Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Ranking ofert komórkowych – Czerwiec 2016

3

Wakacje zbliżają się już wielkimi krokami, a operatorzy komórkowi dwoją się i troją by przekonać nas do swojej oferty. Skutkuje to coraz większą ilością atrakcyjnych promocji komórkowych, które pojawiają się na rynku. Warto również wspomnieć o akcji promocyjnej, którą przygotowaliśmy wspólnie z Virgin Mobilekażdy osoba, która zamówi w czerwcu pakiet #BezLimitu za pośrednictwem naszej porównywarki otrzyma doładowanie za 29 zł zupełnie za darmo! Więcej informacji znajdziecie w rankingu ofert na kartę, który umieszczony został poniżej. W tym miesiącu przygotowaliśmy dla Was najciekawsze oferty z nielimitowanymi SMS-ami oraz minutami na telefony komórkowe i stacjonarne. Prezentowane oferty wyróżnia również spory pakiet Internetu, który na pewno przyda się podczas wakacyjnych wycieczek – zaczynajmy zatem!

Abonament – ranking ofert czerwiec 2016

Nasz czerwcowy ranking ofert na abonament otwiera Premium Mobile z topową Taryfą „M”, w której za 36,78 zł miesięcznie otrzymujemy nielimitowane połączenia na numery komórkowe i stacjonarne, SMS-y bez limitu oraz 10 GB pakietu internetowego. Drugą pozycję postanowiliśmy przyznać innemu wirtualnemu operatorowi, a mowa tutaj o pakiecie od Lajt Mobile, gdzie również za niecałe 37 zł miesięcznie (umowa bezterminowa lub na 12/24 miesiące) czekają na nas nielimitowane rozmowy na komórki (stacjonarne płatne według cennika) oraz SMS-y bez limitu i 20 GB Internetu (promocja do końca sierpnia). Trzecią pozycję zajmuje oferta nju mobile, gdzie za 39 zł miesięcznie otrzymujemy no limit na komórki, telefony stacjonarne i SMS-y oraz 13 GB Internetu (promocja ważna aktualnie do końca września).

Mix – ranking ofert czerwiec 2016

W czerwcowym rankingu ofert mix zasadniczo bez zmian, pierwsze dwie pozycje ponownie należą do ofert sieci Plus – czyli pakietów Ja + Mix oraz Ja + Mix Elastyczny. W ramach opisywanych ofert otrzymamy nielimitowane połączenia na telefony komórkowe (stacjonarne płatne według cennika), nielimitowane SMS-y oraz 4 GB Internetu. Ponadto w wariancie za 60 zł miesięcznie możemy dodatkowo wybrać dla siebie smartfon w atrakcyjnej cenie. Trzecią pozycję zajmuje oferta sieci Play, w ramach której otrzymamy nielimitowane SMS-y, 2 GB Internetu oraz 200 minut do wszystkich sieci.

Na kartę – ranking ofert czerwiec 2016

W czerwcu postanowiliśmy przyznać pierwsze miejsce pakietowi #BezLimitu od Virgin Mobile – w ramach którego otrzymamy nielimitowane połączenia na telefony komórkowe i stacjonarne, SMS-y bez limitu oraz 4 GB Internetu (5 GB dla przenoszących numer). Dodatkowo w ramach promocji, każda osoba zamawiająca w czerwcu i lipcu pakiet #BezLimitu za pośrednictwem Komórkomatu – otrzyma doładowanie za 29 zł gratis! Szczegóły znajdziecie tutaj. Pozostałe miejsca w rankingu zajmują w tym miesiącu Play z Formułą Unlimited na kartę (nielimitowane rozmowy, SMS-y i 6 GB Internetu za 25 zł miesięcznie) oraz nju mobile (również no limit na rozmowy i wiadomości tekstowe oraz 10 GB Internetu w promocji do końca września).

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

3
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Kamil z Komórkomatunorbi1952Marcin z Komórkomatu Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Kamil z Komórkomatu
Gość

Jak miałbym wybierać, to zdecydowanie Virgin. Widać, że chłopaki przykładają się do swojej roboty :)

norbi1952
Gość
norbi1952

W której z wymienionych ofert na kartę są nielimitowane MMS-y? Dodatkowo, czy w Playu i nju nielimitowane rozmowy dotyczą także numerów stacjonarnych?

Marcin z Komórkomatu
Gość

Nielimitowane MMS-y znajdziesz w ofercie Nju Mobile:
https://komorkomat.pl/nielimitowane-mms-y-u-kogo-najtaniej/
Niestety, połączenia na numery stacjonarne są w tej taryfie płatne dodatkowo. Dostaniemy je za to nielimitowane w ofercie Play, lecz z kolei zabraknie w niej darmowych MMS-ów.