Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone

TOP 5 telefonów do 100 zł na 2017 rok

2

Smartfony stały się tak powszechne, iż wydaje się, że towarzyszą człowiekowi niemal od zawsze. Mało kto już pamięta czasy, w którym telefon komórkowy wyglądał jak kawałek cegły z podłączoną antenką. Przeglądając jednak oferty, możemy jeszcze natrafić na klasyczne modele komórek, których ceny potrafią wynosić niespełna sto złotych.

Znajdź najlepszą ofertę z telefonem

Telefony komórkowe do 100 złotych

Współczesne smartfony mają charakter mobilnych komputerów, które obsługują przeglądarkę internetową, social media i wirtualną pocztę. Za ich pomocą możliwe jest robienie zdjęć, kręcenie filmów oraz prowadzenie video-konwersacji. A przecież pierwotnie telefon komórkowy służył wyłącznie do połączeń mobilnych i wysyłania SMS-ów. Niektóre z tych klasycznych modeli, są jednak wciąż dostępne i kosztują niecałe 100 złotych. W poniższym tekście prezentujemy TOP5 tanich telefonów komórkowych, które mogą zaskoczyć niejednego współczesnego klienta.


Nokia 105 Dual

Nokia 105 Dual to jeden z klasycznych modeli tego zasłużonego producenta. Telefon może wygląda jak z innej epoki, potrafi jednak zaskoczyć możliwościami. 105 Dual posiada matrycę TFT LCD, na której każdy piksel kontroluje cztery tranzystory. Jeden odpowiada za jasność, a reszta za podstawowe barwy. Rozwiązanie to zapewnia wyższą rozdzielczość obrazu oraz większą ostrość. Model wyróżnia się również klasycznym designem dzięki czarnej obudowie z tworzywa sztucznego oraz zaokrąglonych rogach. Telefon dostępny jest na rynku w cenie około 100 złotych.

Alcatel 10.54 Dual SIM

Alcatel 10.54 Dual SIM to jeden z najtańszych modeli francuskiego producenta. Posiada on m.in. aparat fotograficzny o rozdzielczości VGA (0,3 Mpix), procesor Spreadtrum SC6531DA, 4 MB pamięci i komunikację Bluetooth. Najważniejszą jednak rolę odgrywa bateria, dzięki której telefon może funkcjonować przez 760 godzin, czyli niemal 30 dni. Aparat znajdziemy w cenie niecałych 80 złotych.

Q-Smart F18 Carbo

Dawniej telefony z klapką cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, jednak obecnie ich popularność niemal zaniknęła. Pomimo tego na rynku wciąż możemy znaleźć nieliczne modele, a jednym z nich jest Q-Smart F18 Carbo. Telefon ten wyróżnia się lekkością i ergonomią. Ponadto posiada również stosunkowo duży wyświetlacz o przekątnej 1,8, aparat 0,8 Mpix, 32 MB pamięci z możliwością rozszerzenia, komunikację Bluetooth, GPRS oraz dyktafon i odtwarzacz MP3. Cena telefonu mieści się w granicy do 100 złotych.

Manta TEL4092s Smart Touch

Manta TEL4092s Smart Touch to model przypominający nieco współczesnego smartfona. Jest tak, gdyż TEL4092 jest telefonem wyposażonym w dotykowy ekran o przekątnej 4 cali i rozdzielczości 320×480 pikseli. Wyświetlacz jest jasny, przejrzysty i łatwy w obsłudze. Dodatkowo technologia Bluetooth umożliwia mobilne połączenie modelu z tabletem, słuchawkami, sprzętem Hi-Fi oraz innymi urządzeniami z interfejsem. Kolejną zaletą jest również obecność Dual SIM umożliwiająca korzystanie z dwóch numerów w jednym aparacie. Mantę TEL4092s Smart Touch dostaniemy nawet za około 70 zł.

Manta TEL4092N

Pierwsze miejsce na naszej liści zajmuje inny model polskiego producenta – Manta TEL4092N. Dotykowy telefon z dużym ekranem przypomina współczesnego smartfona, ale tylko z wyglądu (pod tym względem jest bardzo zbliżony do niektórych HTC). Wyposażony jest w 0,5 GB pamięci wewnętrznej, którą można zwiększyć, dzięki slotowi na karty microSD. Telefon posiada ponadto m.in. Dual SIM i Bluetooth umożliwiający połączenie aparatu z głośnikami i radiem. Elegancki i funkcjonalny (jak na tę kategorię cenową) Manta TEL4092N dostępny jest za około 90 złotych.

Komorkomat wyroznienie

TOP 5 telefonów do 100 zł na 2017 rok
5 (100%) 5 głosów

{{selectedInfo}}
+48
  • {{ error }}
Proszę zaznaczyć powyższe zgody
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.