Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Abonament komórkowy +30 GB. Gdzie najlepszy?

avatar
8
najlepszy abonament z 30 GB

Szukasz oferty na telefon z transferem danych minimum 30 GB? Dobrze trafiłeś! Jeżeli sporo korzystasz z Internetu w telefonie, to 10 czy nawet 20 gigabajtów może Ci nie starczyć. Oto najlepsze oferty z transferem co najmniej 30 GB w bardzo dobrych cenach!

Artykuł sponsorowany.

Abonament >30 GB – wstęp

Jakie założenia muszą spełniać abonamenty komórkowe w naszym rankingu ofert? Nie mogą być one zbyt drogie, dlatego postawimy na pakiety z samą kartą SIM. Oto nasze wymagania:

  • transfer danych w Polsce >30 GB
  • nielimitowane usługi głosowe
  • nielimitowane usługi tekstowe

Zobaczmy więc, gdzie znajdziemy najciekawsze oferty spełniające nasze wymagania!

Virgin Mobile 40 GB

W Pakiecie Plan M sieci Virgin Mobile dostaniesz teraz aż 40 GB transmisji danych! Nie dość, że zapewnisz sobie dużo Internetu w swoim telefonie, to jeszcze zapłacisz za to wszystko tylko 30 zł. Virgin Mobile zapewnia ponadto w tej cenie nielimitowane usługi głosowe i tekstowe (SMS/MMS) do wszystkich sieci. Możesz też liczyć na darmowy miesiąc abonamentu – wystarczy tylko przenieść numer do Virgin Mobile. W dodatku w ofercie rodzinnej kolejne karty SIM kosztują nie 30, a jedyne 20 zł miesięcznie!

W Virgin dostaniesz też bezpłatny roaming UE (roam like at home – RLAH) z limitem Internetu aż 5,75 GB danych na terenie Unii Europejskiej. Ten Virgin Mobile to fantastyczna oferta bez opłaty aktywacyjnej z umową z 24-miesięczną umową!

3 najlepsze oferty z 5 kartami SIM

nju mobile 40 GB

Tyle samo transferu internetowego dostaniesz w nju mobile. Numer główny jest jednak znacznie droższy – jego koszt do 39 zł, ale i tym razem kolejne karty SIM w ewentualnej ofercie grupowej/rodzinnej są przecenione. Bardzo fajnie!

W nju dostaniesz za 39 zł nie tylko 40 GB 5G, ale też nielimitowane rozmowy, wiadomości tekstowe (SMS i MMS) do wszystkich w Polsce i w roamingu UE, ale i bezterminową umowę. Oznacza ona nic innego jak możliwość rezygnacji z usług operatora w każdej chwili. W dodatku 40 GB to transfer początkowy – po 2 latach spędzonych w nju mobile urośnie on do aż 120 gigabajtów!

lajt mobile 60 GB

Wirtualny operator komórkowy (MVNO) lajt mobile oferuje – przynajmniej „na start” – jeszcze więcej Internetu w telefonie! Jego pakiet Numer 1 da Ci aż 60 GB 5G za jedyne 29,99 zł! Niestety do pierwszej faktury doliczana jest jednorazowa opłata aktywacyjna w wysokości 29 zł.

W lajt mobile otrzymasz też nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich w Polsce, a także w roamingu UE (RLAH – roam like at home). Limit transferu danych za granicą to 5,73 GB w UE. Do wyboru są umowy na czas nieokreślony, 6 i 24 miesiące. Operator działa w oparciu o infrastrukturę Plusa.

Premium Mobile 60 GB

Premium Mobile to kolejny polski wirtualny operator GSM. Założenia naszego rankingu spełnia jeden z jego najbogatszych abonamentów – pakiet Freedom4 z transferem rzędu aż 60 GB. Rachunki miesięczne to 39,70 zł.

Oprócz wielkiej paczki danych w jakości 5G zyskasz też nielimitowane rozmowy, wiadomości tekstowe SMS/MMS do wszystkich sieci, ale już tylko na terenie naszego kraju. Premium Mobile nie oferuje w pełni darmowego roamingu UE jak wcześniejsze Virgin Mobile, nju mobile i lajt mobile. W zamian sieć proponuje umowę bezterminową. Coś za coś!

OTVARTA 31 GB

To nie deja vu! OTVARTA jest kolejnym wirtualnym operatorem komórkowym z Polski. W tej ofercie zyskasz dokładnie 31 GB 5G za 29,99 zł. Wraz z lajt mobile to najtańsza oferta w naszym zestawieniu! W zasadzie (niemal) tyle samo kosztuje Virgin Mobile, gdyż różnica między nimi wynosi zaledwie 1 grosz.

OTVARTA oferuje nielimitowane usługi głosowe i tekstowe na terenie naszego kraju, ale i tym razem zabrakło darmowego roamingu UE (RLAH). I tak nie ma na co narzekać, gdyż dostaniesz tzw. Pakiet Wakacyjny, którego możesz uruchomić 2x w ciągu roku kalendarzowego. Poza tym dostaniesz umowę na czas nieokreślony i eSIM. Opłata aktywacyjna wynosi jednorazowe 24 zł.

Abonamenty komórkowe z >30 GB

Każda z powyższych ofert oferuje co najmniej 30 GB w przystępnej cenie. Którą ofertę wybrać?

Sieć Virgin Mobile proponuje dużo transferu danych w bardzo niskiej cenie, a także bezpłatny roaming UE (RLAH) i fantastyczne ceny dla całej rodziny. Jeżeli nie przeszkadza Ci umowa na 2 lata, to możesz śmiało skorzystać z tej oferty!

Jeżeli jednak preferujesz bezterminowe umowy, skorzystaj z innych propozycji – np. nju mobile da Ci (ale w wyższej cenie) rosnący transfer danych 5G i RLAH, a lajt mobile jeszcze większą paczkę danych na początek. Swoje atuty posiadają też oferty wirtualnych sieci OTVARTA i Premium Mobile, ale w ich przypadku brakuje już darmowego roamingu UE.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

star ocena
2.4/5 - (96 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
8 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

T-Mobile 100GB za 20 zł. Sama karta bez modemu

W nju Wam zniknęło 10Gb przy tej cenie jest 50.

Vectra 19,90 30GB

Ale tu mowa o ofertach >30

Lajtmobile 29,90/60GB

A co mobile Viking

Nie oferują abonamentów. Tylko prepaid klasyczny i prepaid w formie subskrypcji

A gdzie jest lajtmobile za 29.99 zł, gdzie jest 60 GB i dane w roamingu?

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.