Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Najlepsze oferty mix do 30, 40 i 50 zł

4

Zastanawiasz się nad wyborem oferty mix? Nie wiesz jakiego wybrać operatora, ani tym bardziej najkorzystniejszą taryfę? Pakiety mix są mniej popularne od abonamentów i ofert na kartę, stąd też więcej pytań i niewiadomych na temat tej usługi. Dzięki naszej porównywarce dokonaliśmy dnia 15.10.2015 zestawienia najlepszych ofert mix, które będziemy na bieżąco aktualizować.

Ostatnia aktualizacja: 09.08.2021.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Spis treści:


Najlepsze oferty do 30 zł

Opłata miesięczna w wysokości 30 zł nie jest wygórowaną stawką. Dla osób, które np. nie wykonują dużej ilości połączeń oferty w tej kwocie zazwyczaj spełnią swoje zadanie. Co możesz dostać w cenie 30 zł w przypadku ofert mix?

Debiut nowych pakietów mix T-Mobile końcem kwietnia 2017 (które i tak zostały w międzyczasie wielokrotnie stuningowane) spowodował spore przetasowania w naszym rankingu. Co prawda jest to oferta bliźniacza do poniższego Plusa i Play. Dodatkowo w promocji dostaniesz 6 lub aż 12 GB miesięcznie (odpowiednio w wersji z telefonem i bez). Rozmowy są nielimitowane wewnątrz sieci T-Mobile i Heyah (w Polsce), a do pozostałych otrzymasz 200 minut w Polsce.

Po degradacji Plusha do oferowania samych pakietów na kartę kilka lat temu, Polkomtel postanowił ulepszyć taryfy Plus MIXA. Koszt połączeń po wykorzystaniu 200 minut to 0,29 zł za minutę. Ponadto dostępny jest również wariant bez telefonu z aż 4 GB transferu i większą paczką minut (400 minut do wszystkich sieci). W cenie 30 zł dostaniesz też pakiet darmowych social mediów.

Za 30 zł fioletowy operator oferuje darmowe rozmowy w Play oraz nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci. Ponadto 2+1 GB pakietu internetowego (dodatkowy gigabajt za wyrażenie zgód marketingowych) i pakiet 200 minut do innych sieci (po jego wykorzystaniu przyjdzie nam płacić 0,29 zł za minutę). W przedziale do 30 zł jest to obecnie jedna z najlepszych ofert mix.

Najlepsze oferty do 40 zł

Pakiety mix za 40 zł to oferty pośrednie pomiędzy najtańszymi a najdroższymi ofertami. Czy stanowią „złoty środek”? Przekonajmy się!

Oferta oferująca niemal to samo, co wcześniejszy T-Mobile MIX. Niemal, bo w pakiecie dostaniesz dwukrotnie większą paczkę minut do wszystkich sieci (aż 400!) oraz większy transfer danych. Wybierz wariant z telefonem lub bez i ciesz się 12 lub nawet 18 GB transferu!

Jak widać, pakiet mix sieci Play za 40 zł dobrze radzi sobie również z droższymi ofertami. Jeżeli jednak zależy Ci na pełnej swobodzie, warto zamówić mixa za 50 zł z nielimitowanymi rozmowami do wszystkich sieci. Opłaty startowe za telefony komórkowe zaczynają się od symbolicznej złotówki. W dodatku teraz – aż do końca września 2021 – możesz skorzystać promocji 100 GB na social media.

Niegdyś zdecydowanie najlepsza oferta mix w tej cenie. Dostajesz w niej nielimitowane minuty do Plusa (do innych sieci 400 darmowych minut) i SMS-y do wszystkich sieci komórkowych, a także pakiet internetowy o wielkości 4 GB. W zasadzie oferta (podobnie jak do do 30 zł) nie różni się wiele od konkurencji, a największą różnicą może być dostępność różnych modeli smartfonów.

Najlepsze oferty do 50 zł

Zobowiązując się na kontraktowe doładowania w wysokości 50 zł miesięcznie przyjdzie nam płacić niemal dwukrotnie więcej niż w poprzednich ofertach. Czy w tym przypadku cena współgra z zakresem usługi? Czy opłaca się dopłacić nawet 20 zł miesięcznie? Sprawdźmy.

Świetna oferta mix bez limitu od T-Mobile! W końcu otrzymasz nielimitowane minuty do wszystkich sieci (a nie tylko do T-Mobile i Heyah), choć pakiet internetowy pozostaje na tym samym poziomie, co za 40 zł (18 GB). To jednak tutaj otrzymasz dostęp do usługi Supernet Video DVD! Maksymalna prędkość transmisji wynosi 1,5 Mb/s, a dostępna jakość filmów to 480p. Oferta dostępna jedynie z telefonem.

Co dostaniesz w cenie 50 zł w Play mix w wariancie L? W końcu nielimitowane minuty, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci oraz aż 7+2 GB pakietu internetowego (+2 GB za wyrażenie zgód marketingowych). Co więcej, wciąż będziesz mógł korzystać z wakacyjnej promocji +100 GB.

Oferta Plusa w cenie 50 zł jest nieco skromniejsza od T-Mobile i Play. Nie ma tu usług w stylu Supernet Video DVD, nie ma też bonusów GB za wyrażenie zgód marketingowych. Dostaniesz tu jednak nielimitowane usługi i 6 GB transferu. Oferta dostępna tylko w opcji z telefonem.

Wnioski

Jeszcze nie tak dawno temu to Plus oferował najlepsze pakiety mix. Miał najwięcej transferu internetowego i największe paczki minut w poszczególnych kategoriach cenowych. Obecnie T-Mobile i Play oferują to samo, a nawet nieco więcej, bo dodatkowe bonusy.

  • im droższa oferta tym lepsza pod względem zakresowym – niektóre najdroższe zbliżone do tzw. ofert no limit
  • w niektórych przypadkach oferta bez telefonu oferuje więcej w tej samej cenie, co bez telefonu

Tak prezentują się obecnie najlepsze oferty mix w przedziale 30-50 zł. Ale czy w tej cenie znajdziesz jeszcze lepszą alternatywę? Wszak pozostaje nam sprawdzenie ofert na abonament i na kartę.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

4
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Marcin SzermańskiMichałPEMariannaAdam Fatyga Recent comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
Adam Fatyga
Gość
Adam Fatyga

a gdzie Orange?

Marianna
Gość
Marianna

Orange nie oferuje Mixa

MichałPE
Gość
MichałPE

W mixach nadal jak niemal 8-10 lat temu T-Mobile rządzi :D wtedy jeszcze era, pamiętam, oferują najwięcej GB, ale czy to się realnie opłaca? nie wiem… skoro jest podaż to musi być jakiś popyt

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów