Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Premiera Honora 9X i Honora 9X Pro

Dzisiaj w Chinach będzie miała premiera dwóch ciekawych smartfonów. Mowa o Honorze 9X i 9X Pro. Niewiele było wiadome na ich temat przed samą premierą, ale na stronie internetowej jednego ze sklepów pojawiła się pełna specyfikacja mocniejszego wariantu. Znana jest również jego cena.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Nowy Honor 9X i 9X Pro

Honor 9X Pro - jak już wcześniej było wspominane - będzie pracował na Kirinie 810. Do wyboru będziemy mieli prawdopodobnie dwie wersje smartfona z pamięcią RAM wynoszącą 8 GB i przestrzenią na pliki 128 lub 256 GB. W telefonie Honora, którego recenzję przeczytasz tutaj, będziemy mieli zastosowany ekran o przekątnej 6,59 cala wykonany w technologii IPS. Co istotne, będzie on pozbawiony notcha i będzie posiadał rozdzielczość Full HD+.

Przykładowa oferta z dostępnym w Polsce Honorem 9:

Honor 9X Pro będzie wyposażony w potrójny aparat główny w konfiguracji 48, 16 i 2 Mpix. Na froncie zaś będziemy mieli do czynienia z wysuwaną od góry kamerką o matrycy 16 Mpix. Za energię odpowiadać będzie bateria o pojemności 4000 mAh obsługująca funkcje szybkiego ładowania. Co ciekawe, czytnik linii papilarnych znajdzie się na boku smartfona - takie rozwiązanie testowaliśmy w Sony Xperii 10. Na szczęście nie zapomniano także o gnieździe słuchawkowym.

Cena podstawowej wersji Honora 9X Pro została ustalona na 2999 juanów. W przeliczeniu na walutę europejską daje to mniej więcej 388 euro. W najbliższym czasie powinniśmy również poznać cenę i specyfikację Honora 9X.

Źródło: gizmochina.com.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów