Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Najlepsze oferty mix do 30, 50 i 60 zł

2

Zastanawiasz się nad wyborem oferty mix? Nie wiesz jakiego wybrać operatora, ani tym bardziej najkorzystniejszą taryfę? Pakiety mix są mniej popularne od abonamentów i ofert na kartę, stąd też więcej pytań i niewiadomych na temat tej usługi. Dzięki naszej porównywarce dokonaliśmy dnia 15.10.2015 zestawienia najlepszych ofert mix, które będziemy na bieżąco aktualizować.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Ostatnia aktualizacja: 11.12.2017.

Najlepsze oferty do 30 zł

Opłata miesięczna w wysokości 30 zł nie jest wygórowaną stawką. Dla osób, które np. nie wykonują dużej ilości połączeń oferty w tej kwocie zazwyczaj spełnią swoje zadanie. Co możemy dostać w cenie 30 zł w przypadku ofert mix?

Debiut nowych pakietów mix T-Mobile końcem kwietnia 2017 spowodował spore przetasowania w naszym rankingu. Co prawda jest to oferta bliźniacza do poniższego Plusa i Play, ale przez 2 pierwsze miesiące dostaniemy nielimitowany Internet. Dodatkowo osoby przedłużające umowę dostaną nie 2, a 3 GB miesięcznie. Rozmowy są nielimitowane wewnątrz sieci T-Mobile i Heyah, a do pozostałych stawka wynosi 0,29 zł za minutę.

Po degradacji Plusha do oferowania samych pakietów na kartę, Polkomtel postanowił ulepszyć taryfy Plus MIXA. Rodem z Plusha dostaniemy darmowy dostęp do portali społecznościowych (Facebook). Koszt połączeń po wykorzystaniu 200 minut to 0,29 zł za minutę. Ponadto dostępny jest również wariant elastyczny (na 36 miesięcy) i bez telefonu z aż 6 GB transferu.

Za 30 zł fioletowy operator oferuje darmowe rozmowy w Play oraz nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci. Ponadto 2 GB pakietu internetowego i pakiet 200 minut do innych sieci (po jego wykorzystaniu przyjdzie nam płacić 0,29 zł za minutę). W przedziale do 30 zł jest to obecnie jedna z najlepszych ofert mix.

Najlepsze oferty do 50 zł

Zobowiązując się na kontraktowe doładowania w wysokości 50 zł miesięcznie przyjdzie nam płacić niemal dwukrotnie więcej niż w poprzednich ofertach. Czy w tym przypadku cena współgra z zakresem usługi? Czy opłaca się dopłacić 20 zł miesięcznie? Sprawdźmy.

Od października 2017 w wybranych ofertach Plusa otrzymamy dwukrotnie większy pakiet internetowy. Tym sposobem pakiet mix z telefonem za 50 zł staje się zdecydowanie najkorzystniejszym wariantem w swojej kategorii cenowej. Oferta JA + MIX 50 występuje również w wersji elastycznej.

Co dostaniemy w cenie 50 zł w Play mix? Nielimitowane minuty wewnątrz sieci i pakiet 400 minut do innych sieci (po jego wykorzystaniu 0,29 zł za minutę), SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich sieci oraz aż 6 GB pakietu internetowego. Co więcej, przez pierwsze 6 miesięcy będziemy mogli cieszyć się nielimitowanym Internetem.

Oferta ciut lepsza od poniższego pakietu Play. Podobnie jak konkurenci w tej cenie, dostaniemy nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci komórkowych, a także 4 GB Internetu (jest on nielimitowany przez pierwsze 4 doładowania). Całość uzupełnia pakiet 400 minut do wszystkich sieci.

Najlepsze oferty do 60 zł

Co prawda między 50 a 60 zł jest niewielka różnica, to jednak dla wielu granica 50 zł może być barierą psychologiczną. Czy zatem opłaca się dopłacić do wyższej kwoty?

Oferta oferująca niemal to samo, co kolejny Plus MIX, lecz w cenie o 10 zł niższej. W pakiecie dostaniemy nielimitowane wszelkie usługi krajowe, a przez pierwsze 6 doładowań (a więc maksymalnie przez 6 miesięcy) transfer danych będzie nielimitowany! Najlepsza oferta mix dla wymagających pod jednym warunkiem - o ile 6 GB będzie dla nas wystarczające, bowiem Plus zapewnia dwukrotnie większą paczkę danych.

Jak widać, pakiet mix od Plusa za 50 zł dobrze radzi sobie również z droższymi ofertami. Jeżeli jednak zależy nam na pełnej swobodzie, warto zamówić mixa za 60 zł z nielimitowanymi rozmowami do wszystkich sieci lub wybrać T-Mobile, ale ze znacznie mniejszym transferem.

Jeszcze niedawno zdecydowanie najlepsza oferta mix w tej cenie. Dostajemy w niej nielimitowane minuty i SMS-y do wszystkich sieci komórkowych, a także pakiet internetowy o wielkości 12 GB. Tak jak w przypadku tańszych ofert Plus MIX, również i w tej dostęp do Facebooka jest nieograniczony.

Wnioski

Jeszcze do 22 marca 2016 Plus w ofertach typu mix był okrojonym Plushem. Od początku wiosny Polkomtel zmienił jednak swoją strategię - odtąd Plush ma być ograniczony jedynie do sfery prepaid, a same pakiety mix Plusa zostały znacząco polepszone. Z kolei końcem kwietnia 2017 roku do głosu doszedł T-Mobile, który oferuje obecnie jedne z najlepszych taryf mix.

  • im droższa oferta tym lepsza pod względem zakresowym - niektóre najdroższe zbliżone do tzw. ofert no limit
  • wybór wariantu bez telefonu nie zmniejsza kwoty wymaganych doładowań, a ich ilość
  • w niektórych przypadkach oferta bez telefonu oferuje więcej w tej samej cenie, co bez telefonu

Tak prezentują się obecnie najlepsze oferty mix w przedziale 30-60 zł. Ale czy w tej cenie znajdziemy jeszcze lepszą alternatywę? Wszak pozostaje nam sprawdzenie ofert na abonament i na kartę.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

2
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
 MariannaAdam Fatyga Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Adam Fatyga
Gość
Adam Fatyga

a gdzie Orange?

Marianna
Gość
Marianna

Orange nie oferuje Mixa

Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów