Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Debiut Xiaomi Redmi 3s w Play – znamy ceny

avatar
2
Obowiązuje do: odwołania lub wyczerpania zapasów
Xiaomi Redmi 3s w Play od 1 zł

Xiaomi Redmi 3s w Play od 1 zł

Stało się – smartfony marki Xiaomi wreszcie debiutują u fioletowego operatora. Znajdą się w ofercie Play od 15 grudnia i to nie tylko w umowach na abonament indywidualny.

Xiaomi Redmi 3s 32 GB od 1 zł w Play

Pierwszym smartfonem Xiaomi w sieci Play jest model Redmi 3s 32 GB, który został wprowadzony na rynek w II kwartale bieżącego roku. Charakteryzuje się wydajną baterią o pojemności aż 4000 mAh i solidnym wykonaniem. Nie jest niczym dziwnym, że Play zdecydował się właśnie na ten model, w końcu zdobywa on bardzo pochlebne opinie i recenzje. Poniżej przykładowe plany taryfowe i ceny Xiaomi Redmi 3s 32 GB.

Za 29 zł w Elastycznej Formule MIX L:

Za 69 zł w Formule Solo L:

Za 349 zł w Formule Solo M:

Istnieje również możliwość obniżenia ceny urządzenia – za symboliczną złotówkę nabędziemy go w ofercie Formuła Solo L za 85 zł miesięcznie w umowie na 2 lata. Ceny Xiaomi Redmi 3s 32 GB w Play w pozostałych taryfach tego operatora są dostępne tutaj.

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
4.2/5 - (5 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Poco przepłacać u operatora? Kupić kartę, albo jakiś NJU i dobrego smarta (IMO najlepsze to Xiaomi, za dobrą cenę w sklepie alibay pl) i zaoszczędziś kasę na weekend nad jeziorem z Asią, Kasią czy Zosią, hehehe

witam czy mozesz podac zrodlo gdzie mozna kupic tanio nowy xiaomi redmi 3s?

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: