium Mobile zapewnia nam niewielki upust cenowy, bo jedynie 5 zł na miesiąc. Oferta jednak broni się sama swoim zakresem – nielimitowanymi połączeniami, SMS-ami i MMS-ami do wszystkich krajowych sieci, a także 10 GB transferu na każdą kartę SIM. Umowa bezterminowa.

Pakiet 10 GB nie jest dzielony na 2 numery.

4. miejsce ex aequo – W Tandemie za 19 zł (28 pkt).

Łączny koszt za 2 karty SIM: 38,00 zł. Jedna z najkorzystniejszych ofert dla dwojga. Drugi numer zakupiony do pakietu Wszystko komórkowe za 29 zł kosztuje tylko 9 zł, a transfer – mimo, że jest dzielony na 2 karty – rośnie wraz ze stażem u operatora. Umowa z nju jest bezterminowa. Dla niektórych bolesne może być brak nielimitowanych minut na numery stacjonarne.

Pakiet 10 GB jest dzielony na 2 numery.

4. miejsce ex aequo – Superduet (28 pkt).

Łączny koszt za 2 karty SIM: 59,90 zł. Co prawda Superduet bez telefonu zdobył również 28 punktów, co wcześniejsze nju mobile, to jednak zdrowy rozsądek podpowiada jego wyższość nad ofertą T-Mobile. I to niemal w każdym aspekcie, nie licząc nielimitowanego pakietu na numery stacjonarne, którym może pochwalić się Superduet.

Pakiet 5 GB nie jest dzielony na 2 numery.

Punktacja Komórkomatu

Usługa
Ilość punktów
minuty na nr komórkowe
6
minuty na nr stacjonarne
3
SMS-y do wszystkich sieci
6
MMS-y do wszystkich sieci
2
Internet do 2 GB
1
Internet 2,01-4 GB
2
Internet 4,01-6 GB
3
Internet 6,01-10 GB
4
Internet 10,01-20 GB
5
Internet ponad 20 GB
6
transfer niedzielony na 2 karty SIM
3
zwiększający się z czasem transfer
3
2 darmowe aplikacje/strony www
1
co najmniej 3 darmowe aplikacje/strony www
2
cena do 10 zł
8
cena 10,01-20 zł
7
cena 20,01-25 zł
6
cena 25,01-30 zł
5
cena 30,01-40 zł
4
cena 40,01-60 zł
3
cena 60,01-80 zł
2
cena 80,01-100 zł
1
cena 100,01-120 zł
0
cena 120,01-140 zł
-1
cena ponad 140 zł
-2
oferta bezterminowa
3
oferta z telefonem
3
roaming bez dodatkowych opłat
3

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

53
Dodaj komentarz

avatar
28 Comment threads
25 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
25 Comment authors
silverioooStefan OkrzejaqewrgfQba Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
iooo
Gość
iooo

Myślę, że oferta T-mobile na kartę jest jedną z lepszych. Mają świetną opcje 1-dniowego pakietu z nielimitowanymi rozmowami i sms-ami i 300MB za 1 zł. Chyba żaden inny operator nie ma takiej opcji. Super sprawa jak ktoś korzysta rzadko z telefonu lub w określonych dniach Na miesiąc 25 zł z 10GB.

silver
Gość
silver

spoko zestawienie no limitów

Stefan Okrzeja
Gość
Stefan Okrzeja

Plush ABO Duet 15 GB wychodzi po 20 zł i według punktacji komórkomatu powinien otrzymać 34 punkty, a otrzymał 31. Prawdopodobnie nie doliczono pakietu Social Free. minuty na nr komórkowe 6 punktów minuty na nr stacjonarne 3 punkty SMS-y do wszystkich sieci 6 punktów MMS-y do wszystkich sieci 2 punkty Internet 10,01-20 GB 5 punktów (internet 15 GB) transfer niedzielony na 2 karty SIM 3 punkty darmowe aplikacje/strony www 2 punkty (Facebook, Messenger, Instagram, WhatsApp) cena 10,01-20 zł 7 punktów

Marcin z Komórkomatu
Gość

W ofertach duet liczymy sumę za 2 karty SIM, a więc w tym przypadku nie 7, a 4 punkty. Choć Twoja propozycja jest chyba bardziej trafna. Pochylimy się nad nią już za niedługo, bo być może do punktacji dodamy również bezpłatny roaming.

Qba
Gość
Qba

Warto dodać punkty za zasięg i szybkość internetu.

Filip Witkowski (winlinux12)
Gość
Filip Witkowski (winlinux12)

Wg. Mnie oferta a2mobile jest tragiczna – za 20 zł (razem z rozmowami i sms-ami) dostajemy de facto 5 GB internetu z szybką prędkością. Poprzednia oferta była lepsza :-)

Marcin z Komórkomatu
Gość

Jeżeli potrzebujemy pakietu bez ograniczeń prędkości, to rzeczywiście nie spełni ona oczekiwań. Z drugiej strony, jest bardzo tania, więc miejmy niską cenę również na uwadze ;)

Iras
Gość
Iras

W Premium mobile żeby abonament wyniósł w Freedom 2 24,70 zł trzeba wyrazić zgodę na otrzymywanie ofert/reklam na telefon w przeciwnym razie płacimy 5 zł więcej.Tak że miejsce na pewno dużo dalsze.

rogdar75
Gość
rogdar75

Jestem na etapie wyboru sieci. Obecnie jestem w Orange ale przy przejściu do T-Mobile zaproponowano mi za 3 numery nielimitowane połączenia, sms i mms oraz po 5 GB na kartę za 75 zł. Fajną opcja jest nie korzystanie z pakietu danych w momencie korzystania z portali społecznościowych typu FB, Twitter. Za 5 zł można wykupić usługę dot. YouTube (kompresja danych przy oglądaniu filmów). 1 cztery miesiące za złotówkę więc kolejne 300 zł oszczędności. Warto? W Orange przy takich samych warunkach jeżeli chodzi o połączenia i wiadomości trochę więcej GB i 80 zł. Generalnie zależy mi na jakości połączeń oraz zasięgu… Czytaj więcej »

Marcin z Komórkomatu
Gość

Generalnie jakość rozmów i zasięg w T-Mobile nie sprawia problemów. Na nie najczęściej narzekają klienci Play i czasami Orange. W cenie 75 zł za 3 karty oferują telefon? Jeżeli nie, to wybrałbym 3 numery w Plush ABO 10 GB za identyczną cenę:
https://komorkomat.pl/promocja/plush-abonament-abo-10-gb/
Bezterminowa umowa, no limit + 10 GB, zasięg Plusa (generalnie też OK), zwiększający się transfer, a także nielimitowane aplikacje internetowe to największe zalety oferty.

rogdar75
Gość
rogdar75

Dzięki. Przemyślę temat. Pozdrawiam.

Marcin z Komórkomatu
Gość

Również pozdrawiam ;)

Qba
Gość
Qba

Jak dla mnie to Plus ma duże luki w zasięgu.

Stefan Okrzeja
Gość
Stefan Okrzeja

Orange i T-Mobile mają praktycznie identyczny zasięg, bo sieć stacji bazowych jest zarządzana przez ich wspólną firmę Networks!. Są oczywiście wyjątki, ale to chyba poniżej 2%, bo w 98% mają te same stacje bazowe.Tak jak pisze Marcin z Komórkomatu warto rozważyć Push Abo, bo w duecie czyli co najmniej 2 numery (nie ma limitu), za każdy płacimy tylko po 20 zł w abonamencie bez umowy na czas określony z 10GB na każdy numer lub z umową na 2 lata z 15 GB na każdy z numerów, poł. głosowe, sms-y, mms-y bez limitów w kraju i w roamingu w UE oraz… Czytaj więcej »

Qba
Gość
Qba

Przy czym Plush i A2 mają gorszy zasięg.

Qba
Gość
Qba

Warto, dobra oferta.

Marcin z Komórkomatu
Gość

Od 15 czerwca jest jeszcze lepsza ze względu na warunki roamingu.

Dawid Nowak
Gość
Dawid Nowak

Co najlepiej polecacie na kartę?

Marcin z Komórkomatu
Gość

Wyjeżdżasz często za granicę, czy raczej używasz telefonu komórkowego tylko w kraju?

em
Gość
em

ja używam tylko w kraju, neta 5gb w zupełności wystarczy tylko czy a2 nie będzie mieć słabego zasięgu

Specjalista_Plus
Gość
Specjalista_Plus

Chciałbym Ci zaproponować Nowego Plusha. W tej ofercie
otrzymasz za 25 zł Nielimitowane rozmowy, MMS/SMS, 10 GB Internetu, pakiet
Social free i Youtube, który pozwoli Ci darmowo oglądać filmy w tej aplikacji
;) Po za tym w razie wykorzystania pakietu, możesz dokupić pakiet 5 GB za 5 zł
na 30 dni.

Monikaa
Gość
Monikaa

Witam zastanawiam się między abonamentami w Plush za 25 i Nju mobile wszystko komórkowe za 29 – w Nju kusi mnie „Jeśli używasz mniej, płacisz mniej. ” czy ktoś z Was z tego korzysta i potwierdza, że płaci mniej niż kwota abonamentu, bo dzwonił/smsował mniej?

Specjalista_Plus
Gość
Specjalista_Plus

W ofercie Plush ABO masz do wyboru dwa warianty. Możesz otrzymać umowe na czas nieoznaczony, w której otrzymasz Nielimitowane rozmowy SMS/MMS oraz 10 GB za 25 zł. Możesz również skorzystać z tańszych wariantów ABOnamentowych. Oferta zawiera również usługę Wakację, w której możesz zrobić sobie odpoczynek od opłaty ABOnamentowej. Do tego dorzucamy 5 GB za 4,99zł i Pakiet Video free za tą samą kwotę otrzymasz też dodatkowe GB za staż w ABOnamencie. Drugi wariant to opcja na 24 miesiące, w której otrzymujesz za 25 zł 15 GB wszystko no limit. Jeśli posiadasz swoją drugą połówkę to możecie skorzystać w tym ABOnamencie… Czytaj więcej »

Joanna Siewruk
Gość
Joanna Siewruk

to ja po prośbie: mam numer na abonament w T-Mobile i chciałabym przenieść go na kartę. Czy w T-Mobile? No właśnie nie wiem. Wyjeżdżam na dwa miesiące do Niemiec i potrzebny mi tam internet ok. 5 Giga na miesiąc. Po powrocie już mi nie będzie potrzebny :) Którą ofertę wybrać? Przeczytałam je wszystkie i się pogubiłam, niestetyż :) I jak już wybiorę (przy Pana pomocy) ofertę, to jak przenieść numer? Wiem, jak to zrobić, kiedy biorę abonament od innego operatora, ale na kartę to nie wiem jak. Pozdrawiam serdecznie

Marcin z Komórkomatu
Gość

Obawiam się, że w ofertach na kartę będzie ciężko dostać 5 GB w roamingu. 1,5 i 1,45 GB oferują odpowiednio Plush za 25 zł i T-Mobile za 25 zł, ale rozumiem, że to za mało?

Joanna Siewruk
Gość
Joanna Siewruk

Dzięki a odpowiedź :). To co zrobić, jak już zużyje te 1,45 GB np. w T-Mobile? Doładować znowu za 25 PLN na kolejne 1,45 GB? To dość drogo wychodzi na miesiąc.

Marcin z Komórkomatu
Gość

Większe paczki GB w UE są oferowane w ramach abonamentu, np. w Plusie za 69,99 zł 3,6 GB:
https://komorkomat.pl/operatorzy-najlepszy-roaming-ue/
Lecz wiąże się to z koniecznością podpisania dwuletniej umowy.

Joanna Siewruk
Gość
Joanna Siewruk

no własnie tego chciałam uniknąć. Czyli nie pozostaje mi nic innego, jak kupić to, co Pan proponuje i oszczędzać bardzo. Dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam :)

Marcin z Komórkomatu
Gość

Proszę uprzejmie :)

Qba
Gość
Qba

Kup sobie starter z 5 czy 10 GB od lokalnego niemieckiego operatora.

qewrgf
Gość
qewrgf

kup sobie o2 albo w innej niemieckiej sieci wyjdzie taniej niz w polsce a usluzne odpowiedzi pisane przez ta sama osobę z wiadomej sieci włoz głęboko w …buty

mike
Gość
mike

Co na kartę z no limit? nie potrzebuję dużo neta ale a2 martwi mnie zasięg.

wybieracz
Gość
wybieracz

Co polecacie? W sumie 4 numery (3 mogą być przeniesione z innej sieci) 1 będzie działał jako infolinia (będzie zawsze przekazywał połączenia na 2 inne numery) potrzebujemy nielimitowane rozmowy w tym na stacjonarne, dużo GB internetu.Bez telefonu. Najlepiej na kartę, ale niekoniecznie. Mała cena miesięcznie za wszystkie lub osobno.

Marcin z Komórkomatu
Gość

Plush ABO 10 GB, Premium Mobile Freedom2 – abonamenty bezterminowe.

wybieracz
Gość
wybieracz

Nie mogę zrozumieć dlaczego opłata aktywacyjna wynosi 99zł w „Cenniku oferty Freedom” a w abonamencie bez limitu rozmów, w opisie „Cenniku oferty Freedom” jest określona liczba minut 300. Co to znaczy?

Dariusz
Gość
Dariusz

Usługa Jeden Numer w T-Mobile + JUMP proFirma S do komórek. biznes.t-mobile.pl
polecam

Specjalista_Plus
Gość
Specjalista_Plus

wybieracz: Oferta Duet w Plush ABO to dobry wybór. Wystarczy zawrzeć dwie umowy na jeden
PESEL. W każdym momencie możesz dodać dowolną liczbę numerów i wówczas również otrzymasz rabat w wysokości 4,99 zł. Ważne jest to, aby wszystkie umowy zostały zawarte na kwotę abonamentu 25 zł, nie ma znaczenia, czy oferta będzie na czas nieokreślony czy na 24 miesiące. Jak masz dodatkowe pytania możemy tu odpowiedzieć.

stone
Gość
stone

Witam, podczepie się pod temat. W zeszłym tygodniu zawarłam umowę poprzez przeniesienie numeru do Plush ABO za 25 zł na czas nieokreslony. Posiadam jeszcze jeden numer telefonu ktory tez chcialabym przeniesc do plush abo za 25 zl na czas nieokreslony. Czy i w jaki sposob moglabym skorzystac z oferty duet? No chyba że zadziała to automatycznie na podstawie tego samego numeru PESEL?

Kasia
Gość
Kasia

Witajcie. Kończy mi się umowa z orange a chciałabym mieć ofertę bez telefonu .waham się między plusch a nyu? Pomocy

Kasia
Gość
Kasia

Witam . Ponieważ kończy mi się umowa z Orange chciałąbym wybrać opcję bez tel. Waham się pomiędzy nyu a plush? Zależy mi aby mieć wszystkie połączenia, smsy, mms na full. Proszę o radę

Goka Pirara
Gość
Goka Pirara

Hej, czy macie może w planach porównanie ofert abonamentowych dla rodzin?

Kasia Mk
Gość
Kasia Mk

a ja mam inne pytanie :) może ktoś będzie mi w stanie odpowiedzieć, niestety w internetach nie potrafię znależć odpowiedzi… Doszły mnie słuchy, że nowe opłaty za roaming danych w UE (a w zasazie ich brak) nie dotyczą klientów biznesowych. Pytam, ponieważ obecnie w firmie zmieniamy umowę i za roaming danych nadal płacimy. Czy tak jest w każdej sieci? Czy operatorzy mogą inaczej traktować klienta detalicznego i inaczej klienta biznesowego?

Kasia Mk
Gość
Kasia Mk

Czy dla klientów korporacyjnych również zostały zniesione opłaty za transmisję danych w roamingu?

Jan
Gość
Jan

Witam. Kończę umowę z Orange 3 numery w usłudze rodzinnej. Proszę o radę. Mogę przejść na kartę lub abonament bezterminowo również na 3 numery. Zależy mi na darmowych połączeniach do wszystkich (bez roamingu ) oraz SMS i MMS do wszystkich. Fajnym bonusem mógłby być darmowy czy tańszy dostęp do portalu YouTube. Pakiet internetu wystarczy nawet 1 GB na 1 numer. Proszę również o radę dot usługi z telefonem. W grę wchodzi 3 modele Samsung Galaxy s8 lub galaxy s7 edge i LG G6. Potrzeby co do oferty podobnie jak w ofercie na kartę z małą ilością internetu ( fajnym rozwiązaniem… Czytaj więcej »

Bernard Kusch
Gość
Bernard Kusch

Punktacja nie obejmuje zgody na marketing, przynajmniej -10 punktów

Marcin z Komórkomatu
Gość

Omówienie ofert rodzinnych mamy tutaj:
https://komorkomat.pl/abonament-rodzinny-oferty-operatorow/
PS tekst czeka aktualizacja, zapewne w sierpniu.

Marcin z Komórkomatu
Gość

Chyba tylko Premium Mobile i Lajt Mobile nie oferuje darmowego roamingu w ofertach biznesowych – śmiało można brać coś z W4 :)
Dostępne oferty biznesowe:
https://komorkomat.pl/najlepsze-oferty/?&typ=6

Marcin z Komórkomatu
Gość

Ten ranking został stworzony na podstawie ofert aktualnych na 31 maja, a nowa oferta Nju została wprowadzona końcem czerwca :) Najnowszy ranking lipcowy (choć jutro już nie będzie najnowszy ;)) uwzględnia tę zmianę:
https://komorkomat.pl/najlepsze-oferty-komorkowe-lipiec-2017/

Marcin z Komórkomatu
Gość

Plush jest nieco tańszy, ale obie oferty są jednymi z najlepszych w tej kategorii :)
https://komorkomat.pl/najlepsze-oferty-komorkowe-lipiec-2017/#op2

Marcin z Komórkomatu
Gość

Również nad tym pracujemy :)

Alfaro
Gość
Alfaro

Dlaczego pomijacie koszty MMS, które w Virgin kosztują 40 groszy co jest SKANDALEM? No i podajcie ilu z tych operatorów oszukuje pobierając opłaty za przecież darmowy roaming w UE.

TomaszekPtaszek
Gość
TomaszekPtaszek

Gdzie Fakt Mobile – Który bije na głowę Play, nju itd.?

Marcin z Komórkomatu
Gość

Chodzi o pakiet Fakt Mobile za 19 zł z nielimitowanymi minutami na stacjonarki i komórkowe?