Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Najlepsze oferty mix do 30, 40 i 50 zł

najlepsze oferty mix

Ostatnia aktualizacja: 2022-11-30

Jaka jest najlepsza oferta mix? Na pewno nie Plusa, gdyż operator zrezygnował z tych ofert początkiem 2022 roku. Wybór jest więc mocno ograniczony, ale to nie znaczy, że na rynku nie ma ciekawych pakietów mix. Które z nich warte są rozważenia? Oto ranking najlepszych ofert mix w 2023 roku!

Ostatnia aktualizacja: 30.11.2022.

Oferty mix – co to jest?

Oferty typu mix to połączenie abonamentu i usługi prepaid, a więc na kartę. Doładowujesz więc konto swojego telefonu – jak w prepaidzie – ale jednocześnie możesz mieć telefon za 1 zł (jak w abonamencie) i długoterminowy kontrakt.

W przeciwieństwie do abonamentu nie jest on liczony w miesiącach, lecz w liczbie kontraktowych doładowań, których zazwyczaj jest 24 lub 36.

Oferty mix – jaką wybrać?

Jakie oferty mix warto wybrać? Wybór nie jest tak duży, jak kiedyś. Plush nie oferuje mixów od dobrych kilku lat, a Plus przestał udostępniać usługę dla nowych klientów od początku 2022 roku. Na placu boju pozostało więc kilka operatorów – T-Mobile i Play.

Zobaczmy na nasz ranking ofert!

Najlepsze oferty do 30 zł

Opłata miesięczna w wysokości 30 zł nie jest wygórowaną stawką. Dla osób, które np. nie wykonują dużej ilości połączeń oferty w tej kwocie zazwyczaj spełnią swoje zadanie. Co możesz dostać w cenie 30 zł w przypadku ofert mix?

Elastyczny Play MIX S kosztuje 30 zł, ale przez pierwszą połowę doładowań kontraktowych. Druga połowa jest dwukrotnie droższa, ale dzięki temu zabiegowi możliwy jest zakup smartfona w niższej cenie. Opłaty startowe już od symbolicznej złotóowki!

Wariant T-Mobile MIX bez telefonu zapewnia większy transfer danych, a także paczki minut! Są one identyczne jak w przypadku oferty mix z telefonem za 40 zł tego samego operatora.

Za 30 zł fioletowy operator oferuje darmowe rozmowy w Play oraz nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci. Ponadto 2+1 GB pakietu internetowego (dodatkowy gigabajt za wyrażenie zgód marketingowych) i pakiet 200 minut do innych sieci (po jego wykorzystaniu przyjdzie nam płacić 0,29 zł za minutę). W przedziale do 30 zł jest to obecnie jedna z najlepszych ofert mix.

Najlepsze oferty do 40 zł

Oferty mix za 40 zł to oferty pośrednie pomiędzy najtańszymi a najdroższymi ofertami. Czy stanowią „złoty środek”? Przekonajmy się!

Oferta oferująca niemal to samo, co wcześniejszy T-Mobile MIX. Niemal, bo w pakiecie dostaniesz telefon od 1 zł na start. Rozmowy głosowe i tekstowe są nielimitowane do wszystkich sieci. Wybierz wariant z telefonem lub bez i ciesz się 12 lub nawet 18 GB transferu!

Jak widać, pakiet mix sieci Play za 40 zł dobrze radzi sobie również z droższymi ofertami. Jeżeli jednak zależy Ci na pełnej swobodzie, warto zamówić mixa za 50 zł z nielimitowanymi rozmowami do wszystkich sieci. Opłaty startowe za telefony komórkowe zaczynają się od symbolicznej złotówki.

Kolejny wariant T-Mobile MIX bez telefonu. Paczka danych wygląda tu bardzo „współcześnie” – widać, że operator nie żałuje przydzielanych gigabajtów. Otrzymasz tu nielimitowane połączenia głosowe i tekstowe nie tylko wewnątrz T-Mobile, ale i do wszystkich sieci.

Najlepsze oferty do 50 zł

Zobowiązując się na kontraktowe doładowania w wysokości 50 zł miesięcznie przyjdzie nam płacić niemal dwukrotnie więcej niż w poprzednich ofertach. Czy w tym przypadku cena współgra z zakresem usługi? Czy opłaca się dopłacić nawet 20 zł miesięcznie? Sprawdźmy.

Świetna oferta mix bez limitu od T-Mobile! Otrzymasz nielimitowane minuty do wszystkich sieci (a nie tylko do T-Mobile i Heyah), a pakiet internetowy pozostaje na tym samym poziomie, co za 50 zł bez telefonu (30 GB). Otrzymasz także otrzymasz dostęp do usługi Supernet Video DVD bez limitów danych! Maksymalna prędkość transmisji wynosi 1,5 Mb/s, a dostępna jakość filmów to 480p. Oferta dostępna jedynie z telefonem.

Co dostaniesz w cenie 50 zł w Play mix w wariancie L? W końcu nielimitowane minuty, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci oraz 7+2 GB pakietu internetowego (+2 GB za wyrażenie zgód marketingowych). To jednak mniej niż w przypadku ofert T-Mobile MIX.

Droższa oferta mixa od T-Mobile (choć topowa kosztuje 60 zł) w wersji bez urządzenia kosztuje 50 zł miesięcznie. Otrzymasz oczywiście połączenia głosowe i tekstowe (SMS/MMS) bez limitu do wszystkich operatorów, a także usługę Supernet Video DVD. To, co wyróżnia tę ofertę spośród innych mixów to naprawdę bardzo duży pakiet danych 30 GB. Konkurencja nawet nie zbliża się do tego poziomu!

Wnioski

Jeszcze nie tak dawno temu to Plus oferował najlepsze pakiety mix. Miał najwięcej transferu internetowego i największe paczki minut w poszczególnych kategoriach cenowych, a od początku 2022 roku wycofał swoje mixy dla nowych klientów – taryfy mogą przedłużyć tylko ich obecni posiadacze. Orange i Plush od dawna nie oferują tego typu usług, więc na placu boju pozostają obecnie tylko T-Mobile i Play.

  • im droższa oferta tym lepsza pod względem zakresowym – niektóre najdroższe zbliżone do tzw. ofert no limit
  • w niektórych przypadkach oferta bez telefonu oferuje więcej w tej samej cenie, co z telefonem

Tak prezentują się obecnie najlepsze oferty mix w przedziale 30-50 zł. Ale czy w tej cenie znajdziesz jeszcze lepszą alternatywę? Wszak pozostaje nam sprawdzenie ofert na abonament i na kartę.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

4
Dodaj komentarz

2 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
Adam Fatyga

a gdzie Orange?

Marianna

Orange nie oferuje Mixa

MichałPE

W mixach nadal jak niemal 8-10 lat temu T-Mobile rządzi :D wtedy jeszcze era, pamiętam, oferują najwięcej GB, ale czy to się realnie opłaca? nie wiem… skoro jest podaż to musi być jakiś popyt

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów