Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Vivo to jeden z największych chińskich producentów smartfonów. Firma słynie z wprowadzania rożnego rodzaju ciekawych innowacji. Dobrze zadomowiła się już na rynkach azjatyckich. O oficjalnym wejściu do Europy mówiło się już od dłuższego czasu, jednak oficjalnie nastąpiło to dopiero teraz. Smartfony Vivo na początku pojawią się w Polsce, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji, Włoszech i Hiszpanii.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Mocny początek

Najciekawszym modelem jaki na początku zobaczymy, jest Vivo X51 5G, które należy do smartfonów klasy średniej wyższej. Na jego pokładzie pracuje Snapdragon 756G wsparty 8 GB pamięci RAM. Na pliki przeznaczono spore 256 GB przestrzeni dyskowej.

W przypadku ekranu mamy do czynienia z panelem AMOLED o przekątnej 6,56 cala. Wyświetlacz ma odświeżanie na poziomie 90 Hz i wbudowany czytnik linii papilarnych. Posiada również w lewym górnym rogu dziurkę przeznaczoną na pojedynczy aparat do selfie.


Chińskie smartfony ->


Ciekawie prezentuje się kwestia głównego aparatu w Vivo X51 5G. W tym wypadku widać innowacyjne podejście firmy do wielu kwestii. W smartfonie mamy bowiem coś na kształt mikrogimbala – czteroosiowy system stabilizacji optycznej. Powinno przekładać się to na lepsze zdjęcia i filmy. W urządzeniu zastosowano podstawowy aparat o matrycy 48 Mpix. Oprócz tego do dyspozycji jest aparat portretowy o matrycy 13 Mpix, aparat ultraszerokokątny 8 Mpix oraz teleobiektyw również o matrycy 8 Mpix z optyczną stabilizacją obrazu. Całość zamyka kamerka do selfie 32 Mpix.

Vivo X51 5G, jak sama nazwa wskazuje, posiada wsparcie dla sieci 5G. Wyposażony jest w baterię o pojemności 4315 mAh, która obsługuje szybkie ładowanie na poziomie 33 W. Smartfona powinniśmy naładować do pełna w mniej niż 70 minut. Cena w Polsce na ten moment jeszcze nie jest znana.

Poza wyżej wymienionym modelem powinniśmy jeszcze zobaczyć takie smartfony, jak Vivo Y70, Vivo Y20s i Vivo Y11s, które należą do średniej półki. Oferta producenta zapewne będzie stopniowo rozszerzana.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: phonearena.com, gsmarena.com.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów