Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Najlepsze oferty mix do 30, 40 i 50 zł

4

Zastanawiasz się nad wyborem oferty mix? Nie wiesz jakiego wybrać operatora, ani tym bardziej najkorzystniejszą taryfę? Pakiety mix są mniej popularne od abonamentów i ofert na kartę, stąd też więcej pytań i niewiadomych na temat tej usługi. Dzięki naszej porównywarce dokonaliśmy dnia 15.10.2015 zestawienia najlepszych ofert mix, które będziemy na bieżąco aktualizować.

Ostatnia aktualizacja: 09.02.2021.

Najlepsze oferty do 30 zł

Opłata miesięczna w wysokości 30 zł nie jest wygórowaną stawką. Dla osób, które np. nie wykonują dużej ilości połączeń oferty w tej kwocie zazwyczaj spełnią swoje zadanie. Co możesz dostać w cenie 30 zł w przypadku ofert mix?

Debiut nowych pakietów mix T-Mobile końcem kwietnia 2017 (które i tak zostały w międzyczasie stuningowane) spowodował spore przetasowania w naszym rankingu. Co prawda jest to oferta bliźniacza do poniższego Plusa i Play. Dodatkowo osoby, które zgodzą się na wszystkie zgody marketingowe dostaną nie 2, a 3 GB miesięcznie. Rozmowy są nielimitowane wewnątrz sieci T-Mobile i Heyah (w Polsce), a do pozostałych otrzymasz 200 minut w Polsce i w roamingu UE.

Po degradacji Plusha do oferowania samych pakietów na kartę kilka lat temu, Polkomtel postanowił ulepszyć taryfy Plus MIXA. Koszt połączeń po wykorzystaniu 200 minut to 0,29 zł za minutę. Ponadto dostępny jest również wariant bez telefonu z aż 4 GB transferu i większą paczką minut (400 minut do wszystkich sieci).

Za 30 zł fioletowy operator oferuje darmowe rozmowy w Play oraz nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci. Ponadto 2 GB pakietu internetowego i pakiet 200 minut do innych sieci (po jego wykorzystaniu przyjdzie nam płacić 0,29 zł za minutę). W przedziale do 30 zł jest to obecnie jedna z najlepszych ofert mix. Przez pierwszy miesiąc dostaniesz nielimitowane łącze (10 GB z maksymalną prędkością transferu).

Najlepsze oferty do 40 zł

Pakiety mix za 40 zł to oferty pośrednie pomiędzy najtańszymi a najdroższymi ofertami. Czy stanowią „złoty środek”? Przekonajmy się!

Oferta oferująca niemal to samo, co wcześniejszy T-Mobile MIX. Niemal, bo w pakiecie dostaniesz dwukrotnie większą paczkę minut do wszystkich sieci (aż 400!) oraz większy transfer danych. Zaakceptuj wszystkie zgody marketingowe i ciesz się nie 4, lecz 6 GB transferu!

Jak widać, pakiet mix sieci Play za 40 zł dobrze radzi sobie również z droższymi ofertami. Jeżeli jednak zależy Ci na pełnej swobodzie, warto zamówić mixa za 50 zł z nielimitowanymi rozmowami do wszystkich sieci. Opłaty startowe za telefony komórkowe zaczynają się od symbolicznej złotówki.

Niegdyś zdecydowanie najlepsza oferta mix w tej cenie. Dostajesz w niej nielimitowane minuty i SMS-y do wszystkich sieci komórkowych, a także pakiet internetowy o wielkości 4 GB. W zasadzie oferta (podobnie jak do do 30 zł) nie różni się wiele od konkurencji, a największą różnicą może być dostępność różnych modeli smartfonów.

Najlepsze oferty do 50 zł

Zobowiązując się na kontraktowe doładowania w wysokości 50 zł miesięcznie przyjdzie nam płacić niemal dwukrotnie więcej niż w poprzednich ofertach. Czy w tym przypadku cena współgra z zakresem usługi? Czy opłaca się dopłacić nawet 20 zł miesięcznie? Sprawdźmy.

Świetna oferta mix bez limitu od T-Mobile! W końcu otrzymasz nielimitowane minuty do wszystkich sieci (a nie tylko do T-Mobile i Heyah), rośnie też znacząco transfer danych. Po wyrażeniu wszystkich zgód marketingowych jest to aż 9 GB, ale najważniejsze, że otrzymujesz dostęp do usługi Supernet Video DVD! Maksymalna prędkość transmisji wynosi 1,5 Mb/s, a dostępna jakość filmów to 480p.

Co dostaniesz w cenie 50 zł w Play mix w wariancie L? Nielimitowane minuty, SMS-y i MMS-y wszystkich sieci oraz aż 6 GB pakietu internetowego. Co więcej, przez pierwsze 6 miesięcy będziesz mógł cieszyć się nielimitowanym Internetem (10 GB na pełnej prędkości), co wymaga wyrażenia wszystkich zgód marketingowych. Poza tym uzyskujesz dostęp do 5G!

Oferta Plusa w cenie 50 zł jest nieco skromniejsza od T-Mobile i Play. Nie ma tu usług w stylu Supernet Video DVD, nie ma też bonusów GB za wyrażenie zgód marketingowych czy dostępu do 5G. Dostaniesz tu jednak nielimitowane usługi i 6 GB transferu.

Wnioski

Jeszcze nie tak dawno temu to Plus oferował najlepsze pakiety mix. Miał najwięcej transferu internetowego i największe paczki minut w poszczególnych kategoriach cenowych. Obecnie T-Mobile i Play oferują to samo, a nawet nieco więcej, bo dodatkowe bonusy.

  • im droższa oferta tym lepsza pod względem zakresowym – niektóre najdroższe zbliżone do tzw. ofert no limit
  • w niektórych przypadkach oferta bez telefonu oferuje więcej w tej samej cenie, co bez telefonu

Tak prezentują się obecnie najlepsze oferty mix w przedziale 30-50 zł. Ale czy w tej cenie znajdziesz jeszcze lepszą alternatywę? Wszak pozostaje nam sprawdzenie ofert na abonament i na kartę.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

4
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Marcin SzermańskiMichałPEMariannaAdam Fatyga Recent comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
Adam Fatyga
Gość
Adam Fatyga

a gdzie Orange?

Marianna
Gość
Marianna

Orange nie oferuje Mixa

MichałPE
Gość
MichałPE

W mixach nadal jak niemal 8-10 lat temu T-Mobile rządzi :D wtedy jeszcze era, pamiętam, oferują najwięcej GB, ale czy to się realnie opłaca? nie wiem… skoro jest podaż to musi być jakiś popyt

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów