Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Pierwszy sklep Xiaomi w Polsce

Logotyp Xiaomi

2 czerwca nastąpi otwarcie autoryzowanego punktu sprzedażowego marki Xiaomi. Pierwszy w naszym kraju sklep tego chińskiego producenta smartfonów będzie się znajdował w stołecznym centrum handlowym Arkadia. To dobra wiadomość dla sympatyków tej marki – jej produkty będą łatwiej dostępne, a na polskim rynku mogą zadebiutować niedostępne dotychczas modele.

Smartfony Xiaomi w Polsce

Firma Xiaomi to istny fenomen na skalę światową. Początkiem wiosny obchodziła dopiero 7. urodziny (niemal tyle samo liczy sobie seria Galaxy S od Samsunga!), a już teraz powinna być traktowana jako poważny gracz na rynku smartfonów.

Porównaj smartfony Xiaomi

Na świecie produkty Xiaomi robią prawdziwą furorę, natomiast w Polsce marka ta jest jeszcze traktowana jako nieco egzotyczna. Sytuacja zapewne ulegnie zmianie – przypomnijmy sobie sytuację z Huawei kilka lat temu. Każdy bał się chińskiego telefonu, a obecnie są to u nas jedne z najczęściej spotykanych smartfonów.

Xiaomi jest również traktowana nieco po macoszemu przez naszych operatorów komórkowych. Jako pierwszy, który zdecydował się wprowadzić telefon tej firmy do swojej oferty, był Play z modelem Redmi 3s. Obecnie telekom oferuje Xiaomi Redmi 4a 32 GB za 1 zł w następującej ofercie:

Główną zaletą smartfonów Xiaomi jest ich generalnie stosunkowo niska cena w stosunku do zastosowanych podzespołów. Podobnie wyposażone modele konkurencji potrafią być o wiele droższe. Kolejnym walorem, niespotykanym u rywali są zastosowane ogniwa – baterie o pojemności 4000 mAh są praktycznie standardem w Xiaomi, a które w innych markach należą do rzadkości.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów