Top 5 smartfonów myPhone w 2017 roku

7

Rynek smartfonów to wieczna wojna pomiędzy Koreą Południową (Samsung, LG) i Stanami Zjednoczonymi (Apple). Są jednak producenci z krajów, które aspirują do tego zacnego grona. Jednym z nich myPhone – polska firma, która w swojej ofercie posiada parę interesujących telefonów komórkowych. Postanowiliśmy przeanalizować ich cennik i wskazać 5 najlepszych urządzeń.

Najlepsze telefony firmy myPhone

Polska elektronika? Od paru lat rodzime firmy szukają swojego miejsca na światowym rynku smartfonów, tabletów i pamięci masowych. Jedną z nich jest myPhone – przedsiębiorstwo założone w 2008 roku od początku skupiło swoją uwagę na telefonach komórkowych. Prawdziwym przełomem było zaprojektowanie modelu Hammer – ultrawytrzymałej słuchawki, przeznaczonej do zastosowań profesjonalnych, wymagających wytrzymałości: alpinistów, budowlańców i innych tego typu zawodów. Oto 5 najlepszych propozycji myPhone.


myPhone Hammer Iron II

Smart M

mies.
MINUTY
bez
limitu
SMS
bez
limitu
INTERNET
2 GB
MIESIĘCZNIE MIES.
34,98
porównaj

Pierwszym modelem na naszej liście jest Iron II. Jak przystało na prawdziwe Żelazo (z ang. Iron), słuchawka posiada specjalnie wzmocnioną obudowę, bardzo wytrzymały ekran i pewność, że żaden upadek nie zniszczy naszego kieszonkowego przyjaciela. Za mniej więcej 500 złotych otrzymujemy również 4 rdzenie taktowane częstotliwością 1,3 GHz, 1 GB RAM-u oraz 8 GB na nasze aplikacje, zdjęcia, filmy i muzykę. Niezbyt wiele lecz… to telefon do pracy. Czyż nie?

myPhone Hammer Axe M

nju z rachunkiem z usługą "Wszystko ...

mies.
MINUTY
bez
limitu
SMS
bez
limitu
INTERNET
10 GB
MIESIĘCZNIE MIES.
29,00
porównaj

Drugim, równie wytrzymałym telefonem jest Hammer Axe M. Trzeba przyznać, że nazywanie kolejnych słuchawek idzie projektantom myPhone’a całkiem nieźle – Czekan (z angielskiego hammer axe) to przede wszystkim 8 wydajnych rdzeni, 13-megapikselowy aparat oraz pewność, że wytrzyma każde zdarzenie losowe. Niewątpliwym atutem jest również zastosowanie baterii o pojemności 3700 mAh, która zapewni bezproblemową pracę przez dwa pełne dni. Niewątpliwy numer jeden na rynku wśród tego typu urządzeń.

myPhone Fun 5

Plush ABO

mies.
MINUTY
bez
limitu
SMS
bez
limitu
INTERNET
10 GB
MIESIĘCZNIE MIES.
25,00
porównaj

Pierwszy model z klasycznej, małowytrzymałej kategorii smartfonów. Wprawdzie 5-calowy wyświetlacz w rozdzielczości 854 na 480 pikseli nie porywa, lecz sam projekt obudowy sprawia wrażenie o wiele droższej konstrukcji. 4-rdzeniowy procesor Spreadtrum jest wyjątkowy – dość dobrze radzi sobie w zastosowaniach wielowątkowych i z powodzeniem zastępuje o wiele droższe MediaTeki i Snapdragony. Mocno budżetowa propozycja myPhone Fun 5 to dobry początek dla osób chcących nabyć swojego pierwszego smartfona.

myPhone City

FreedomPL

mies.
MINUTY
bez
limitu
SMS
bez
limitu
INTERNET
3 GB
MIESIĘCZNIE MIES.
16,70
porównaj

O wiele lepszym wyborem od Fun 5 jest model City. 16 GB pamięci na dane, 2 GB RAM-u i 5-calowa matryca w rozdzielczości HD to całkiem sympatyczna propozycja dla osób, które chcą posiadać smartfona wyprodukowanego w Polsce i będącego dobrą alternatywą dla światowych „średniaków”.

myPhone Prime Plus

Virgin Mobile - Plan 2_24M

24mies.
MINUTY
bez
limitu
SMS
bez
limitu
INTERNET
20 GB
MIESIĘCZNIE MIES.
29,00
porównaj

Na koniec prawdziwa perełka polskiej myśli technologicznej. Biorąc pod uwagę komponenty użyte do jego produkcji (wydajny, 4-rdzeniowy procesor MediaTek, 2 GB pamięci RAM, 16 GB miejsca na dane oraz aparat oferujący zdjęcia w rozdzielczości 3264×2448), Polacy w końcu stworzyli urządzenie, które z powodzeniem może rywalizować o klienta w średnim segmencie cenowym. Naszym zdaniem ta konstrukcja myPhone’a zasługuje na znaczek „Polecamy”. A wy jak sądzicie?

Komorkomat wyroznienie

avatar
 • hum

  Produkty może i nienajgorsze, ale obsługa posprzedażowa w zasadzie nie istnieje. Brak pokrowców. Bardzo mała dostępność baterii i innych akcesoriów.

  • Barbara Wesoła

   w Teletorium mają pełno akcesoriów do myPhone, ostatnio właśnie etui kupowałam

 • Ned

  Używam Hammera Axe M LTE od pół roku i jak najbardziej polecam, telefon nie do zajechania

 • Janek

  Ja postawiłem na Irona 2, dla mnie naprawdę świetny model i dobrze się u mnie sprawdza

 • Janusz Wójcik

  Ja mam AXE PRO i poza słuchawkami jestem bardzo zadowolony

 • wielgus

  a ja czekam na te nowe modele, bardzo interesuje mnie pancerniak z klapką

 • Radek Furmaniak

  Uwazam, że zapomnieliście o hammer energy, a to jest fantastyczny sprzęt.

Wybrane oferty: