Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Abonament komórkowy +30 GB. Gdzie najlepszy?

najlepszy abonament z 30 GB

Ostatnia aktualizacja: 2023-09-01

Potrzebujesz naprawdę sporo Internetu w telefonie? 5, 10, a nawet 20 GB to dla Ciebie zbyt mało? Sprawdzamy, gdzie dostaniesz najlepsze abonamenty komórkowe z transferem danych powyżej 30 gigabajtów na miesiąc. Tyle z pewnością Ci wystarczy na całe 30 dni!

Artykuł sponsorowany.

Abonament >30 GB – wstęp

Jakie założenia muszą spełniać abonamenty komórkowe w naszym rankingu ofert? Nie mogą być one zbyt drogie, dlatego postawimy na pakiety z samą kartą SIM. Oto nasze wymagania:

  • transfer danych w Polsce >30 GB
  • nielimitowane usługi głosowe
  • nielimitowane usługi tekstowe

Zobaczmy więc, gdzie znajdziemy najciekawsze oferty spełniające nasze wymagania!

Virgin Mobile 40 GB

W Virgin Mobile Plan M dostaniesz aż 40 GB Internetu w telefonie! Rachunki miesięczne wynoszą równe 30 zł, co stanowi jedną z najniższych cen w naszym zestawieniu. Operator oferuje ponadto nielimitowane minuty, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci, a za przeniesienie numeru do Virgin zyskasz 1 darmowy miesiąc! Jakby tego było mało, w pakiecie rodzinnym kolejne karty SIM kosztują nie 30, a jedyne 20 zł miesięcznie!

Całość wieńczy bezpłatny roaming UE (RLAH – roam like at home), który zapewnia aż 5,75 GB limitu danych w Unii Europejskiej! Fantastyczna oferta z umową na 24 miesiące i brakiem opłaty aktywacyjnej – ta wynosi aktualnie 0 zł. Warto!

3 najlepsze oferty z 5 kartami SIM

nju mobile 40 GB

Tyle samo transferu zapewnia jeden z abonamentów sieci nju mobile. Jego topowy pakiet oferuje 40 GB 5G, ale w wyższej cenie 39 zł na miesiąc. To cena głównej karty SIM, ale drugi i trzeci numer jest już znacznie tańszy!

W nju otrzymasz też nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci, również w ramach roamingu UE. Dla wielu wielką zaletą będzie umowa na czas nieokreślony (umowa bezterminowa – trwa tyle, ile zechcesz) i bonus stażowy. Im dłużej jesteś w nju, tym więcej GB zyskujesz – po 2 latach nawet 120 gigabajtów w telefonie!

lajt mobile 60 GB

Sieć lajt mobile to polski wirtualny operator komórkowy. Jego pakiet Numer 1 oferowany jest obecnie w bardzo korzystnej cenie 29,99 zł miesięcznie (niegdyś jego cena była bliższa 40 zł na miesiąc). Oprócz bardzo dobrej ceny zyskasz tu też aż 60 GB transferu 5G i nielimitowane usługi głosowe i tekstowe – również w roamingu UE!

W lajt mobile umowa może być bezterminowa, a więc zawierana na czas nieokreślony lub na 6/24 miesiące. Limit GB w UE jest minimalnie niższy od wcześniejszego Virgin Mobile, ale różnice te są naprawdę minimalne (5,73 GB). Operator działa na łączach Plusa. Obowiązuje tu opłata aktywacyjna w wysokości 29 zł.

Premium Mobile 60 GB

Premium Mobile to bodaj najbardziej rozpoznawalny obecnie wirtualny operator (MVNO) komórkowy w Polsce. Jeden z jego najwyższych abonamentów, pakiet Freedom4, spełnia nasze kryteria. Co dokładnie oferuje?

Ta wirtualna sieć GSM zapewnia w nim aż 60 GB transferu 5G i nielimitowane rozmowy głosowe i tekstowe SMS/MMS. W przeciwieństwie do wcześniejszej trójki nie ma tu jednak całkowicie darmowego roamingu UE (RLAH – roam like at home), ale jest umowa na czas nieokreślony. Rachunki miesięczne wynoszą 39,70 zł, a w promocji jednorazowa opłata aktywacyjna wynosi 0 zł na start.

OTVARTA 31 GB

Następny tani abonament polskiej sieci MVNO! Taka jest OTVARTA z transferem danych 31 GB 5G. Cena pakietu wynosi tylko 29,99 zł. Co dostaniesz w tej kwocie?

Podobnie jak w Premium Mobile, nie ma tu w pełni darmowego RLAH, jest za to tzw. Pakiet Wakacyjny. Możesz z niego skorzystać będąc za granicą dwukrotnie w ciągu roku kalendarzowego. Usługi głosowe i tekstowe SMS/MMS są bez limitu do polskich sieci, a umowa pozostaje bezterminowa. Jest tu także eSIM, ale także opłata aktywacyjna kosztująca 24 zł.

Abonamenty komórkowe z >30 GB

Potrzebujesz ponad 30 GB Internetu w telefonie? Wybierz jedną z powyższych ofert! Świetną propozycję ma Virgin Mobile – jeżeli tylko zaakceptujesz dwuletnią umowę, to będziesz mógł cieszyć się nie tylko z dużego transferu danych i roamingu UE, ale także rabatów na kolejne karty SIM!

Z bardzo dobrej strony prezentują się także inni operatorzy. W droższym nju mobile zyskujesz umowę bezterminową i bonus GB za staż, w lajcie większy transfer danych, także Premium Mobile i OTVARTA mają bardzo dobre i tanie oferty, choć bez darmowego roamingu UE (roam like at home).

Dla niektórych spore znaczenie może mieć zasięg sieci – w przypadku Virgin jest to Play, a nju jego macierzysta sieć Orange. Pozostali operatorzy bazują na infrastrukturze Plusa.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

1.6/5 - (75 votes)
8 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

T-Mobile 100GB za 20 zł. Sama karta bez modemu

W nju Wam zniknęło 10Gb przy tej cenie jest 50.

Vectra 19,90 30GB

Ale tu mowa o ofertach >30

Lajtmobile 29,90/60GB

A co mobile Viking

Nie oferują abonamentów. Tylko prepaid klasyczny i prepaid w formie subskrypcji

A gdzie jest lajtmobile za 29.99 zł, gdzie jest 60 GB i dane w roamingu?

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów