Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone

TOP 5 telefonów HTC na 2019 rok

HTC to tajwański producent smartfonów, który swego czasu był prekursorem nowinek technicznych w tej dziedzinie i jednym z liderów nowych trendów. Niestety po latach świetności przyszły lata posuchy. Nadal jednak wytwarza świetne urządzenia – szczególnie w ostatnim czasie, gdy firma szuka pomysłu na siebie. Oto 5 propozycji od HTC na 2019 rok, którym naszym zdaniem warto się przyjrzeć.

Znajdź najlepszą ofertę z telefonem

HTC Desire 12

Jakiś czas temu HTC pokazało dwa nowe modele ze średniej półki. Pierwszym z nich był właśnie HTC Desire 12. Jest to urządzenie wyposażone w czterordzeniowy procesor Mediatek 6739 wsparty 2 GB pamięci RAM. Smartfon posiada ekran o przekątnej 5,5 cala wykonany w technologii IPS i przykryty szkłem 2,5D. Warto zwrócić tutaj uwagę, iż wyświetlacz wykonany jest w modnej ostatnio proporcji 18:9. Na pokładzie mamy również do dyspozycji pojedynczy 13 megapikselowy aparat, którym wykonamy niezłej jakości zdjęcia w dobrych warunkach oświetleniowych. Smartfon dobrze leży w dłoni, a jego jakość wykonania nie wzbudza zastrzeżeń.

HTC Desire 12+

Druga z nowości, którą zaproponowało HTC dla średniej półki na 2018 rok. Telefon podobny do poprzedniego, jednak różniący się paroma istotnymi cechami. Na pokładzie urządzenia znajdziemy mocniejszy ośmiordzeniowy procesor Snapdragon 450 i 3 GB pamięci operacyjnej. Większy jest również ekran (przekątna 6 cali) wykonany w technologii IPS i proporcjach 18:9. Dzięki stosunkowo niewielkim ramkom wokół ekranu, całe urządzenie jest całkiem kompaktowe, jak na taką wielkość wyświetlacza. Otrzymamy również do dyspozycji podwójny aparat fotograficzny o matrycy 13 i 2 megapikseli i Androida 8.0 Oreo z nakładką Sense.

HTC U11

HTC U11 to zeszłoroczny flagowiec tajwańskiego producenta. I jak przystało na telefon z górnej półki, został skonstruowany na najwyższym poziomie i z dbałością o detale. Urządzenie pracuje pod kontrolą ośmiordzeniowego procesora Snapdragon 835 i jest wsparty – w zależności od wersji jaką wybierzemy – 4 lub 6 GB pamięci RAM. Taki zestaw sprawia, że z urządzenia korzysta się bardzo komfortowo, a nasze polecenia są wykonywane bez zbędnej zwłoki. Ekran Super LCD o przekątnej 5,5 cala bardzo dobrze odzwierciedla barwy. HTC U11 jest również świetnym przenośnym odtwarzaczem muzycznym, szczególnie, że otrzymujemy z nim słuchawki z aktywną redukcją szumów. Kolejny mocny punkt modelu to aparat fotograficzny z matrycą 12 Mpix i wartością przesłony f/1.7, który dobrze radzi sobie w praktycznie każdych warunkach. Warto również zauważyć, iż urządzenie otrzymało certyfikat IP67, jest więc odporne na kurz i zachlapania.

HTC U11+

Ewolucja poprzedniego modelu z końca 2017 roku. Na pokładzie również mamy do dyspozycji Snapdragona 835 i 4 lub 6 GB pamięci operacyjnej. Gdzie tkwią zatem różnice? Ekran Super LCD jest większy i posiada przekątną 6 cali w proporcjach 18:9 z wąskimi ramkami, dzięki czemu urządzenie można przypisać do tzw. „bezramkowców”. Na pokładzie znajduje się mocniejsza bateria o pojemności niemal 4000 mAh i nowszy Android (8.0 Oreo), oczywiście z interfejsem Sense. Producent poprawił również wodoodporność, która w przypadku HTC U11+ została ustalona na poziomie IP68.

HTC U12+

Flagowy model HTC na 2018 rok. Wyposażony jest w najnowszy procesor Snapdragon 845 2,80 GHz i wsparty jest 6 GB pamięci RAM. Producent ponownie postawił na ekran Super LCD z przekątną 6 cali i modnych proporcjach 18:9. Telefon, pomimo gabarytów, trzyma się wygodnie w dłoni, a korzystanie z niego jest komfortowe. Tym bardziej że zaimplementowano tutaj technologię Edge Sense, czyli możliwość naciskania ramek smartfona. Reagują one na nacisk dłoni użytkownika i uruchamiają odpowiednie funkcje. Co ważne, ramki są w pełni konfigurowalne i można przypisać dowolne aplikacje do danego rodzaju nacisku. Na pokładzie mamy do dyspozycji także podwójny aparat fotograficzny z matrycami 12 i 16 Mpix, który sprawdza się on bardzo dobrze w każdych warunkach. HTC U12+ niestraszna woda i kurz, gdyż może pochwalić się ochroną na poziomie IP68. Jeden z najlepszych tegorocznych flagowców!

Komorkomat wyroznienie

TOP 5 telefonów HTC na 2019 rok
4.4 (88.89%) 9 głosów

{{selectedInfo}}
+48
  • {{ error }}
Proszę zaznaczyć powyższe zgody
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.